Trabzon HASIR TAKI SETI Sevenler buraya!!!

bende evlendiğimde bunlardan istedim aldılar ama çok pişman oldum sürekli üstüme takılıyor çekiliyor çok ince telli olduğu için yerinden çııyor güzel ama hiç kullanışlı değil hiç tavsiye etmiyorum oysa ki ben sadece özel günlerde takmıştım ama bozdurdum tuğra seti aldım daha kullanışlı:KK1:

merhaba kizlar benimde dügünümde esim bana aldi amasade olanlarindan ben isleme ve tas istememistim..bence kullanisli ben bankada kasada kutusunda sakliyorum arada bi kuyumcuma gösteriyorum bakima gerek var mi yok mu diye..

ben cok memnunum karadeniz tarafinda agirligi baska..

dün nişanım vardı 1 trabzon setim 2 tane de minikk pırlantalı bilekliğim oldu çok güzellerrr :) darısı isteyenlerin başına

hasır setler çok güzel olmakla birlikte alırken çok pahalıya alır, (işçilikli olduğu için) satarken ise zararına satarsınız(yine işçilik olduğu için).
yani düğünde takılacak olan altınlarını ev,araba vs.. için kısa vadede bozdurmayı düşünenlere göre bir takı değil kesinlikle.
ama ben yıllarca bozmam,kenarda durur diyorsanız alın.
değeri hiç düşmeyen bir set denmiş yorumun birinde.
değeri satarken yaklaşık %40-50 düşer....

ben şahsen bir ay önce yatırım için bozdurmak zorunda kaldım benimki de ilk topikteki resimdeki setten hiçte zarar etmedik hatta aldığımız fiyattan daha pahalı verdiler o o günkü altının fiyatına bağlı canım 9 milyara almıştık 13 milyar saydılar benimkini:KK1:

güle güle kullan.bu resimdeki 22 ayar sanırım?
Teşekkür ederim.. Walla resimdekini bilmiyorum da benimki 14 ayar. Modeli de aynı böyle.. Walla içinde 585 yazmasa ben de 22 ayardan ayırt edemezdim kızlar:KK50:

bende evlendiğimde bunlardan istedim aldılar ama çok pişman oldum sürekli üstüme takılıyor çekiliyor çok ince telli olduğu için yerinden çııyor güzel ama hiç kullanışlı değil hiç tavsiye etmiyorum oysa ki ben sadece özel günlerde takmıştım ama bozdurdum tuğra seti aldım daha kullanışlı:KK1:
Aaaa:26: Ben henüz öyle bir durum yaşamadım hiç, üstüme başıma takılmadı inşallah da takılmaz:KK50:

merhaba kizlar benimde dügünümde esim bana aldi amasade olanlarindan ben isleme ve tas istememistim..bence kullanisli ben bankada kasada kutusunda sakliyorum arada bi kuyumcuma gösteriyorum bakima gerek var mi yok mu diye..

ben cok memnunum karadeniz tarafinda agirligi baska..
Ewet o sadeleri de çok beğeniyorum, onlardan istemiştim aslında, ama annem ve kayınvalidem azıcık şıkıdımlı olsun dediler:KK1: Bence de bunların ağırlığı bi başka oluyor:KK34:
dün nişanım vardı 1 trabzon setim 2 tane de minikk pırlantalı bilekliğim oldu çok güzellerrr :) darısı isteyenlerin başına
Hayırlı olsun senin de, Allah tamamına erdirsin:KK34: :nazar:
Bana da 1 ay önce nişanımda taktılar:KK69:
Güle güle kullanalım hepimiz..:nazar:

selam kizlar..
haftaya kayinvalidemle alisverise gidecez veee trabzon seti alacak bana :KK16:cok begeniyorum ben trabzonu ve sansimada alackalar :)
bir sorum var sizlere..
$T-24.AB.jpg
benim begendigim bu takim.. sade seyleri sevdigim icin bunu alcam..
ama kelepcesinin büyüklügü veya kalinligi ne kadar olmali?
Ben mesela cok ince olsun istemiyorum.. ve bildigime görede kalin olmali..
bu resimdeki cokmu kalin?

ve bu nasil?
$trabzonui3.jpg

Hangisi sizce?

Ve kayinvalidemle konustugumuzda sanirim o bu kadar kalin düsünmüyor..
kuyumcuda kalinlaardan denesem bunu istiyorum desem olurmu? Yoksa ona danismammi gerek?
Sonucta trabzon alacam dedi.. ve ben begenecem/kullanacam demi?

selam kizlar..
haftaya kayinvalidemle alisverise gidecez veee trabzon seti alacak bana :KK16:cok begeniyorum ben trabzonu ve sansimada alackalar :)
bir sorum var sizlere..
Eki Görüntüle 311776
benim begendigim bu takim.. sade seyleri sevdigim icin bunu alcam..
ama kelepcesinin büyüklügü veya kalinligi ne kadar olmali?
Ben mesela cok ince olsun istemiyorum.. ve bildigime görede kalin olmali..
bu resimdeki cokmu kalin?

ve bu nasil?
Eki Görüntüle 311779

Hangisi sizce?

Ve kayinvalidemle konustugumuzda sanirim o bu kadar kalin düsünmüyor..
kuyumcuda kalinlaardan denesem bunu istiyorum desem olurmu? Yoksa ona danismammi gerek?
Sonucta trabzon alacam dedi.. ve ben begenecem/kullanacam demi?

ewet canım ama bütçe çok önemli.. yani ne kadara kadar bişey alabileceğini onlar biliyor sonuçta. sen beğenirsin bitane ama onların alacak durumu olamayabilir.. yine de bi bakarsın, kayınvaliden sana yol gösterir zaten, hayırlı olsun şimdiden :KK34:

kızlar bende almayı düşünüyorum şu ara ama tek bilekliği ve en kalın olanlarında yeni alan var mı fiyatı nedir yardımcı olursanız çok sevinirim. bide 14 ayar trabzon alan var mı farkı oluyor mu

kızlar bende almayı düşünüyorum şu ara ama tek bilekliği ve en kalın olanlarında yeni alan var mı fiyatı nedir yardımcı olursanız çok sevinirim. bide 14 ayar trabzon alan var mı farkı oluyor mu
Benimki 14 ayar set canım, ama görünüş itibariyle hiç bir farkı yok.. dediğim gibi eğer içinde 585 yazmasaydı be 22 ayar sanırdım... Fiyat olarak benimki 8-10 bin arası tutmuş sanırsam, ama 22 ayar olsaydı 16-17 bin fln olurdu aynı takım:26:
Tek bilezik alırken de dikkat et, söz kelepçesi gibi olanlar var, görüntüsü trabzon, ama gerçek hasır değil onlar. onlardan alma..
:KK34:

Benimki 14 ayar set canım, ama görünüş itibariyle hiç bir farkı yok.. dediğim gibi eğer içinde 585 yazmasaydı be 22 ayar sanırdım... Fiyat olarak benimki 8-10 bin arası tutmuş sanırsam, ama 22 ayar olsaydı 16-17 bin fln olurdu aynı takım:26:
Tek bilezik alırken de dikkat et, söz kelepçesi gibi olanlar var, görüntüsü trabzon, ama gerçek hasır değil onlar. onlardan alma..
:KK34:

bende farkettim canım onu kelepçesi tokasının altında diil arka tarafında

ben hasırı çok beğeniyorum.geline takılırken falan çok şık duruyor.ama ilerde kullanım açısından hiç kullanışlı değil.sadece özel günlerde, o da düğünlerde takabiliyorsun.ama beğendiğini almak istiyorsan hiç düşünme.çünkü bende olsam bende alırım :)))))

Çok hoş bence bende çok beğeniyorum.Ama asla takmam herhalde,sadece arada bir çıkarır bakar geri koyarım kutusuna :KK52:

benim trabzon setimde buydu ama nişan bozulunca geri verdim çok beğenmiştim herkeste çok beğeniyordu Allah nasip ederse kendim almak istiyorum

Eklentiler

• $trabzon.jpg
    $trabzon.jpg
    63,1 KB · Görüntüleme: 112
Bende bayılırım bu setlere tabiki düğünde almak nasip olmadı ama bir gün muhakkak almak istiyorum :KK66:)

benim trabzon setimde buydu ama nişan bozulunca geri verdim çok beğenmiştim herkeste çok beğeniyordu Allah nasip ederse kendim almak istiyorum

kızlar bunun bilekliğini sordum sadece bileklik 575 tl dediler takımı kimbilir kaç paradır birde benim ki trabzonda özel yaptırılmış kaç sene öncesi artık benimki değil de:KK1::KK1: olsun bir ara takmıştım bende istiyorum sarısını değilde beyaz olanını :KK17::KK17::KK17: olurda bir kociş bulursam aldırmak isterim .

o sacma sapan setlere gore bence cok zarif duruyorlar.. hepiciiiinden bende işstiyorumm :KK43::KK53:

X