Gebeliğe Hazırlık Transfer öncesi progestan fitil kullannanlar yardımcı olabilir mi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

chiller

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2023
7
1
31
Merhaba ben şu an tüp bebek tedavisi görüyorum. Pazartesi transferimiz olacak. Doktorun verdiği progestan fitili kullandıktan sonra 10-15 dakika uzanıp kalkabilirsin dediler. Fakat idrara gittiğim zaman hem tuvalette hemde peçetede beyazlıklar çıkıyor. Daha önce kullanan varsa bu tarz durumlar normal mi? Yoksa yeterince içeriye itemiyor muyum? Kullanan varsa yardımcı olabilir mi lütfen

Hep öyle oluyor. Bende çok kullandım vücut gerekli olanı alıyor zaten geri kalan akıyor peçeteye ve wc ye beyaz tortu gibi. Normal bi durum yani yanlış yapmıyorsunuz

Merhaba ben şu an tüp bebek tedavisi görüyorum. Pazartesi transferimiz olacak. Doktorun verdiği progestan fitili kullandıktan sonra 10-15 dakika uzanıp kalkabilirsin dediler. Fakat idrara gittiğim zaman hem tuvalette hemde peçetede beyazlıklar çıkıyor. Daha önce kullanan varsa bu tarz durumlar normal mi? Yoksa yeterince içeriye itemiyor muyum? Kullanan varsa yardımcı olabilir mi lütfen
normal. 😇 ben 8 ay kullandım. ilaç vücut sıcaklığında eriyor içeride sonra dışarı atılıyor. zaten içeride kalamaz. alacağı hormonu alıyor vücut merak etmeyin.

Hep öyle oluyor. Bende çok kullandım vücut gerekli olanı alıyor zaten geri kalan akıyor peçeteye ve wc ye beyaz tortu gibi. Normal bi durum yani yanlış yapmıyorsunuz
Cevabınız için teşekkür ederim. Yanlış mı yapıyorum diye tedirgin olmuştum. 🙏🏻

Çok normal tedirgin olmayın zaten kapsül gibi olduğu için çözülüyor akan dış kapsülü ilaç içeri gidiyor merak etmeyin

Peogeston fitilini agizdan alabilirmiyiz ?
Doktor fitil olarak yazdıysa alamazsiniz ayrıca agizdan alındığında çok yan etkisi oluyor arkadaşım hamiyleyken ağız yoluyla kullandiginda sürekli bayilmayalar yasiyordu

X