transfer sonrası kan değerlerimizi burda paylaşalım

iyi geceler nur allah tamamına erdirsin

bu ilk denemen mi tüpmü, mikromu, aşılamamı cevaplarsan sevinirim

QUOTE=nurrr;2480776]slm kızlar.12. gün degerim 358 çıkmıştı.14. gün hafta sonuna geldigi için 16. günde kan testi yaptırdım .ALLAHA şükür degerim 1990 a yükselmiş.yüce mevlam hepinize yaşatsın bu duyguyu.ALAHIM kimsenin kucağını boş bırakmasın inş...[/QUOTE]

iyi geceler nur allah tamamına erdirsin

bu ilk denemen mi tüpmü, mikromu, aşılamamı cevaplarsan sevinirim

QUOTE=nurrr;2480776]slm kızlar.12. gün degerim 358 çıkmıştı.14. gün hafta sonuna geldigi için 16. günde kan testi yaptırdım .ALLAHA şükür degerim 1990 a yükselmiş.yüce mevlam hepinize yaşatsın bu duyguyu.ALAHIM kimsenin kucağını boş bırakmasın inş...
[/QUOTE]

slm canım.ilk tüp bebek denememdi. ve sonuç hamileyim.şükürler olsun.darısı tedavide olan ve sonuç bekleyen arkadaşlarıma inş........

12. gün değerim 89,14. gün değerim,112 ,16. gün değerim 149 işte buda benim değerlerim.Niko zamanında sen bu durumu yaşamışsın şuan ki durum ne ve üçüncü test aşamasından sonra ne yaşadın yazabilirmisin lütfen çok önemli

12. gün değerim 89,14. gün değerim,112 ,16. gün değerim 149 işte buda benim değerlerim.Niko zamanında sen bu durumu yaşamışsın şuan ki durum ne ve üçüncü test aşamasından sonra ne yaşadın yazabilirmisin lütfen çok önemli

canım niko artık buraya girmiyor ve msn den de cevap vermiyor. bende onu çok merak ediyorum. inş. kötü birşey olmamıştır.

ya niko yu bende merak ediyorum.Acaba izinli olabilir mi başka bir yerdede bilgisayar mı yok.
umarım iyisindir ve herşey yolundadır NİKO.

sanki ben forumlardan birinde gördüm gibi sanki keseyimi kalp atışlarınımı bi şeyi duyacaklardı ama net olarak hatırlayamıyorum ulaşabilsek aslında bana baya rehber olabilir ben tanımıyorum kendisini önceden giriyormuş o buraya .Belkide bebeğinin durumu iyidir hamilelik sayfalarına falan gitmişte olabilir

cnm. yarın 10 haftalık olucak.yani 2,5 aylık. ikizlermiş aslında ama biri bozulmuş. çok üzüldüm anlatamam size. şimdi tek kaldı bebişim.
yarın ultrasona giricem. hayırlısı olsun dedik artık napalım.

kızlar niko nun kk daki son aktivitesi 15 nisan . o gün kalp atışını dinlemeye gideceklerdi. daha sonrasında haber vermedi. zaten raporlu idi. evden takip ediyordu. ama ben msn dende görüşüyordum. o günden sonra hiç görüşemedim. çok merak ediyorum

sanki ben forumlardan birinde gördüm gibi sanki keseyimi kalp atışlarınımı bi şeyi duyacaklardı ama net olarak hatırlayamıyorum ulaşabilsek aslında bana baya rehber olabilir ben tanımıyorum kendisini önceden giriyormuş o buraya .Belkide bebeğinin durumu iyidir hamilelik sayfalarına falan gitmişte olabilir

kızlar niko nun kk daki son aktivitesi 15 nisan . o gün kalp atışını dinlemeye gideceklerdi. daha sonrasında haber vermedi. zaten raporlu idi. evden takip ediyordu. ama ben msn dende görüşüyordum. o günden sonra hiç görüşemedim. çok merak ediyorum

ne yapalım arkadaşlar inşallah sonucumu alınca ben yazarım emsal olur olumlu veya olumsuz.Çünkü ilginç bir durum benimkisi..Sizlerde değerlerinizi yazında referans olsun sonrakiler için

evet arkadaşlar ben bu maceramın sonuna geldim az önce tekrar idrar testi yaptım negatifti .tuvalet kağıdına sildiğimdeyse kan geldi yani bitti...

yucem cok uzuldum benimde asilamam tutmamis kan testinde cikti bende cok uzgunum inan!!!

Mehaycıgım ben de senin için cok uzgunum canım arkadasım. Kendine cok dikkat et. Allahım saglıkla bebeklerinizi kucaklarınıza versin insallah Yarabbim.....

yucem cok uzuldum benimde asilamam tutmamis kan testinde cikti bende cok uzgunum inan!!!

uzun bir yolculuk bizimkisi, tutar umuyorduk olmadı.:teselli:
Üzülecek ,ağlayacak ,hayata bakışın umutsuz olcak bu aralar.senağlama
Dinlen , kendini toparlamaya çalış, şimdi tüp bebek serüvenin başlıyor.
Yaramazlara ulaşacağız da bizi çok yoracaklar anlaşılan.
onlar kaçıyor ,biz kovalıyoruz vay yaramazlar.....:şutarafagitti

X