transfer sonrası BHCG yardım lütfen!!!

tursercim hamilesin canim bu degerin her iki gunde bir ikiye katladigini dusunursek 13. gun degerin 200 e yakin yada uzeri olurki bu da cok iyi bir deger gebesin demek icin..tebrikler

turser hayırlı olsun canım benimde bugün 9.cu günün benimde 9 şubatta transferim oldu bendemi acaba bugün kan versem cumartesiyimi beklesem kararsızımmmmmmmmm :uhm::uhm::uhm:

sağol mehaycığım Allah razı olsun hepinizden bebişini kucağına sağsalim almanı nasip etsin Mevlam desteğiniz çok iyi geldi bana arkadaşlarım iyiki varsınız

seracığım canım ben hiç niyetlenmemiştim gerçek tahlil günüm pazara geldiği için 1 gün önceden yaptırırım doktora göstermek için diyorum ama sabah basit idrar testlerinden yaptım hemde ilk idrarla ama negatif çıktı sonra kafam birden attı dedim bu saatten sonra çok stresli geçecek tahlile kadar bari erkenden öğrende kurtul stresten varsada bebişlerin daha sıkı tutunur stressiz dedim hiç umutlu gitmedim ama Mevlam bana hamişliği nasip ederek döndüm seninde hakkında hayırlısı neyse o olsun arkadaşım benim böyle gerçekleşti sen kendini nasıl hissedeceksen onu yap önemli olan senin kafandaki düşüncelerin ya benim gibi gözünü karartacak delilik yapacaksın yada bekleyeceksin ki çok stresli değilse bekleyedebilirsin en güzeli aslında ama çok stres oluncada tutunmadada zorluk oluyor

cnm turserim.biliyordum böle bir delilik yapıp mutlu haberi vereceğini.hakkında hayırlısı olsun cnm.herkesinde sölediği gibi 8.gün olduğu için düşük çıkmıştır.ama inan gebelik olmasa çok daha düşük çıkardı.çünkü çatlatma iğnesini vurduralı kaç gün geçti.bazen diyorlarya kanda ilaçların etkisi oluyor die.evet cnm biliyordum hamiş kalacağını rabbim sağlıklı gebelik ve sağlıklı bebiş bebişler versin sana.darısı hepimizin başına.umutta umudumuz oldun.inşallah bende tekrar o mutluluğu yaşarım.kendine şimdi daha çok dikkat et ve şimdide başka şeyler düşünüp stres yapma.ve değerin düşük olduğu için kaset testte çıkmamıştır.önemli olan kan testi.önemli olan onun yada onların şuan sana tutunmuş olması.dua edelimde çabucak büyüyüp annelerine çift çizgi mutluluğunuda yaşatsınlar.ctesi yada pazar yaptığında basit idrar testindede çıkar 100ün üstüne çıkacağı için.tekrar tebrik ediyorum seni çok öpüyorum.doktorumuzu aradınmı?

sağol canım desteğin için ama inan çok kararsızım bir yıkımı daha kaldıramam o yüzden günümü beklemeliyim belkide herşeyde bir hayr vardır dimiikaydirigubbakcemile5

Bende dayanamayıp 8.günde test yaptırmıştım. Sonucum 9,25 çıkmıştı. 14.gün tekrar yaptırdığımda 80 lere gelmişti.Şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Hamilesin endişelenme artık keyfini çıkar.Allah sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah.

canımcım tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :lepi:
değerin çok güzel :nazar:
ama test gününde yaptır bir daha ki testini tamam mı yerimseniben

sağol canım desteğin için ama inan çok kararsızım bir yıkımı daha kaldıramam o yüzden günümü beklemeliyim belkide herşeyde bir hayr vardır dimiikaydirigubbakcemile5

seracımmmmm , affferin benim arkadaşıma kaydirigubbakcemile5 bekle cumartesiyi tatlım benimmmmŞeniz

sağol mehaycığım Allah razı olsun hepinizden bebişini kucağına sağsalim almanı nasip etsin Mevlam desteğiniz çok iyi geldi bana arkadaşlarım iyiki varsınız

canim sanirim sende ekim annesi olacaksin ekim anneleri bolumunde bol bol gorusucez zatena.s.

sağolun arkadaşlarım

star dust sağol arkadaşım Allah gönlüne göre versin iki yerdede destek oldun sağolasın

özge canım ben kendimden çok sana inanıyorum nisanda alacağına bak bende aldım sürpriz oldu ama hamdlsunki hamişim ve seninde hami olacağını hala hissediyorum nisan gelsin bak demiştin diyeceksin Allahın izniyle sağl tatlım dualarını eksik etme lütfen

nil canım sağolasın Allah bir seste kurtarsın sizleride sağsalim kucağınıza alırsınız inşallah star dust ta sende bu arada star dust sen ben ve özge umut kızıyız :)

özge merkezi aradım hatice hemşireyle görüştüm anlattım böyle böyle diye oda 8.günde çıkmayadabilirdi gerçekten delilik yapmışsın dedi ama değerinde gayet güzel dedi pazar yaptır haer ver dedi tebrik etti sağolsun zaten sizler sayesinde hamiş olduğuma inandım yoksa ben acaba diyordum :)

hepinize desteğiniz ve dualarınız için teşekkür ediyorum arkadaşlar gerçekten benimde dualarımdasınız Allah hepinizden razı olsun ve Rabbime sonsuz ve nihayetsiz şükürler olsun

arkadaşlar dediğiniz gibi gerçek günümdede tahlil yaptıracağım hatta o zaman merkezde yaptırıp doktoruma göstermeyi planlıyorum neticede ne kadarlık gelişme nasıl ondan duymak istiyorum

baktıracağım kızlar baktırmaz olurmuyum lütfen dua edin değeri katlamış olsun mutluluğum yarım kalmasın :KK43:

sağol aysun ve mercanas darısı sizlere inşallah

tursercim tekrar tebrik ederim.seninle iyiki karşılaşmışım ve tanışmışım iyiki varsın.bu stresli döneminde bile hala bana umut oluyorsun rabbime binlerce kez şükürler olsun.sen dün mutlu haberini aldın bende dün regl oldum çok sevinmiştim senide duyunca daha da mutlu oldum.annemlere haber verdim yanımdaki arkadaşım hamile diye.seni ben kadarda olsa yanıyorlar.beleraya başladım.bugün 2.gün 21 gün kullanıcam adet olunca tekrar gideceğim merkeze.günler hemencecik geçse ya.rabbim hayırlı günlere hayırlı sonuçlara kavuştursun bizi.

senin adına çok sevindim özge her zaman destekçiniz ve duacınızım inşallah zaman su gibi geçerde senin hamişliğini konuşuruz burda canım hep dua et ama bol bol ok

sağol roseciğim hepimiz sağsalim bebişlerimizi kucağımıza alırız inşallah

X