Transferden Sonra Ne Mi Yaptim? Anlatayim

kuzicim tebrik ederim canim Allah anali bayali buyutsun hayirli evlat olsun insallah bebegin....

Sağol mehaycım tez zamanda sende kavuşursun inşallah bebişine, sende çok üzüldün Allah en kısa zamanda mükafatını verir inşallah a.s.

tebrikler canım.allahım sağlikla kucağına almayı nasip etsin inşallah.
inşallah darısı başımıza.

yeni hamişimiz bugün nasılmış....bebişler nasıl acaba...ayy çok merak ediyorum erkekmi kız mı olacaklar acaba...
teyzesinin zuzularıııı yerim ben onları.....(üçüzler yaaa içime doğuyo işte)

kızlar benimde yarın yumurtalarım toplanacak sanırım pazarteside transfer yapılacak.Yalnız ben transferden sonra izin kullanamıycam sanırım.bu aralar çok kullandım çünkü.Acaba çalışsam bişey olurmu?Ağır bi işim yok zaten.belki sadece 1 gün izin kullanabilirim.Bu arada transfer işlemi nasıl oluyo?ayrıntısıyla anlatırmısınız.sadece mesane dolu oluyomuş onu biliyorum.içeri yerleştirme bi aletle falanmı oluyo?zor oluyormu?

kızlar benimde yarın yumurtalarım toplanacak sanırım pazarteside transfer yapılacak.Yalnız ben transferden sonra izin kullanamıycam sanırım.bu aralar çok kullandım çünkü.Acaba çalışsam bişey olurmu?Ağır bi işim yok zaten.belki sadece 1 gün izin kullanabilirim.Bu arada transfer işlemi nasıl oluyo?ayrıntısıyla anlatırmısınız.sadece mesane dolu oluyomuş onu biliyorum.içeri yerleştirme bi aletle falanmı oluyo?zor oluyormu?

Canım şimdi gördüm mesajını, izin kulansan iyi olurdu bence gerçi Allah verince veriyo ama yine de insanın içinde kalıyo sonra ondanmı tutmadı falan diye, işin ağır olmasada yollar arabalar sarsıyo insanı, daha önce aşılama yaptırdınmı bilmiyorum aynı aşılama gibi yapılıyo transfer çok zor bişey değil 3-5 dakikalık bir olay, idrara sıkışıkken yapılıyo işlem o biraz zorluyo insanı, Allah yardımcın olsun canım hayırlısını versin inşallah

merhaba transfer 15 dk sürüyo korkulacak veya can yakacak bişey yok ben 30dk yattım sonra tuvalete gittim gezdim ertesi gün işe gittim bende pazartesi 12 günüm test yaptırıcam gerçe dayanamayıp dün yaptım 27.74 çıktı b hcg ama korkuyorum yinede herşey kısmet ama keşke evde dinlenseydim çok vicdan azabı çekiyorum senağlamasenağlamasenağlama bence 2 gün evde yat demiyorum ama evde dinlen CADIARZU

merhaba transfer 15 dk sürüyo korkulacak veya can yakacak bişey yok ben 30dk yattım sonra tuvalete gittim gezdim ertesi gün işe gittim bende pazartesi 12 günüm test yaptırıcam gerçe dayanamayıp dün yaptım 27.74 çıktı b hcg ama korkuyorum yinede herşey kısmet ama keşke evde dinlenseydim çok vicdan azabı çekiyorum senağlamasenağlamasenağlama bence 2 gün evde yat demiyorum ama evde dinlen CADIARZU

Canım değerin 9.gün değeriyse fena değil, en azından negatif değil, inşallah pazartesi günü hayırlı haberler alırsın üzülme

canım transfere tok karna idrarına sıkışık gidiyosun ki mesaneye ultrasonla bakıyolar spekülüm takıyolar alttan sonra ince kanül(boru gibi düşün) bi ucu rahminde bi ucu dışarda dr.yerleştiriyo sonra embriyolok gelip kanülden yolluyo bebişleri:emir_bebek::dance:bana göstermişlerdi embriyolarımı 4 bölünmüşler 4 tane çok duygulanıp ağladım çok farklı bi duygu sakın stres yapma rahat ol önemli olan bu allah hepimize kucağımızda görmeyi nasip etsin a.s.

Canım değerin 9.gün değeriyse fena değil, en azından negatif değil, inşallah pazartesi günü hayırlı haberler alırsın üzülme[/QUOT teşşekkür derim canım içimi rahatlattın biraz bakalım beklemek ne zor nep sabır işi bu tedavi süreci yumurta kaçtane olcak diye bekle toplanır ,kaçtanesi döllenecek diye bekle,sonra en korkuncu test gününe kadar bekle olursa bu seferde dr. keseyi görmesi için bekle kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaşlar a.s.

öncelikle kuzi.yi ve diğer tüm hamiş arkadaşları tebrik ederim bi süredir giremedim ne güzel haberler oldu bunlar ya .
bende bahçecide tedaviye başladım 31 yumurtam toplandı 20 tanesi iyi çıktığı söylendi transfer içinde bugün tekrar konuştuk pazartesi günü çağıracaklar . ben zonguldakta oturuyorum istanbulda ananemde kaldım yine orada kalıyım hafta sonuan kadar diyorum sonra evime gelirim aman aman iş yapmasamda bakalım gerçi durum ne göstericek

umarım mutlu haberi size vermeyi allahım banada nasip eder

:sm_cool::sm_cool::sm_cool::teytey::dance::dance:
ayy valla doğru anlamışım.hayırlı olsun
gözün aydınnn arkadaşımmm

kızlar şimdi haberini aldım 6 tane yumurtada döllenmiş.Ama kaçıncı kalite bilmiyorum.Yarın tekrar arıycaz pazartesi büyük ihtimal transfer var.Hayırlısıyla şu pazartesiyide atlatsam ondan sonra bide sabırsızlıkla 12 gün beklemesi var.Yalnız anlamadığım benim sonuç büyük ihtimal 7 haziranda belli olacak.Ama benim 3 haziran adet tarihim.Zaten adet olmazsam testten 2-3 gün önce pozitif olduğunumu düşünmem lazım.

biozard ben valla bu konuda bilgili değilim ama aynı gün transferimiz olcak benim adet tarihim 9 mayıstı sonrakide 6 haziran oluyo ama dediğin gini pazartesi transferin kontrolü 12 gün sonra 7 hazirana denk geliyo

öncelikle kuzi.yi ve diğer tüm hamiş arkadaşları tebrik ederim bi süredir giremedim ne güzel haberler oldu bunlar ya .
bende bahçecide tedaviye başladım 31 yumurtam toplandı 20 tanesi iyi çıktığı söylendi transfer içinde bugün tekrar konuştuk pazartesi günü çağıracaklar . ben zonguldakta oturuyorum istanbulda ananemde kaldım yine orada kalıyım hafta sonuan kadar diyorum sonra evime gelirim aman aman iş yapmasamda bakalım gerçi durum ne göstericek

umarım mutlu haberi size vermeyi allahım banada nasip eder

Canım öteki sayfaya naptın diye yazmıştım şimdi gördüm, hadi hayırlısı inşallah sen işi bitirmişsin bile oh ne güzel, tabiki transferden sonra annende kal, şehirler arası yolculuk yapma sakın o halde, nolur nolmaz emeklerine yazık etme sonra içinde ukte kalır, ayy çok iyi ya maşallah Allah yardımcın olsun inşallah mutlulukla sonuçlanıra.s.

kızlar şimdi haberini aldım 6 tane yumurtada döllenmiş.Ama kaçıncı kalite bilmiyorum.Yarın tekrar arıycaz pazartesi büyük ihtimal transfer var.Hayırlısıyla şu pazartesiyide atlatsam ondan sonra bide sabırsızlıkla 12 gün beklemesi var.Yalnız anlamadığım benim sonuç büyük ihtimal 7 haziranda belli olacak.Ama benim 3 haziran adet tarihim.Zaten adet olmazsam testten 2-3 gün önce pozitif olduğunumu düşünmem lazım.

İnşallah böyle devam eder canım, en zoru o 12 günü beklemek işte Allah sabırlar versin, adet tarihine takılma zaten adet günü geçtikten sonra net sonuç çıkıyo hep öyle oluyo, ilaç kullandığımız için adetimiz zaten gecikiyo onunla bağlantılı değil yani sen bunlara takılma rahat ol hayırlı haberlerle gelirsin inşallah

inşallah kuzi sağolasın.bizde senin günlerine gelebilsek hayırlısıyla.O günleri görebilecekmiyiz acaba.Bu günler geçmiyo nedense.

X