Trabzon HASIR TAKI SETI Sevenler buraya!!!

laz kızı olduğum için banada takılcak hasır set sözlüm karadenizli değil ama sordu bende söyledimkaydirigubbakcemile3 hemde modern taşlıları hoşuma gidiyor ama bileziği kalıncana onu pek takmayabilirim

bende çok seviyorum yaa bu hasır setleri bana nişanımda alındıı hasır üstü taşlı bilezigii amaaa dugune seti hasırmı yoksa beyaz altınmı alsam kararsız kalıyorum hep

banada nişanda set bunu almıştık kocacığımla
çokta memnunum çok asil bi set çok sık duruyoor
ben düğünden düğüne bayramdan bayrama takmama rağmen bi yerinden sökülmüştü ütülettik düzeldi
yani pek kullanışlı değil ama çok şık ve asiill

hasırımı alalı 3 gün oldu daha takmadım ama asil durduğuna eminim herkese de çok yakışıyor hem modası hiç geçmeyen değeri hiç düşmeyen bir set.herkese tavsiye ederim kızlar

sadece bileziğini aldık bizde 15 sıralı. kolye küpe tam takım kullanamazdım. hem hepsi çok pahalı oluyor.
aldığımız bilezik sık örülmüştü. sık örülenlerde bozulma oluyormuş. ama gevşek örülenler daha kalın duruyor
kullanırmıyım bilmiorum ama yine de özenip aldık işte

Son düzenleme:
hasır setler çok güzel olmakla birlikte alırken çok pahalıya alır, (işçilikli olduğu için) satarken ise zararına satarsınız(yine işçilik olduğu için).
yani düğünde takılacak olan altınlarını ev,araba vs.. için kısa vadede bozdurmayı düşünenlere göre bir takı değil kesinlikle.
ama ben yıllarca bozmam,kenarda durur diyorsanız alın.
değeri hiç düşmeyen bir set denmiş yorumun birinde.
değeri satarken yaklaşık %40-50 düşer....

bu setler çok güzel oluyor ama her zamanda takılmaz ve pahalı olduğu içinde her erkek tarafıda almaz

bende çok istedim ama olmadı tabiki :KK43:( hatta normal bir setim dahi olmadı :KK43:( amannn boşver diyorum ama işte içinde kalıyor demek ki insanın ki buraya bişeyler yazarken buldum kendimi.yinede sağlık,huzur olsun...

Allah can sağlığı versin gerisi boş ne takılar gelir geçer sonsuz huzur mutluluk bizlerin,takıda elimizin kiri olsunolumunekankayizsmile

ben bileziğine bayılıyorum evlenirken aldırmazsam çatlarım

22ayartrabzonhasirbilez.jpg

:asigim:

Eğer kıyafete uygun takarsanız çok şık duruyor bir gerçek.
Benimde var,kızımın olacak inşallah.Düğününde takmayı çok arzuluyorum.

X