Trambolin ile zayıflama

Oooo seninki bol meyveli olmuşşş ne güzel :)) Ben çok tok hissediyorum yaa hiç açlık hissetmiyorum da birşey yemek aklıma gelmiyo öğünleride saate bakıp yiyorum o derece :)) Meyveyi de çok yiyemem zaten yemeye çalışıyorum aslında ama olmuyo yaa :))

Akşamda 1 bardak yeşil çay 1 bardak form plus karışık çay koca bi bardak da süt içtimm :)) Protein ve kalsiyumu çok almaya çalışıyorum münkün oldukça.

O tartı konusunda benmde canm çok sıkılıyo en kısa zamanda çıkıp tartı alıcam evde olmayınca tartılamıyorum bi türlü :) Bugün baya spor yaptım yarım saat trambolin 1 saate tamamlayamadım ama yarım saat jillian ve yarım saat callanetics yaptım yeter de artar bile bence yarına muhtemelen tutulurum:KK9:

Bi de ben şu su işini beceremiyorum yaa sen ne güzel içmişsin:KK9:

Durdun durdun coştun vallahi..Maşallah daha ne yapacaksın..:KK9::KK9: Bravo ben 15-20 zıplıyorum..15-20 dakika da ağırlık ve mekik aman çok mutlu oluyorum..Sen süper başladın..İnşallah böyle devam edersin.Kaç kilosun?

Durdun durdun coştun vallahi..Maşallah daha ne yapacaksın..:KK9::KK9: Bravo ben 15-20 zıplıyorum..15-20 dakika da ağırlık ve mekik aman çok mutlu oluyorum..Sen süper başladın..İnşallah böyle devam edersin.Kaç kilosun?

Tartıldım geldim sonundaaa :KK16: Tok karnına akşam 55.5 çıktım kilo aldım sanıyordum almamışım hatta vermişim yaşasıın:21:

Sabah tartılır onu da yazarımm:KK8:

Bugün alt bacak kaslarım feciydi yürüyemedim bile mekik dışında birşey yapamadım o yüzden şimdi açıldım biraz kilomu görünce gaza da geldim yarım saat trambolin bide jillian yapiym tamamdırr :)) Ayrıca bodyrock başlamayı düşünüyorum başarırım inşş :KK31:

Senin boy ve kilo neydii:KK55:

Tartıldım geldim sonundaaa :KK16: Tok karnına akşam 55.5 çıktım kilo aldım sanıyordum almamışım hatta vermişim yaşasıın:21:

Sabah tartılır onu da yazarımm:KK8:

Bugün alt bacak kaslarım feciydi yürüyemedim bile mekik dışında birşey yapamadım o yüzden şimdi açıldım biraz kilomu görünce gaza da geldim yarım saat trambolin bide jillian yapiym tamamdırr :)) Ayrıca bodyrock başlamayı düşünüyorum başarırım inşş :KK31:

Senin boy ve kilo neydii:KK55:

Seni kıskanıyorum durdun durdun coştun nazar değmesin..:nazar: 58.2 kg yum..54 olsam yeter..Boyum 1.58 ama 48 kilo olunca çok zayıf oluyorum..54 yeter..Bütün gün koşturuyorum yorgunluktan çıkamıyorum ama bugün kesin çıkacağım..

Seni kıskanıyorum durdun durdun coştun nazar değmesin..:nazar: 58.2 kg yum..54 olsam yeter..Boyum 1.58 ama 48 kilo olunca çok zayıf oluyorum..54 yeter..Bütün gün koşturuyorum yorgunluktan çıkamıyorum ama bugün kesin çıkacağım..

Aaah keşke ama ben bi coşar bi durulurumm:KK31:

Çocuk en büyük ve en zevkli spor olsa gerekk:emir_bebek:

Çok birşey kalmamış seninde en kısa zamanda verirsin inşş:KK16:

Sabah aç karnına da 54.8 çıktımm :))

Son düzenleme:
Aaah keşke ama ben bi coşar bi durulurumm:KK31:

Çocuk en büyük ve en zevkli spor olsa gerekk:emir_bebek:

Çok birşey kalmamış seninde en kısa zamanda verirsin inşş:KK16:

Sabah aç karnına da 54.8 çıktımm :))

Çocuklar çok güzel nimetler ,doğru söylüyorsun..Dün trambolini koydum senin yaptığın videolardan açtım ve oğlummm uyandı..Sana arkadaş olayım istiyorum hem de zıplamayıda özledim ama malesef omuyor..Bende oğlumu alıp dışarı gezdirdim..Dünde sırf akşam yemeğinde pirinç lapası yedim..Bu gün 300 gram daha gitmiş..Bir de yeşil çay içiyorum..

Benim belli bir diyet listem yok,ama karbonhidratı azalttım ekmek yemiyorum şimdilik sadece haftada 1 gün ekmek var. Birkaç gün tramboline çıkamadım ama geri düzene girdiricem. Bir de bol bol su içiyorum şimdilik bu kadar:)

nihayet trambolinim geldi :) 15 dk dayanabildim ancak süper bişey ama çocuklar benden daha çok sevdi hergün atlıycam zıplıycam hopliycam :)

Çocuklar çok güzel nimetler ,doğru söylüyorsun..Dün trambolini koydum senin yaptığın videolardan açtım ve oğlummm uyandı..Sana arkadaş olayım istiyorum hem de zıplamayıda özledim ama malesef omuyor..Bende oğlumu alıp dışarı gezdirdim..Dünde sırf akşam yemeğinde pirinç lapası yedim..Bu gün 300 gram daha gitmiş..Bir de yeşil çay içiyorum..

Tüh yaa çocuğunun uyanmasına üzüldümm:26: Pirinç lapasını kaç gün yapıyosn her hafta mı dün deniyim dedm ayy çok kötü geldi bol bol yoğurt yedim tadını yok etmek için ama 1 öğün zor dayandımm yarısını bile yiyemedimm:KK9: Yeşil çayı bende içmeye çalışıyorum ama en zevmediğim çay ya elma aromalı aldım o bile fayda etmiyo:KK50:

Benim belli bir diyet listem yok,ama karbonhidratı azalttım ekmek yemiyorum şimdilik sadece haftada 1 gün ekmek var. Birkaç gün tramboline çıkamadım ama geri düzene girdiricem. Bir de bol bol su içiyorum şimdilik bu kadar:)

Hadi bakalım gider bu kilolar inşallah en kıza zamanda bekliyoruz aramızaa :KK3:

nihayet trambolinim geldi :) 15 dk dayanabildim ancak süper bişey ama çocuklar benden daha çok sevdi hergün atlıycam zıplıycam hopliycam :)

Vaayy 15 dk süperr bravo:KK42: Faydasını görürsün eminimm :)))

Trambolin ile zayıflanabileceği hiç aklıma gelmemişti çok eğlenceli olmalı.
Ama kafama takılan bir şey var :KK17::KK17::KK17:
ben ip atlamayıda çok sevmeme rağmen o kadar çok zıplayıncva göğüslerde sarkma olacağından korkuyorum belki saçma gelebelir ama sizce böyle bir şey mümkünmü çok zıplamak göğüslerde olumsuz bir etki yaparmı ki?:KK53:

ben ip atlamayıda çok sevmeme rağmen o kadar çok zıplayıncva göğüslerde sarkma olacağından korkuyorum belki saçma gelebelir ama sizce böyle bir şey mümkünmü çok zıplamak göğüslerde olumsuz bir etki yaparmı ki?:KK53:

Olumsuz bir etki yapacağını sanmam..

Allahım bugün 10 dakka zıplayabildim..Şükürler olsunnn. aLyssa00 neredesin??

Ben de dün bir video indirdim..Aslında 14 cd ama kotam yetmez..Tavsiye ederim..

Burada anlatımları var..Belki yapmak isteyenlere gaz olur..
Urban Rebounding

Hemen bi göz atiyim:KK8: ama benmde kota yetmez doldurdum bile nerdeyse:KK9:

bu günde 3 parti halinde toplamda yarım saat iki güne sıkılaştım mı ne :)

Değil mi yaa insan hemen kendinde farkediyo :))

Yok canm birşey olmazz 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi:KK55:

Olumsuz bir etki yapacağını sanmam..

Allahım bugün 10 dakka zıplayabildim..Şükürler olsunnn. aLyssa00 neredesin??

Kaplumbağalarımla uğraşmaktan ne girebildim ne spor yapabildim 2 gündür ölüyorumm:KK31:

Bu arada zıplamışsın sende gözün aydın:KK9:

Kaplumbağalarımla uğraşmaktan ne girebildim ne spor yapabildim 2 gündür ölüyorumm:KK31:

Bu arada zıplamışsın sende gözün aydın:KK9:[/QUOTE]

Kaplumbağalar mı?Su kaplumbağası mı.?

Çok güzel bizim de bir tane vardı?? Zıplamaya ara mı verdin? Hava sıcak trambolinler alındı kenara mı kondu kızla:KK52:r??

X