Transfer sonrası stres

Eylulsabah

Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2022
174
92
28
Meraba arkadaşlar ben bugün transfer oldum ama çok stres yaptım ve stresten kasıkları ağrıdı yaklaşık transferden 2 saat sonra oldu. Acaba bişey olmuş müdür embriyo ma. Çok korkuyorum şu an. Benim 3.gün dondurulmuş embriyo

Meraba arkadaşlar ben bugün transfer oldum ama çok stres yaptım ve stresten kasıkları ağrıdı yaklaşık transferden 2 saat sonra oldu. Acaba bişey olmuş müdür embriyo ma. Çok korkuyorum şu an. Benim 3.gün dondurulmuş embriyo
Yok canım olmamistir stres yapma. Kendini kastigin için agrilarin olmuş olabilir. Ara ara kasık ağrısının olması da çok normal :) bol bol yat dinlen

Çok sağolun içimi rahatlattınız sabah da az önce doktorum geldi tekrar sordum böyle basit şeylerden bişey olmaz dedi
Aynen hiç dert etme olumlu düşün hep. Benimde ara ara kasık agrilarim olmuştu birden gelip birden giden hatta :). Ki benim transferim çok rahat oldu yani çıkınca normal bir şey yokmuş gibi devam ettim. Bir arkadaş kendini aşiri kasmis onunda ağrıları olmuştu.

Aynen hiç dert etme olumlu düşün hep. Benimde ara ara kasık agrilarim olmuştu birden gelip birden giden hatta :). Ki benim transferim çok rahat oldu yani çıkınca normal bir şey yokmuş gibi devam ettim. Bir arkadaş kendini aşiri kasmis onunda ağrıları olmuştu.
Hamile mısınız siz

Kendini kasan arkadaş hamile kalabildi mi peki

İnşallah 🤲 İkincide tutan da çok arkadaşım var. Hastaneye gide gele artık bir sürü arkadaş oluyor ordan herkes birbirine destek oluyo
Historoskopi oldum, eşim de örnek verirken mikroçip yöntemi kullanıldı. Transferden bi kaç gün önce nitrojen aşı yapıldı, ve lipit serum verildi öncesinden. Yani baya şeyler yaptık bu ikinci de bunların hiçbirini ilkin yapmadık

Historoskopi oldum, eşim de örnek verirken mikroçip yöntemi kullanıldı. Transferden bi kaç gün önce nitrojen aşı yapıldı, ve lipit serum verildi öncesinden. Yani baya şeyler yaptık bu ikinci de bunların hiçbirini ilkin yapmadık
İkisini de farklı yerlerde mi yaptırdın. Birinci denemeyi başka klinik ikinci denemeyi başka klinik? Doktorunun işinin ehli olması bence çok şeyi değiştiriyor.

X