Trabzon HASIR TAKI SETI Sevenler buraya!!!

inceliği sırasına göre değişir. renginin açık olması da ayarıyla alakalı 24 ayar olursa koyu renkli olur

Bende çok severim trabzon hasırını; helede kemerini ama çok felaket pahalılar yaa.

Valla ben set tarzı seyleri sevmiyorum nedense ..

Set yerine bi kolye aldırıveririm yeter o bana ..kaydirigubbakcemile3

cnmm banada kaynanam aldııı..böyle taşlılarını sevmiyorum bennn klasik trbzon seti aldım.. kolyesini ince istedim ,bilekligi kalın ,küpesinide aldım..yüzügünü begenmedim onu almadım....çok ama çok begeniyorum..her tarz kıyafete çok güzel oluyorrr...tabii düğünlerde özel günlerde takarım sürekli kullanılcak bşy deil:)hoşşş ben takı kullanmayı sevmem ama yeri gelinceeee iyi oluyo:)kesinlikle çok asillllllllllllll:)

bende de bileziği var ama gümüş benimki:) bi kere trabzondan almıştım kaybetmiştim, babam da bana süpriz yapıp bi tane daha almıştı trabzondan :)
şimdi de kalınlarından istiyorum bu sefer de ben sipariş vericem babama :)

cok kalin,abarti duruyor bence.
hem cok pahaliymis bu ya.bu zamanda kimin gücü yeter bu sete :S

nişan bileziği olarak alındı bana da. tek bilezik 5000 lira valla, kuyumcuda kendi önerdi k.validem "trabzon hasırlarına da bak" diye, ben de seçtim.

ayrıca bir de set alındı, ona da "iceberg" ya da "güneş" deniyormuş, dökme bir set. çok şık. herkes takılarını güle güle kullansın arkadaşlar.

Son düzenleme:
kızlar dikkat edin cok güvendğnz yerden alın trabzon setini coğu kuyumcu 2.el hasırları satıyor cilalayıp fiyatı cok düşüyrmus bize bunu alana anlayamazmıs onun için biz toptancısından almıstık 2 sene önce komple set 4 milyar küsürdü (bu bize özel fiyattı satan tanıdıktı indirim yapmıstı)siimdi cok yükselmiş ama cok güzel duruyor özellikle bilekliği

temmuza düğünüm var banada alınacak. bende çok sevmezdim bu tarz şeyleri hele sarı altın hiç sevmezdim herşeyimi beyaz alıcam derdim. nişanlandıktan sonra altının her türlüsünü sevmeye başladım nedense:)))
hoş nişanda takılanlarıda takmıyorum altınlar köşede duruyo ama olsun takmasamda seviyom:)))

hasırı ören arkadaşlarım var çok zor örülüyo mesela kuyumcudan altını alıp örüyolar kuyumcu işçilik olarak 300 veriyosa (rakamı attım tam olarak bilmiyom) müşteriye satarken işçiliğine daha pahalı diyo. sonra bozulurken işçilik parasını düşüyolar yok pahasına bozuluyo.
demem o ki hasır set alıyosanız çok zorda kalmadıkça bozdurmayın zarar edersiniz.

benimde vardi Trabzon setim..ayyy ne guzeldiii...
guzeldi diyorum cunku ev alirken paraya cevirdim mecburensenağlama
simdi altin fiyatlari tavan yapmis :1shok: esim yeniden aliriz desede biraz zor:umursamaz:

Ben beyaz altın dışında birşey kullanamıyorum. Bu takımlarıda çok seviyorum ama sapsarı olması yüzünden takamıyoruım.

trabzonda üniversiteyi okudum trbzon setini begenmemde büyük önemi var tabi bu durumun:)ozamanlarda evlenince trbzon seti alcam derdim:)istedigimde olduuuu düğüne bi ay var trbzon seti alındııı:)altını sevmem ama trabzon setinede yok demem:)

Anne tarafından oflu olarak bende bir hasır set hastasıyım :)

6 ay önce nişanda taktılar, 9500 e aldık, istediğin zaman üzerindeki taş bölümünü değiştirebiliyorsun trabzondan getirtiyorlar böylece uzun bi süre kullandıktan sonra sıkıldığında setinin modelini farklılaştırabiliyorsun :)

Bozdurduğun zaman %25 kadar kayıp oluyormuş ama tabiki bozdurulacak bir set değil işçilik fazla çünkü :/

Almayı düşünen herkese tavsiye ederim özel günlerde taktığın zaman çok şık duruyor :))

resimde görebilirsiniz :)

Eklentiler

• $resimkucult.jpg
    $resimkucult.jpg
    13,9 KB · Görüntüleme: 1.529

6 ay önce nişanda taktılar, 9500 e aldık, istediğin zaman üzerindeki taş bölümünü değiştirebiliyorsun trabzondan getirtiyorlar böylece uzun bi süre kullandıktan sonra sıkıldığında setinin modelini farklılaştırabiliyorsun :)

Bozdurduğun zaman %25 kadar kayıp oluyormuş ama tabiki bozdurulacak bir set değil işçilik fazla çünkü :/

Almayı düşünen herkese tavsiye ederim özel günlerde taktığın zaman çok şık duruyor :))

güle güle kullan canım, taş bölümün değiştirilebilmesi süpermiş. :)))

neden yeşil taşlı aldın hasır setler güsel oluoda bunu begenmedim ben yinede güle güle kullan ...

Farklı olsun dedim, hep beyaz taşlı var her yerde benimki de yeşil zümrüt taşlı olsun dedim takınca gayet güzel görünüyo :KK66:

X