transfer sonrası 12.gün değilde en erken ne zaman gebelik testi yaptırılır???

kızlar, dondurulmuş embriyo transferinin 12. günündeyim. progestan ve estrofem kullanıyorum. idrar testinde belirgin pembe gördüm..ayyy,
umutlanıyorum kan testi için ama aldığımız hormonlar sahte pozitif çıkarıyorsa diye de kaygılanıyorum. burada okuduklarıma göre idrarda pozitifi gören kanda da görmüş... çok umutlandımmm

kızlar, dondurulmuş embriyo transferinin 12. günündeyim. progestan ve estrofem kullanıyorum. idrar testinde belirgin pembe gördüm..ayyy,
umutlanıyorum kan testi için ama aldığımız hormonlar sahte pozitif çıkarıyorsa diye de kaygılanıyorum. burada okuduklarıma göre idrarda pozitifi gören kanda da görmüş... çok umutlandımmm
sahte pozitif olmuyor merak etme:anneadayı: Git kan testi yaptır inşallah pozitiftir.

çok teşekkürler, : ) biraz araştırma yaptım, az da olsa yanıltıcı olabiliyormuş; ama umarım senin dediğin gibi bu mutluluk büyük bir hayal kırıklığıyla değil de gelecege dair büyük bir umutla taclanır:)) Allah hepimizie mutlu sonu yaşatsın. Ben de geçmişte büyük üzüntüler yaşadım, umarım bu kez yüzüm güler.
dün gece lekelenme oldu, çok üzüldüm sancı da başlamıştı. sabah testi yapınca ve olumlu sonucu görünce inanamadım..
Sevindim..
Allah kursagımda bırakmasın...

İyi akşamlar. Ben de transferin 7.günündeyim. Sitede 7.gün idrar testi yapıp silik de olsa çizgi gören çok var.Ben de yaptım ama hiçbir çizgi çıkmadı. Galiba tutunmadı bebeklerim :KK43:

İyi akşamlar. Ben de transferin 7.günündeyim. Sitede 7.gün idrar testi yapıp silik de olsa çizgi gören çok var.Ben de yaptım ama hiçbir çizgi çıkmadı. Galiba tutunmadı bebeklerim :KK43:

kaç günlük embriyo transfer edildi? 7. gün çıkmaması çok normal bence, umarım bir sürprizle karşılaşırsınız.

4 günlük transfer edildi. İnşallah tutunmuşlardır. Sitede erkenden çıkanlar var

hiç belli olmaz o, çok erken 7. gün. idrar testinde çıkması için beta hcg'nin en az 20 olması gerekiyormus. 7. gün bunun için bence çok erken, inşallah mutlu haberinizi alırım birkaç gün sonra: )

Şimdi burada yorum yapan herkes hamile nerdeyse ne güzel benim transferin beşinci günü meraktan hiç birşey yapmıyorum şimdi gidip idrar testi alican çıkmayacağını bilmiyorum ama umut

Şimdi burada yorum yapan herkes hamile nerdeyse ne güzel benim transferin beşinci günü meraktan hiç birşey yapmıyorum şimdi gidip idrar testi alican çıkmayacağını bilmiyorum ama umut
Canım beş altı tane test al, sabahları yap. Ben testi çok kafaya takmıyorum, yani negatif çıktı diye tüm gün kendimi yemiyorum. Sen de öyleysen her sabah yaparsın

Dr 7. Gün test yaptırdı 11.42 çıktı ama ne var diyebildi nede yok yarın yeniden test yapılıcak artış varsa bende anneyim yoksa hayırlısı demekten başka ne demek gelir elden

kızlar merhaba bende transverimin 9. günündeyim dün test yaptım fakat negatif tek emriyo transver edildi adet tarimde gecikti ama hayırlısı siz ne dersiniz bu konuya sizce hamile olabilirmiyim?:anneadayı:

:işsiz::işsiz::işsiz::işsiz:Bugün 9. Gün testi yapıldı 13.55 çıktı artışı beğenmedi kimyasal gebelikte olabilir dedi şuanda beynim durmuş durumda 13.55 çok mu az yani

12. Günden önce yapılan tüm testler ne yazık ki yanıltıcı oluyor. Bu yüzden en erken 12. Gün Tahlil yapılmalı. Boşu boşuna kafanızı karıştırmamış olursunuz. Ben 12. Güne kadar bekledim evet çok zordu ama arada kalmaktan iyiydi.

transverimin 9.günü sonuç 1in altı negatif sizce yükselir mi 4.gün emriyosuydu ve tek konulmuştu çok üzgünüm başına böyle durum gelipte sonradan yükselen var mı?

Benim ikinci denemem 23 aralıkta transfer gerçekleşti aslında bugün adet günüm ama olmadim artık doktor transfer tarihini yanlış mı hesaplandı bilemiyorum belim ağrıyor adet ağrısı gibi 4.gun emriyosu 2 adet transfer edildi

Benim ikinci denemem 23 aralıkta transfer gerçekleşti aslında bugün adet günüm ama olmadim artık doktor transfer tarihini yanlış mı hesaplandı bilemiyorum belim ağrıyor adet ağrısı gibi 4.gun emriyosu 2 adet transfer edildi
hayırlı haber alırsınız İnşaAllah benim 19 Aralıkta 4.emriyosu ve tek transver edildi 9.gün test yaptım kan testi negatif acaba sonradan yükselebilir mi?

Arkadaşlar merhaba. 22 Aralık Perşembe günü transferim yapıldı. Bazı yerlerde transfer günü ilk gün olarak sayılmıyor. Bazı yerlerde ilk gün olarak sayılıyor. Kafam çok karıştı açıkçası. Sizlerin bilgisini alabilirmiyim?
Allah hepimizin yardımcısı olsun insallah

X