Transfer sonrası stres

Meraba arkadaşlar ben bugün transfer oldum ama çok stres yaptım ve stresten kasıkları ağrıdı yaklaşık transferden 2 saat sonra oldu. Acaba bişey olmuş müdür embriyo ma. Çok korkuyorum şu an. Benim 3.gün dondurulmuş embriyo
Hic bisey olmaz canim, burda ben transferden sonra balkon yikayip duseni bile duydum bebek tutunmustu. Beni transferin 7. Gunu kopek kovalamisti cok sukur oglum 3 bucuk yasinda.

Hic bisey olmaz canim, burda ben transferden sonra balkon yikayip duseni bile duydum bebek tutunmustu. Beni transferin 7. Gunu kopek kovalamisti cok sukur oglum 3 bucuk yasinda.
Çok teşekkür ederim gerçekten içimi rahatlattınız ibanın çok bakıyordum kafama eşim de bana kızıyor tutmasa kendimi çok suçlarım diyorımy

Çok teşekkür ederim gerçekten içimi rahatlattınız ibanın çok bakıyordum kafama eşim de bana kızıyor tutmasa kendimi çok suçlarım diyorımy
Ilk cocugumda dikkat etmistim her seye ikinci de hic dikkat etmedim hatta oglum 15 kilo onu sureklo kucagimda tasidim. Hic bi sey olmadi cok sukur, simdi kizim 2 aylik. Yani olacagi varsa her turlu oluyor.. korkma...

X