Trabzon HASIR TAKI SETI Sevenler buraya!!!

ya bu konuyla alakasi yok biliyorum ben hanimin ciftligindeki ferforje demir besigi cok begendim nerden bulabilirim bilen varsa yardim etsin nolur ya ben bayildim o besige , he birde nasil konu acilir ya ben yeni üye oldum konu acmak istiyorum bulamiyorum nsl yapcam ya yardim lütfen

ah pahalı ama bir asaleti olduğunu düşünüyorum ben tamam çok kibar değil belki ama yinede özel bir günde takıldığında çok gösterişli duruyor her kuruşuna değeropuyorumnanaktan

işte takı die buna derim inş evlenirsem kolumda sadece trabzon bileziği olsun yeter çok şık ve sade:KK51:

bende sadece hasır bilezik istedim normaldede takarım nişanlı kızın takısı olur kolunda boynunda dimi ama:) bitanede zarif sade bi set aldırıcam yeter bana bileziklerde alınıyor ama onları takmamki hasırım yeter bana bayılıyorum ona inşallah en tez zamanda kolumda olacak inşallaaaahh

Bu hasir setler ne kadar pahali yahu
Istemeye utanir insan :KK9:
Deger mi degmez mi, tabiki deger sahane gözüküyorlar..
Bakalim benimde olacakmi kismet:nazar:

ben bileziğine bayılıyorum evlenirken aldırmazsam çatlarım

22ayartrabzonhasirbilez.jpg

:asigim:

ay bu çok şık!! bayıldımm!! işallah bana da alınır!

Bir kere çok pahalı bir set bu, ayrıca altın olayı erkek tarafını ilgilendiren bi konu olduğu için insan kolay kolay isteyemeyebilir. ayrıca ben altın alırken sadece bileziğini alayım dıye denemıstım çok ağır gelmişti bana. ben çalıştığım için kullanamam dıye dusundum ve almadım. ama alınabılır gayet gosterıslı

Ben annemlere aldırtıyorum sadece bileziğini.Fiyatına gelince 13 sıra yaptırıyorum ben 4.500 ila 5.000 TL arasında değişiyor.Ben çok beğeniyorum çok şık ve geneleksel buluyorum.Darısı sizlerin başına.

kızlar nişanım için trabzon set bakıyoruz ama,
22 ayar olan biraz pahalı gibi, 14 ayar olanla yarı yarıya fark ediyor.

14 ayarını kullanan varmı?

kızlar nişanım için trabzon set bakıyoruz ama,
22 ayar olan biraz pahalı gibi, 14 ayar olanla yarı yarıya fark ediyor.

14 ayarını kullanan varmı?

canım merhaba..

benim setim 22 ayar ancak bundan 6 sene kadar evvel annem almıştı o zmn fiyatları bu kadar uçuk deildi die hatırlıyorum

şimdi bir takım daha istiyorum ancak 14 ayar olucak sanırım..

benim gibi gösterişli şeylere bayılan biri için mükemmel bayılıyorum ya inş kayınvalideciğim alacak nişanda :KK3:

Benim de 3 sene önce 3'lü beyaz altın seti alınmıştı,çok beğenmiştim almışlardı sağolsunlar hala takarım,özel günlerde falan,ta o zaman 2000 Tl falandı şimdi 3000 civarında ve bana yine pahalı geliyor,götürüp beğenmemi söyledikleri zaman bile çok mahçup olmuştum..

Bu Trabzon setleri acaip pahalı bi de bunları erkek tarafından isteyen aileler var.Çok şaşırıyorum bunları duyunca Ben 2000 TL'de bile ne kadar mahçup olmuştum...

Tabi çok zenginim diyorlarsa ayrı mesele...

3000 falan pahalı değil gene o kadar da o ne ya bi trabzon hazsır bilezik 10000 yaa çok uçuk bence millet bu parayla bütün yatakodası,salon takımı falan alıyor mobilyalarını alııyor :KK53:

canım merhaba..

benim setim 22 ayar ancak bundan 6 sene kadar evvel annem almıştı o zmn fiyatları bu kadar uçuk deildi die hatırlıyorum

şimdi bir takım daha istiyorum ancak 14 ayar olucak sanırım..

ben de sanırım 14 ayarını aldıracağım anneme nişanımda, malesef erkek tarafı takı konusunda özensiz davranıyor :KK43: anneciğim de beni mutlu etmek istiyor

Kızlar bu benim setim, nasıl?
14 ayar, kayınvalidemler yaklaşık 1 ay önce fln aldılar...

$trab.jpg

X