Transfer sonrası beta hcg

hilal12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2023
65
37
25
Kızlar merhaba, 5.gun iki adet embriyo transferi oldum, ikiside 4aa kalite. 12.gun kan da baktığımız zaman 367 gördüm değeri 14.gun 596 oldu. Doktor Çarşamba günü 1000 değerini görmemiz lazım aksi takdirde sağlıklı değildir gebelik dedi. Sizce görebilir miyiz iki günde yada yavaş yukselip sonradan artan değerleri varmı aramızda 🙄

Kızlar merhaba, 5.gun iki adet embriyo transferi oldum, ikiside 4aa kalite. 12.gun kan da baktığımız zaman 367 gördüm değeri 14.gun 596 oldu. Doktor Çarşamba günü 1000 değerini görmemiz lazım aksi takdirde sağlıklı değildir gebelik dedi. Sizce görebilir miyiz iki günde yada yavaş yukselip sonradan artan değerleri varmı aramızda 🙄
canım pek de yavaş değil artış, inşallah çarşamba da 1000’leri görürsün 🙏

Arkadaşlar benimde kafam bu konuda çok karışık. 2 günde bir değerlerim şöyle. 56-100-215 şeklinde şuan. Aslında katlayarak devam ediyor ama kafam allak bullak. Kalp atışını duyana kadar sanırım yerde mi gezicem gökte mi belli değil. Doktor katladığı için iyi olduğunu söylüyor.

Değeriniz bence yüksek. İnşallah katlayarak devam eder. Bir yerlerde okumuştum %60 ın üzeri artışlar iyi sanırım.

merhaba ikiz gebelik mi sizinki

Keseyi görmeye gitmedik henüz canım, değerlerden bişey göremeyiz dedi doktor 🙏
Merhaba tekrar kan verdinzmi merak ettim.Banada salı günü 5Aa ve 4aa iki embriyo transfer edildi forumu okurken yorumunuz dikkatimi çekti inşallah güzel haberler alırsınz🙏

Merhaba tekrar kan verdinzmi merak ettim.Banada salı günü 5Aa ve 4aa iki embriyo transfer edildi forumu okurken yorumunuz dikkatimi çekti inşallah güzel haberler alırsınz🙏
Merhaba en son geçen hafta kan verdim değerler güzel dedi doktor kese görmeye gitmedik henüz:)

İnşallah sende çok çok güzel sonuçlar alırsın inanıyorum çok güzel olacak hep pozitif ol :)

İnşallah sağlıcakla yavrunu kucağına alırsın banada dua et lütfen hayırlı bir evlat isteyen herkese versin Rabbim 🙏
Amin inşallah canım tabiki isteyen herkese ediyorum, getirden sipariş vermistik bir poşet o kadar ağırlığı yoktu aslında bende adamdan alıp yere bıraktım aslında ama korktum bişey olurmu acaba diye 🙄

Amin inşallah canım tabiki isteyen herkese ediyorum, getirden sipariş vermistik bir poşet o kadar ağırlığı yoktu aslında bende adamdan alıp yere bıraktım aslında ama korktum bişey olurmu acaba diye 🙄
Riskli gebeliğin var ise bilemem ama herşey normal sağlıklı gebeliğin ise birşey olacağını sanmıyorum nice insanlar nasıl işler yapıyor benim annem bana hamileyken odun kırıyor soba dolduruyor Muş bunun gibi niceleri korkma sıkma canını inşallah birşey olmicak

Riskli gebeliğin var ise bilemem ama herşey normal sağlıklı gebeliğin ise birşey olacağını sanmıyorum nice insanlar nasıl işler yapıyor benim annem bana hamileyken odun kırıyor soba dolduruyor Muş bunun gibi niceleri korkma sıkma canını inşallah birşey olmicak
Teşekkür ederim canım düşünmüyorum hiç kötü ihtimal zaten:)

X