transfer sonrası 12.gün değilde en erken ne zaman gebelik testi yaptırılır???

mrb kizlar benimde 10.gunüm bugun.sabah saat 5 gibi idrar testi yaptim.negatif cikti.dunya basima yikildi.cunku nerdeyse butun gebelik belirtilerini yasiyorum.göguslerimdeki mavi damar bile belirdi.aciyo hassas.kocaman oldular.yüzum kollarim sirtim kasiniyo arada.bu kasinti da önemli bi belirtiymis.kasiklarim dolu dolu sanki.ama test negatif cikti.boyle olup da kanda pozitifi goren varmi acaba
Merhaba. Ben şuan sizinle aynı durumdayım. Bugün 10. Günüm ve idrar negatif sonuç verdi. Siz 10. Günden sonra pozitif sonuç aldınız mi? 12. Gün kan tahlili yaptıracağım

5 günlük embrio trasfer edildi trasfer günü sayarsak 8. Günüm sizce test yapsam mi ne olur bi akıl verin yada yarın sabah idrar testi mi yapsam ne dersiniz

5 günlük embrio trasfer edildi trasfer günü sayarsak 8. Günüm sizce test yapsam mi ne olur bi akıl verin yada yarın sabah idrar testi mi yapsam ne dersiniz

10. Gunde idrar testinde net cikmisti benim. İkiz gebelikti gerci, haliyle bthcg yuksekti. İnsallah sizin de tutar. 5. Gun embriyosu ise sansiniz cok yuksek. Umarim guzel haberi paylasirsiniz.

Bir gun daha beklemenizi tavsiye ederim.

Benim 5. Günde idrar testim silik çıktı ama bir gün önce iğne vurulmuştum ona yordum. Daha sonra 9. Gün kan testimde pozitifi gördüm.

Benim 5. Günde idrar testim silik çıktı ama bir gün önce iğne vurulmuştum ona yordum. Daha sonra 9. Gün kan testimde pozitifi gördüm.
Merhaba sağlıkla gelsin bebeğiniz🙏🏻 5 gğn önce ovitrelle yaptım bugün idrar testi pozitif ilaç etkisidir diye sevinemiyorum 9. Günü transferin 😔 umut oldunuz

Merhaba sağlıkla gelsin bebeğiniz🙏🏻 5 gğn önce ovitrelle yaptım bugün idrar testi pozitif ilaç etkisidir diye sevinemiyorum 9. Günü transferin 😔 umut oldunuz
Güzel haberlerinizi bekliyorum doktoruma söylediğimde pozitiftir o deyip gülmüştü. Sanıyorum ilaç çok etki etmiyor pozitif görünmesinde. Allah yardımcınız olsun lütfen haber verin 🥰🥰

Merhaba bende tüp bebek yaptırdım transferimin 11. Günü evde gebelik testi yaptım sizce sonuç nedir

Eklentiler

• 20200302_085026.jpg
    20200302_085026.jpg
    60,9 KB · Görüntüleme: 201
Arkadaşlar size bir sorum var ilk test ilk gebeligimden düşük yaptım alttaki test yeni adetim biter bitmez iki gün sonra yaptım çünkü şüphelendiğim durumlar vardı sizce nedir bu

Eklentiler

• IMG-20200730-WA0012.jpeg
    IMG-20200730-WA0012.jpeg
    107,2 KB · Görüntüleme: 129
İyi akşamlar. Geçen çarşamba transfer işlemim gerçekleşti. Transfer gününü sayarsak bugün 10.günüm. Bugün kan testi yaptırdım 21.5 çıktı. Değerim iyi mi? Biraz araştırdım bazılarının bayağı yüksek. Benimkinde sıkıntı var Mıdır? Bilgisi olan yazabilir mi lütfen?
Merhaba konu cok eski ama cok merak ettim degeriniz yukseldimi

X