Tongkat madura konusu hanımlar

Ürünü evinizde bekletirseniz merakınıza yenik düşebilirsiniz. İade edin bence. Enfeksiyon kaparsanız ne olacak ? Düşüncesi dahi kötü.
Aldığım siteyi bile unuttum . İade etmem de , işte merak iyi geldi vs diye yazan olunca atladm tabi . Çöpe atarım o parayı zaten gözden çıkarmıştım 👀

Erkekler bizim gibi değil canım düz mantık merak etme olsa bir sıkıntısı söylerdi 😊 ilk normal doğum yapan sen değilsindir kaç tana kadın var her birimiz oramizi buramizi yaptirsaydik oooo 😂 yapmak istiyorsan bile iyice araştır sağlık herşeyden önemli 🤗
Kafalar karışık 😅 lazerle falan daraltmayı hiç düşünemiyorum korkuyorum ve zaten 2. Bebek istiyrz o yüzden öyle bi operasyona girişemem . Ancak işte böyle geçici yöntemler . Bu da riskli

Aldığım siteyi bile unuttum . İade etmem de , işte merak iyi geldi vs diye yazan olunca atladm tabi . Çöpe atarım o parayı zaten gözden çıkarmıştım 👀

Çöpe atmak yerine bi bakın hangi site iade edin , onun parasıyla da ( minimum 150 tl gördüm çünkü ) kendinize hoş bir iç çamaşırı veya gecelik alın , kendinizi şımartın.

Kullandım evet etkisi var😅 ama mantar oldum zaten kronik oluyorum yanma da oldu.muhtemelen çok tuttum. Bir kaç sefer kullandım.

ben iki ay önce aldım dört kez kullandım evet daraltıyor gibi ama kuruyor içi sonra ıslak peçete gibi parçalar gelmeye başladı bende kahverengi lekelenme yaşadım 20 gün falan ilk 2 kullanımım süperdi fakat 3. kezde aşırı kuruydu fazlamı tuttum içimde bilmiyorum sonra 4. kez kullandığımda bir yanma başladı bende anlatamam acı biber gibi haşlandım resmen böyle bir acı olamaz sanki ilk ilişkiye girimişim gibi yandım ve şişti 2 gün sancısını çektim sonra kullanmama kararı aldım trendyoldan 700 tl aldım ve kullanmadan önce yıkadım 2 dakika tuttum.

X