Cilt Bakımı Ürünleri Tonik yerine Gl suyu..

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Ben yaklaşık 1.5 aydır gülsuyunu yatarken sürüyorum.Kaşıntı,sivilce,kızarıklık hiç bir problem yok.Hatta arada tek tük çıkan sivilcelerim bile çıkmıyor.Sadece biraz kuruluk yaptı ama zaten kuruya dönük bir cilt tipine sahibim.

Yatmadan evvel tavsiye ederim herkese..
Rosense in gülsuyunu aktarlarda bulabilirsiniz..
Acıkcası birtek ona güveniyorum diğerleri kokulu ve bol kimyasallı.
Pamukla hafif cildimi silip yatıyorum sabah bembeyaz ve canlı bir yüzle uyanıyorum..
cildi parlattığına da inanırım çünkü..genelde herkes yüzümde krem var da oyüzden
parlıyor sanıyor.. Yanaklarım ışık altında lamba gibi şeffaf sankii
Gülsuyundan kaynaklanıyor olabilir çünkü beş ay kadardır kullanıyorum.
Tavsiye ederim arkadslar.Hem doğal hem zahmetsiz.

kuru ciltleri kesinlikle daha da kurutuyor. nveanın bir ürününü kullanıyorm şimdi yumuşacık yapıyor ama keşke kuru ciltler içinde böyle doğal bir tonik olabilse.. sonuçta hepsinde kimyasal war..

gül suyu gerçekten sıkılaştırıyor nben rosense den alıyorum

arkadaşlar bursada yaşayanlar ilkom markasını yakından tanır. 2 haftadır her gece ilkom'un gül suyunu pamuga döküp tonik gibi sürüyorum ve yatıp mışıl mışıl uyuyorum.

sabah kalktığımdada pırılll pırıll bir ciltle aynaya gülümsüyorum :))

rosense markasını arkadaşım kullanmıştı ve yüzü soyulmanın eşiğine gelmişti.
tavsiyem üzerine ilkom'u ön yargılı hatta sırf beni susturmak için denedi denedi (malum ünlü bir marka değil) ve problemi kalmadı.

ama bursa dışında varmıdır bulabilirmisiniz bilemicem :KK43:

bende tonik olarak gül suyu kullanıyorum ayrıca gül suyu gozeneklere de ıyı gelıyor :)

kızlar başlığı görünce hemen paylaşmak istedim, belki yazan olmuştur ama vaktim dar olduğu için yazılanları tam okuyamadım.
derya baykalda izlemiştim, duyar duymaz yaptım, hala da devam ediyorum.
gülsuyunu buz kalıplarına döküyorum, her sabah ve her akşam gülsuyu buzunu yüzümde gezdiriyorum, inanılmaz iyi geldi cildime. çok ferah hissediyorum, ayrıca ışıl ışıl oluyor gerçekten.
bir de süt dökün demişti buz kalıbına, onu da yaptım, ancak fazla kullanamadım. aslında o daha iyi gelmişti ama çıkaramıyorum ki kalıptan sütü :) bi çıkarabilsem şahane olacak ama :)
öpüyorum sizi!

Merhaba,
Gül suyunu bende buz kalıplarına döküp kullanıyorum. Gerçekten iyi geliyor. Sütü yağlımı, yağsızmı kullandınız.

Arkadaşlar ben bugün gülpınar kozmetiğin gül suyunu aldım. Daha önce kullanıpta bir zararını gören var mı acaba? Benim cildim yağlı ve sivilce problemim var daha kötü yapmasından korkuyorum.

Son düzenleme:
Yatmadan evvel tavsiye ederim herkese..
Rosense in gülsuyunu aktarlarda bulabilirsiniz..
Acıkcası birtek ona güveniyorum diğerleri kokulu ve bol kimyasallı.
Pamukla hafif cildimi silip yatıyorum sabah bembeyaz ve canlı bir yüzle uyanıyorum..
cildi parlattığına da inanırım çünkü..genelde herkes yüzümde krem var da oyüzden
parlıyor sanıyor.. Yanaklarım ışık altında lamba gibi şeffaf sankii
Gülsuyundan kaynaklanıyor olabilir çünkü beş ay kadardır kullanıyorum.
Tavsiye ederim arkadslar.Hem doğal hem zahmetsiz.

3-4 gundur bende suruyorum gercekten fark var ışıl ışıl cildim demek gulsuyundanmış bundan sonra hep kullanıyım hem ucuz hem zahmetsız

bende gül suyu kullanıyorum ama yinede siyah noktalar için avondan tonik alıcam t bölgemde var ve sinir bozucu minickte olsa istemiyorummmm onlarıııııııı:KK25:

kuru ciltlere güze geliyor gül suyu, nemlendiriyor. ama yağlı ciltleri olanlara önermem. sivilceler, parlama ve siyah noktaya iyi gelmiyor.

selam kızlar ben otacının gul suyunu kullanıyorum memnunum ustundede kımyasal içermez yemek ve tatlılarınızdada kullanabilirsiniz yazıyor ama bugun buse terım in blog sayfasında şelale diye bir gul suyu kullandıgını ve memnun kaldıgını yazmış bilen var mı nerde satılıyor şelale gulsuyu

bende baya bi süredir kullanıyorum kızlar. Özellikle duş sonrası sürmeye çalışıyorum. Gözenekler açık oldugundan daha yararlı oluyomuş tabi hergündde kullanabilirsiniz. Sivilce ve siyah nokta için bi faydasını görmedim ama cildim yumuşakk pürüzsüz ve parlakk gerçkten bu yönden çok iyi.

Bende kullanmıştım gülsuyu ve ger.ekten işe yarıyor.Benim cildim yağlı-karma tavsiye ederim. Makyaj temizlemesindede kullanılabilir üstelik. :nazar:

otocının gül suyunu kullanın arkadaşlar özellikle bi etki yaratmaz gülsuyu sadece ferahlaır temizler cildi anadınızmı bacilerr

bende 3 ya önce 500ml otacının gülsuyunu almıştım 12tl ye çok güzel yapıyor cildi ben çok memnunum gözeneklerimde sıkılaşma ve cildimde bi aydınlık hissettim kullanalıdan beri ben fayda olarak yumuşaklık,aydınlık görüntü ve sıkılık gördüm cildimde

Valla sevgilim Ispartalı, ordan bana güle dair ne ürün varsa alır ..

Rosense alır ve bunu tavsiye eder .. Bende çok memnunum .. Geçmiş sayfalarda ne kötü kokuyor gülsuyu demiş bi arkadas ilk önce bende öyle düşündüm falan ama dogal olugu için öyle .. Sevgilim biliyor işin içeriğini güller diyarından işte :KK9::KK9:

Buda benim şansım :KK60:

300 ml orjinal yani gül yapraklarından üretilmiş gül suyunu nasıl 7 tl ye veriyorlar anlamıyorum. Eğer aktar 7 ye satıyorsa kendisi 4 e falan almıştır. 1 tl de toptancısı kazanmıştır. Bu gül suyunun 3 tlye mal edilmesi lazım. Ama bilmiyorum 3 tl için kim o kadar gül yaprağını üretir ve sonra sıkar. rosense de benim kafamı karıştır dı? Bu piyasa daki yağlara benziyor. Hiç biri gerçek değil ama üreticilere ve aktarlara bakarsak hepsi gerçek. Geçen gün Nival marka kuşburnu yağı almıştım. Kafama takıldı üzerinde yazan numarayı aradım ve dedim ki bu fiyata bu kadar kuşburnu yağını çıkarmaya kim uğraşır. Adamda açık açık söyledi. Biz bunları inceltmek için keten yağı kullanıyoruz. İçerisinde %5 oranında kuşburnu yağı var. En azından dürüstlüğünden dolayı beyefendiyi tebrik ediyorum. Yine Ecodab'ı aradım sarımsak yağınız gerçek mi diye. Oradaki bayan ise %100 gerçek sarımsak yağı olduğunu iddia etti. 6 tl satış fiyatı olan ve 2 tl ye üretilen bir ürün için kimse sarımsaktan 20ml yağ çıkarmaz. Eğer YOutube'dan videolara bakarsanız sarımsak yağının ne kadar zor elde edildiğini görebilirsiniz. Yani anlayacağınız kızlar. Piyasada satılan hiç bir ürüne güvenim kalmadı. Mesela Karden Yağlarının sitesinde de aromatik yağlar diye isimlendirilir bu yağlar. Yani kokusu güzel olan yani aroma ile koku verilmiş yağlar. Aromatikten ne kastettiğimi karden sarımsak yağı alanlar anlar. Eğer sarımsak yağını evde kendiniz çıkarırsanız öyle leş gibi bir kokusu olmadığını anlarsınız. Neyse şu ana kadar hala %100 ü bırakın %50 orijinallikte bir yağ bulabilmiş değilim. Varsa bilenler lütfen bilgilendirsin. Awe Cemre diyenleri duyar gibiyim. Ona da inşallah başka bir zaman değinirim.

X