transfer sonrası kan değerlerimizi burda paylaşalım

1 nisanda kan testi yaptırdım diğerini aradan iki gün geçince yani 4 nisanda mı yaptırmam gerekiyor

yok canım benim ilk tüp bebek denemem insan inanamıyo tabi ya tutunamazsa yada kimyasal falan diye korkuyo

Tutkum Selam,
Sizler progesteron testi yaptırmıyor mu doktorunuz, ektopik olup olmadiğina dair önemli bilgilere progesteron testi ile ulasılır. Istersen merak ediyorsan beta testi verdiginde progesteron da yaptır için rahat eder. İçin rahta eder demek bence yanlıs olur cunku progesteron gerekli bir testtir ve tupbebek hastalarında muhakkak yaptırılır canım.
Ve tabii beta hcg degeri iki gun sonra ikiye katlanırsa ektopik olmadıgı anlasılır.
Tekrar tebrikler,

Tutkum Selam,
Sizler progesteron testi yaptırmıyor mu doktorunuz, ektopik olup olmadiğina dair önemli bilgilere progesteron testi ile ulasılır. Istersen merak ediyorsan beta testi verdiginde progesteron da yaptır için rahat eder. İçin rahta eder demek bence yanlıs olur cunku progesteron gerekli bir testtir ve tupbebek hastalarında muhakkak yaptırılır canım.
Ve tabii beta hcg degeri iki gun sonra ikiye katlanırsa ektopik olmadıgı anlasılır.
Tekrar tebrikler,

sakuracım teşekkürler verdiğin bilgiler için canım çok sağol.bana dün haber verdiler değerin 130 çıkmış ii bi değer diye benim ilk tüp bebek denemem bu art bu progesteron testiyle igili açıkçası bişey demediler bende bilmediğim için bişey sormadımyarın tekrar kan vericem zaten bakalım inş değer yükselmiştir.

kızlar bende dün yani 4 nisanda öğrendim sonucumu ilk aşılama 14.günde B HCG 184 cıktı. doktorum pazartesi tekrarlayalım sağlıklı bir gebelik oldugundan emin olalım dedi. Şimdi heyecanla pazartesi alacaıım sonucumu bekliorum inş rabbim esirgemez bu güzel duyguyu bizlerden bi terslik olmaz yanii.. dualarınızı eksik etmeyin..

rebrikler canım iyi bence,benimki 11 . gün,10.96 inşallah hamişizdir,yarın bidaha ölçtrcem diloşcum harkasın valla çok güzel değerin tebrikler

kızlar benim değerlerim az artıyor baya az.ikiz gebeliklerde biri düştüğünde böyle bir durum olabilirmiş.bu konu hakkında bilginiz var mı

slm kızlar.12. gün degerim 358 çıkmıştı.14. gün hafta sonuna geldigi için 16. günde kan testi yaptırdım .ALLAHA şükür degerim 1990 a yükselmiş.yüce mevlam hepinize yaşatsın bu duyguyu.ALAHIM kimsenin kucağını boş bırakmasın inş...

maşallah maşalllah aman aman yeni anneler gelmiş hoşgeldiniz annecikler hepimize hayırlı olsun sağlıklı gebelik geçirip sağlıklı bebişler doğuralım inşallah rabbimin izniyle

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

X