transferin 12.günü düşük beta hcg ile hamile olan varmı

Canım ne oldu sonuç
Canım pazartesi doktorumun verdıgı test gunu moralım bozulmasın dıye yaptırmadım bugun ama sabah idrar testı yaptım Hayali çizgi bile yok Yani hcg bı ara 7,24 olmustu sonra sanırım dustu Tahmınım kımyasal gebelık yasadım Napalım, Allah'ın işi Yapacak bişey yok :KK43:

Selam arkadaşlar benm transferimin 11 gunu gif değerim 17 yukselirmi sizce lütfen cvp yazın

Benim 11.günüm 1.20 çıktı sizce yükselir mi pozitif olurmu geç döllenme olmuş olabilirmi

Meraba üstünden 7 ay geçmiş ama yinede sormak istedim. Değerlerinizde yukselme oldu mu?
Bende transferimin 9. gunu beta hcg testi yaptim 2.0 cikti negatif ve doktorum ilaclari birak demesine ragmen hala iciyorum asıl test gunum 24 eylul
Sizin durumunuzu merak ettim

Umarım bu yükselir mi yazanların hepsinin değerleri yükselmiştir..zira ilk heyecanı değerim 16 çıkınca yaşamıştım.

Merhaba Benim 8.günü test sonucum 5.95 çıktı doktor düşük bir değer dedi yarın asıl test günüm korkuyorum yaptırmaya

Merhabalar benim de 11.gun beta 35 cıktı benzer durumda olanlar nasıl ilerledi gebelik olustumu

Meraba değeriniz yükseldimi acaba benim 3. Gün emriyosu 12. Gün beta hcg 13. 7 çıktı bu arada dört gündür lekelenmem var

Benimde transferimin 12. Günü ve 3. Gün embriyosu transfer edildi.Değerim 8.8 o kadar ümitsizlik içindeyim ki ilaçlara bile devam etmek istemiyorum.

Benimde aynı lekelenmemde var sonuçlarda aynı inşallah ikimizinkide tutunmuştur bu arada yaşınız kaç bide yenimi yazdınız

Meraba değeriniz yükseldimi acaba benim 3. Gün emriyosu 12. Gün beta hcg 13. 7 çıktı bu arada dört gündür lekelenmem var
Heralde yanlış yere yazdım benimde kan sonucu 13.7 bendede lekelenme var siz nerde tedavi oldunuz yaş kaç

Heralde yanlış yere yazdım benimde kan sonucu 13.7 bendede lekelenme var siz nerde tedavi oldunuz yaş kaç
Lütfen cvp verin benimde üçüncü gün emriyosu pazar gününden itibaren lekelenmem var yarın gidecem hastaneye benim 12 martta transferim yapıldı

Benimde aynı lekelenmemde var sonuçlarda aynı inşallah ikimizinkide tutunmuştur bu arada yaşınız kaç bide yenimi yazdınız

X