Tranfer sonrası beta hcg

Merhaba Kızlar, 10 aralıkta transfer oldum. 20 ve 22 aralıkta kan testi sonucum pozitif cıktı. Doktor prolutex iğne ve folik asite devam 2 hafta sonra ultrasona gel dedi. Bugün transferin 17. Günü hafif akıntı ve açık kahve gibi leke geldi durdu çok korkuyorum doktoruma yazmaya bile korktum. Başına böyle bir şey gelen var mı ?
Merhaba. Yerleşme kanaması olabilir canim ya da üzerine görme. Benim aylarca lekenlenmem olmuştu. progestan kullanmıştım bır sure. Doktorunla görüş mutlaka .

Merhaba. Yerleşme kanaması olabilir canim ya da üzerine görme. Benim aylarca lekenlenmem olmuştu. progestan kullanmıştım bır sure. Doktorunla görüş mutlaka .
Doktorumla telefonda görüştüm olabilir bol su iç dedi.Bugün sanki daha yoğun geliyor :KK43: İnanılmaz moral bozucu insan ne yapacağını bilemiyor. Adet başlangıcındaki lekelenme gibi

Doktorumla telefonda görüştüm olabilir bol su iç dedi.Bugün sanki daha yoğun geliyor :KK43: İnanılmaz moral bozucu insan ne yapacağını bilemiyor. Adet başlangıcındaki lekelenme gibi
En hayırlı zamanı bekliyor bebeğin gelmek için ,Rabbim nasip etmek için . Üzülüp stres yapma ,hormonları çok etkiliyor canım benim

Benim sorum sperm hücresi 5gun yaşıyormuş benimde 4-5gub sonra kanama oldu o kanamadan sonra canlı kalan spermler döllenme yapabilir mi
Yok yok o çok çok düşük bir ihtimal . Bir de Ella kullsnmissiniz . O regl tarihini de miktarını da etkiliyor

Kızlar perşembe günü 12 tane yumurtam toplandı. Dün ilk gündü arandım 10 tanesi işleme alınmış 9 tane kalmıştı. Bugün 2. Günüm arandım, 6 tane kalmış 5 tanesi şimdilik iyi görünüyor ama bölünme devam ediyor yarın muhtemelen az çok kaliteleri belli olur denildi. Çok korkuyorum hiç kalmayacak 5. güne gitmeyecek diye. Dua edin lütfen ilk denememiz çok umutluydum 🥺🤲🏻❤️ sizin 2. Günde kaç adet kalmıştı? Transfere kaç embriyo ile girdiniz? 😪

Merhaba tüp bebek dondurulmuş 2 tane embriyo transferi yapıldı 7.ci gün 30,24 çıktı 9.cu gün de beta değerim 84 çıktı bugün 11.ci gün 98,70 çıktı çok artmamış gibi bunu yaşayanlar var mı moralim çok bozuldu :KK43:
Canım durumun ne merak ettim inş artışların düzelmiştir

Kızlar perşembe günü 12 tane yumurtam toplandı. Dün ilk gündü arandım 10 tanesi işleme alınmış 9 tane kalmıştı. Bugün 2. Günüm arandım, 6 tane kalmış 5 tanesi şimdilik iyi görünüyor ama bölünme devam ediyor yarın muhtemelen az çok kaliteleri belli olur denildi. Çok korkuyorum hiç kalmayacak 5. güne gitmeyecek diye. Dua edin lütfen ilk denememiz çok umutluydum 🥺🤲🏻❤️ sizin 2. Günde kaç adet kalmıştı? Transfere kaç embriyo ile girdiniz? 😪
Merhaba bende de 11 yumurta toplanmıştı 8 tanesi işleme alınmıştı 1 tanesi 2. Günde gelişimi durdu 7 tane ile yola devam edildi 2 tanesi 5. Güne kadar gelebildi ve donduruldu biri 4aa biri 3aa kalitede şimdi 2. Adetimi oldum doktorum 3. Adet döneminde transferi yapacağını söyledi çift transfer yapıcak

Kızlar 12 aralıkta 5. Gün embriyosu transferi oldum sonuçlar nasıl sizce

15 aralık 9.34. 3. Gün

17 aralık 23.24 5. Gün

19 aralık 93.23 7. Gün

21 aralık 252.5 9. Gün

23 aralık 486,24 11. Gün

25 aralık 844.42 13. Gün
Bir hafta nasıl kan verebildiniz bu kadar ya ben olsam gününde veririm sonuç zaten ya vardır ya yoktur bu kadar baktırmak önemli olsa zaten doktor kan vermeye başlayın 3. Günden sonra derdi siz neden böyle bişi denediniz hiç mi canınız yanmadı göbekte bile iğne vuracak yer bulamazken nasıl kan verebilecek yer buldular..🙄

X