Transferimin 4.günü hiç bir belirtim yok

patilimomm2015

Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2024
161
70
36
Merhaba kızlar bu 2. Tüp bebek denememiz
Suan 4. Günüm ve hiç bir belirtim yok.
Bir öncekinde fitiller ilaçlar iyi kötü etki etmişti ha negatifti o ayrı .Ama Şuan tutmamış gibi benim gibi hissedip sonrasında güzel haber alan oldumu .
Bakıyorum normalde göğüslerde hassasiyet regli ağrısı yaşayanlar olumlu oluyormuş yine mü olmadı 🥲bu Arada taze transfer yapıldı

Yaa ne güzelsiniz siz 🌸🌸inanın güzel bişeyler duymaya öyle ihtiyacı oluyorki insanın bakıyorum herkeste belirti var göğüs ağrısı regli sancısı bugün dördüncü günüm ve ben de hiçbir şey yok birinci denemem başarısız yine iki embriyo transfer edilmişti onlar dondurulmuş tu bu sefer taze transfer edildi ve dördüncü gün embriyosu hakkında hiç detaylı bilgi yok Topik lerlerde o yüzden biraz daha korkuyorum açıkçası yine dördüncü gün embriyosu ve yine tutmazsa yine olmadıysa diye düşünüyor insan o kadar çok istiyorum ki Rabbim isteyen herkese nasip etsin kimseye bu duyguyla sınamasın Rabbim

Gerçekten çok teşekkür ederim bu dönemde insanın iyi bir şeyler duymaya o kadar ihtiyacı oluyor ki çok emek veriyorsun hem maddi hem manevi çok yoruluyorsun ve bu ikinci denememiz inşallah dediğiniz gibi olur🌸🌸
Benimde ikinci denemem transfer oldum şuan uzanma aşamasındayım dua edin inşallah pozitif olur 🥰 sizinde inşallah pozitif olur 🥰

Bir öncekinde fitiller ilaçlar iyi kötü etki etmişti ha negatifti o ayrı .Ama Şuan tutmamış gibi benim gibi hissedip sonrasında güzel haber alan oldumu .
Bakıyorum normalde göğüslerde hassasiyet regli ağrısı yaşayanlar olumlu oluyormuş yine mü olmadı 🥲bu Arada taze transfer yapıldı
Bende de belirti yoktu.Çift embriyo taze transferdi.3.gün embriyosu idi.Çok şükür tuttu 1 tanesi 🤲
Moralinizi bozmayın bol bol dinlenin.
Bol su için,Avokado,mango,kivi, c vitamini ağırlıklı beslenin.Haşlanmis yumurta.
Çiğ badem,ceviz, yer fıstığı , çiğ kabak çekirdeği tutunmaya yardımcı besinler ben bunları tüketmiştim.

Bende de belirti yoktu.Çift embriyo taze transferdi.3.gün embriyosu idi.Çok şükür tuttu 1 tanesi 🤲
Moralinizi bozmayın bol bol dinlenin.
Bol su için,Avokado,mango,kivi, c vitamini ağırlıklı beslenin.Haşlanmis yumurta.
Çiğ badem,ceviz, yer fıstığı , çiğ kabak çekirdeği tutunmaya yardımcı besinler ben bunları tüketmiştim.
Yaa yerim sizi 😍😍 Allahım sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah nasıl güzel moral oldu nasıl mutlu oldum inşallah bizim de nasip olur âmin âmin âmin😇🙏🙏🙏 avokado değil mi direk midem bozuluyor benim o yüzden şu an onun riske atamıyorum çok sağlıklı olduğunu biliyorum ama betik içiyorum sabah akşam çiğ badem ceviz kayısı yiyorum
Ay çekerek kabak çekirdeği de tüketiyorum henüz banyo yapmadım dördüncü günüm dinleniyorum bir öncekinden daha tecrübeliyim tabii ki ağır hareketler yapmıyorum 😇 başka önereceğiniz bir şeyler var mı acaba bu süreçle ilgili

Amin canım inşallah 🥰😍 cuma oldum transferi kaçıncı gün oluyor 🙈 sizin kaçıncı gündü 🥰
Bugün ikinci oluyor transfer olduğun günü saymıyor benim doktorum seninki de öyleyse canım ikinci günün ilk günler çok önemli bol bol dinlen ama arada yürüyüş yapmayı da unutma tanıda olması lazım

Ben yarın muhtemelen çal
Bugün ikinci oluyor transfer olduğun günü saymıyor benim doktorum seninki de öyleyse canım ikinci günün ilk günler çok önemli bol bol dinlen ama arada yürüyüş yapmayı da unutma tanıda olması lazım
Yarın çalışmaya başlamayı düşünüyordum aslında raporu sıkıntı yapıyor iş yerim. Ama kaygılıyımda 🥹

Yaa yerim sizi 😍😍 Allahım sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah nasıl güzel moral oldu nasıl mutlu oldum inşallah bizim de nasip olur âmin âmin âmin😇🙏🙏🙏 avokado değil mi direk midem bozuluyor benim o yüzden şu an onun riske atamıyorum çok sağlıklı olduğunu biliyorum ama betik içiyorum sabah akşam çiğ badem ceviz kayısı yiyorum
Ay çekerek kabak çekirdeği de tüketiyorum henüz banyo yapmadım dördüncü günüm dinleniyorum bir öncekinden daha tecrübeliyim tabii ki ağır hareketler yapmıyorum 😇 başka önereceğiniz bir şeyler var mı acaba bu süreçle ilgili
Bayağı yazım hatası olmuş insanlara burada yanlış örnek olmasın probiyotik içiyorum sabah akşam meyveli ama 🙈 ara öğün lif kaynağı yulaf ezmesi içine yoğurt ceviz bal bir de muz doğrayıp yiyorum sabahları mutlaka yumurta peynir biber domates gün içinde de kayısıları ılık suya koyuyorum hem suyunu içiyorum hem kayısıları yiyorum ilk gün hafif kabızlık çekmiştim sonrasında bunun sayesinde kabızlık olmadı mutlaka bir avuç çiğ badem ayçekirdeği ceviz yiyorum inşallah işe yarar
Avokado bayağı midemi bozuyor benim şu an riske atamıyorum ama kahvaltıda mutlaka taze sıkılmış portakal suyu içiyorum sizin tutmuş tabi Allah‘ın izniyle sağ salim de kucağınıza alın çok mutlu oldum biz de bu güzel haberler alırız inşallah

Stress en büyük düşman böyle anlarda.
Lütfen içinizi ferah tutmaya çalışın.
Belir olup olmaması sonuçla bağlantılı olmayabiliyor.
Bir hafta daha bekleyin💜

X