Trambolin ile zayıflama

Ankara da yaşıyorum ve trambolin almak istiyorum,kızlar siz nerelerden aldınız?topiği inceledim sayaçlı olanları önermişsiniz gecenlerde interspora gittim orda sayaçsız vardı,internetten almak istemiyorum?satıs yerlerı hakkında bılgı verırsenız sevınırım,googledan bulamadım..

bende aldım trambolin ama diyet yapamıyorum malesef bebek emziriyorum.en fazla 10 dakika tarambolindeyim
çok yoruyor.ah bi yarım saat zıplasam çok faydası olacak eminim.inş verim kilolarıda yazarım burdan.
:KK16::KK9::nazar::nazar::nazar:

Herkese merhaba, spor salonuna gidiyorum ve trambolimleri her gördüğümde aman be bunlarıda kullanan var mı derdim. Burayı görünce fikrim değişti ve ilk gidişimde kullanmaya karar verdim :)
Zaten kilo vermem yavaşlamıştı artık belki bu şekilde hızlanabilir tekrar.

Merhaba herkesee :KK16:

Haberiniz yok ama ben konuşmalarınıza göz misafiri oldum :KK53: ve eğlenceli deneyimlerinizden sonra almaya karar verdim. Bugün elime geçti, birazdan da kullanmaya başlayacağım. Öncesinde biraz video izleyip alıştırma yapmak istiyorum. Eğer hala kullananlar varsa yorumlarınızı bekliyorum. 1-2 saate kadar deneyimlerimi aktaracağım ben de.

ooooff ooooof her yanım titriyooooor :KK9: çok fena oldum :KK52:
25 dk yaptım (5 dk ısınma-soğuma) kaç adım attım, kaç kalori yaktım hiç bilmiyorum ama kesinlikle eğlendim. bugün 57.8 ile başladım, bakalım p.tesi tartıldığımda sonuç ne olacak. yani 5 günde çok fark etmeyebilir belki ama hep beraber göreceğiz. fırsat buldukça size günde kaç dk yaptığımı yazmaya çalışacağım.

bugün de 30 dk trambolindeydim. accayip terletiyor ve nefes nefese kalıyorsunuz. sayfayı bırakan hanımlaaaaaar, hadi tekrar gelin :KK51:

Nihayet biseyler yazilmaya başlanmış ben 25 gündür yapıyorum fark gözle görülüyor artık yalnız 3 gün yapamadım artık takıp değelim motıve değelim bırbırımızı sadece 15 DK yapıyorum

Nihayet biseyler yazilmaya başlanmış ben 25 gündür yapıyorum fark gözle görülüyor artık yalnız 3 gün yapamadım artık takıp değelim motıve değelim bırbırımızı sadece 15 DK yapıyorum

Ben de trambolinle zayıflamaya karar verdim kızlar. Düzenli olarak yapamadığım için foruma yazmaya karar verdim. (Bu da ilk mesajım zaten:) Sizlerin de katılımıyla birbirimize destek oluruz. Yarından itibaren başlıyorum. Her akşam yarım saat trambolin. Onun dışında da yediklerime dikkat edeceğim, tatli ve hamur işi yemek yok, her gün en az 2 lt su.

59 kiloyum hedefim 52. Boyum 1.61.

Yapanlar da düzenli her hafta kaç kilo/gram verebildiklerini yazarlarsa birbirimize gaz vermiş oluruz diye düşünüyorum :)

Herkese bol şans...

Ben de trambolinle zayıflamaya karar verdim kızlar. Düzenli olarak yapamadığım için foruma yazmaya karar verdim. (Bu da ilk mesajım zaten:) Sizlerin de katılımıyla birbirimize destek oluruz. Yarından itibaren başlıyorum. Her akşam yarım saat trambolin. Onun dışında da yediklerime dikkat edeceğim, tatli ve hamur işi yemek yok, her gün en az 2 lt su.

59 kiloyum hedefim 52. Boyum 1.61.

Yapanlar da düzenli her hafta kaç kilo/gram verebildiklerini yazarlarsa birbirimize gaz vermiş oluruz diye düşünüyorum :)

Herkese bol şans...

Kımse yorum yapmıyor maalesef ya da bakan yok bende baslayalı 23 gün oldu yalnız 15 dk yapıyorum fark etti baya ama kiloda degişiklik yok gaza ihtiyaç var ama topikte kimse yok neyse yavaş yavaş katılım olur herhalde yarım saat demişsin ama fazla değil mi?yapcağın vıdeo var mı yoksa zıplıycak mısın

2-2.5 lt su içiyorum beyaz ekmek yok çavdar yada tam buğday ama belli bi diyet programım yok dikkat ediyorum biliyorsun diyet olunca yemeyeceğin ne varsa canın istiyo yesemde az yiyorum

Yarım saat evet biraz fazla oluyor zaten aralıksız yarım saat yapamıyorum arada dinleniyorum o da 15 dakika falan oluyordur net :) Sen kilo veremedim diyince ümitsizliğe kapıldım acikcasi cunku ben de öyle aman aman rejim yapmıyorum. Çalıştığım için devamlı yazamıyorum ama ben de haftalık ne kadar kilo verebildiğimi, veremediğimi yazıcam buraya :) belki oyle oyle gaza geliriz. umarım sen de veririsin bana da gaz olur :)

X