Transferimin 4.günü hiç bir belirtim yok

Transfer 12 Aralık salı 16:15

Salı transfer günü : Tranferden 5-6 saat sonra hafif ağrı

Çarşamba: belirgin bir his yok

Perşembe: adet olacak gibi karın gurultuları, hafif adet ağrısı, gece sol kasıkta belirgin ağrı ve kısa süreli yan ağrısı, vajinal batma

Cuma: ayak üşümesi, karın gurultuları devam ediyor, vajinal batma, sıcak basması(ilaçlar hep yapıyordu)

Cmtsi: hafif baş dönmesi(normalde de başım döner vertigodan), adet olacakmış gibi hafif ağrı, bacaklarda hafif ağrı, kasıklarda hafif yanma hissi, mide sesleri

Pazar: sabah ilk idrar testi yapıldı negatif. Hafif bel ağrısı, aşırı sinirlilik, ayak üşümesi, diğer günlere göre bir tık daha fazla kasık ağrısı(yarın adet günüm), daha hafif mide sesleri, bacaklara vuran ağrı

Pztsi: gece aşırı terleme, hafif baş dönmesi, mide sesleri, yoğun bel ağrısı, kasık ağrısı,bacak ağrısı,ayak üşümesi, sinirlilik, ağız kuruluğu, sırt ağrısı

Salı: gece terleme, yoğun bel ve kasık ağrısı, ağız kuruluğu, mide sesleri, sırt ağrısı
Negatif olduğunda belirtim canım
Aslında negatif olduğunda da belirtilerin hemen hemen aynıymış acaba başta tuttu da daha sonra mı tutunamadı

Transfer günü:

3 sa sonra rahimde batma,

Cmtsi:

Hafif kasık ağrısı, hafif kasık batması

Pazar:

Adet olacakmış gibi hafif ağrı, kasıkta hafif yanma hissi, hafif sağ bacak ağrısı, sol bacak ağrısı, gece uykudan terleyerek uyanma, gece yatakta dönerken çok fena bir ağrı oldu

Pztsi:

(işe başladım, 1 sa araba sürdüm, hep oturdum, 2sa yattım)

Bacak ağrısı, adet yaklaşıyormuşcasına ağrı, hafif karın gurultuları

Salı:

Gece uykumdan koku hassasiyetiyle uyandım(komidinde şişenin içindeki fısfıs oda kokusu kokuyordu.) Sol kasıkta belirgin batma. Sabah sırt ağrısı

Çarşamba:

Sabah iki test yapıldı pozitif ❤️

Kasıkta minik batmalar, sırt ve bel ağrısı, bacak ağrısı, karın gurultuları

Canım bu pozitif gördüğümdeki belirtiler
Vallahi kuzum bir şey söyliyim mi belirtiler aynı ama benim dördüncü gün başladı ekstra olarak çok ağır baş ağrısı onun dışında şu an mesela kısımda hafif bir doluluk hissediyorum Arian bacağımın olduğu tarafında o da zaten bacağımı kaldırdığında hafif ağrıyor onun dışında minik minik basmalar dün vardı öyle her zaman olmuyor ama benim bir sırtım çok ağrıyor şu an bacağım da ağrıyor arka kısmı

Vallahi kuzum bir şey söyliyim mi belirtiler aynı ama benim dördüncü gün başladı ekstra olarak çok ağır baş ağrısı onun dışında şu an mesela kısımda hafif bir doluluk hissediyorum Arian bacağımın olduğu tarafında o da zaten bacağımı kaldırdığında hafif ağrıyor onun dışında minik minik basmalar dün vardı öyle her zaman olmuyor ama benim bir sırtım çok ağrıyor şu an bacağım da ağrıyor arka kısmı
Belirtilerim birbirine çok benziyor o yüzden sana da diyorum ya negatif ya da pozitif olsada belirtiler aynı onlara takılmamak en güzel canım

Belirtilerim birbirine çok benziyor o yüzden sana da diyorum ya negatif ya da pozitif olsada belirtiler aynı onlara takılmamak en güzel canım
Yok ama ben geçenkine hiç böyle şeyler yaşamadım bacak ağrıları üşümeye diş basması bu seferkinde var bunlar hep sadece regli olacakmışım gibi hissediyordum da son günler kayboldu gitti bir de göz hassasiyetim var da yok mesela yani benim iki belirtim çok farklı şu an ayak Üşümesi sıcak basmasına bunla yaşadım hep

Yok ama ben geçenkine hiç böyle şeyler yaşamadım bacak ağrıları üşümeye diş basması bu seferkinde var bunlar hep sadece regli olacakmışım gibi hissediyordum da son günler kayboldu gitti bir de göz hassasiyetim var da yok mesela yani benim iki belirtim çok farklı şu an ayak Üşümesi sıcak basmasına bunla yaşadım hep
İlaç yan etkileri de çok olabiliyor ama sanki pozitif gibi belirtilerin 🙈🥰

İlaç yan etkileri de çok olabiliyor ama sanki pozitif gibi belirtilerin 🙈🥰
Hayırlısı olsun canım benim Allah büyüktür ne olursa olsun güzel şeyler duymak istiyor insan ilaç belirtileri evet benim de aklıma geliyor ben de düşünüyorum ama bacak ağrısının ilaç belirtisi ile alakası olduğunu düşünmüyorum baktığımda belirtiler arasında vae ama her şey Rabbimden bakalım pazartesi günü inşallah haber veririm canım benim çok teşekkür ederim

Hayırlısı olsun canım benim Allah büyüktür ne olursa olsun güzel şeyler duymak istiyor insan ilaç belirtileri evet benim de aklıma geliyor ben de düşünüyorum ama bacak ağrısının ilaç belirtisi ile alakası olduğunu düşünmüyorum baktığımda belirtiler arasında vae ama her şey Rabbimden bakalım pazartesi günü inşallah haber veririm canım benim çok teşekkür ederim
Mutlaka haber ver kuzum çok merak ediyorum bende ☺️ inşallah pozitif olur 🤲🏻🥰

X