Lekeler, Çiller Tritone forte kullananlar var mı?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
:) umarım canım yaa iyi gelir kısa zamanda sonuç alırsın.. benim krem yalan oldu kuzen gelmişti dün sehir dışından el koydu :) sen alırsın gidip diye.. burası çook sıcak hiç gidesim yok o kadar yolu ama gidicem.. ben tüm yüzüme sürdüğüm için yediriyom iyice de yine beyaz oluyo sanırım biraz da bol sürüyom :KK70: güneş kremini hangi ara sürcen sen bi sorıyım bari gidince.. takıntı oldu bende güneş kremi :KK70:

:))Demekki kuzenin farketti değişimiki el koydu kreme:)Gündüz kreminin kokusuna bayıldım.Güneş kremini nasıl sürcez bunun üstüne gerçekten de şimdi??Krem silinmezmi güneş kremini sürünce.Ben normalde güneş kremini nerdeyse saat başı yeniliyorum valla...

Ben eft yaptım ücretini onlar da yapar yapmaz kargoladılar.Kargo ücreti de artık ne tutarsa tutsun canım okadar para harcadık bu neki:))
İçeriğini sormadım artık valla içinde ne olursa olsun modundayım yeterki geçsin de.

canım sana toplamda kaça mal oldu bu kremler kargo fln derken bnmde ilgimi çekti bende güneş lekeleri için kullanmak istiyorum

gündüz kremini olmazsa güneş battıktan sonra.. gece de gece kremi gündüz güneş koruyucu :) bi ara cilde nefes aldırmak lazım da ne zaman .. sorucam gidince yada ararım yarın asıl gece kremi etkili dedi günddüz kremi ne işe yarıyo soralım

gündüz kremini olmazsa güneş battıktan sonra.. gece de gece kremi gündüz güneş koruyucu :) bi ara cilde nefes aldırmak lazım da ne zaman .. sorucam gidince yada ararım yarın asıl gece kremi etkili dedi günddüz kremi ne işe yarıyo soralım

Evet gündüz kremini saat 5e doğrusüreriz olmazsa ben evden çıkmıyorum dışarı bu ara evdeyken sabah da sürebilirim.Bence gündüz kremi peeling özellikli içinde tanecikler var,kıvamı da gayet güzel beğendim.

kızlar lekeler ne oldu. Sizden gelen cevaba göre bende ta konağa kadar gidip alacağım. İsteyen olursa bende alıp kargo yapabilirim.

ben sanıırım bi haftadır kullanmıyorum lekelerde geri gelme gibi bi durum olmadı.. çok az lekem kaldı farkedilmiyor bile artık ama onlar da gitsin diye ve cildimi güzelleştirdiğini düşündüğüm için bugun tekrar aldım..
mytwins nasıl gidiyor var dimi fark ? ben inanıyorum sen de kurtulacaksın bu kremle lekelerinden çünkü benimkiler berbattı fotoshoplu gibiyim şuan :KK70:

secilburgaz ben son derce memnunum bi kaç tanıdığım da kullandı onlar da memnun.. istersen dene istersen mytwinsin de sonucunu bekle..
yerini de tarif edebilirim gerçi tel yazmıştım

Marduks ben güneşten korunamıyorum bu ara zorunlu sebeplerle hep güneşe çıkmak zorunda kaldım.Şu an lekelerde açılma göremiyorum ama sürdüğüm erlerde bir gerilme hissi pürüzsüzlük gibi bişey var böyle.Sanki lekeler dökülüp gidecekmiş de dökülemiyormuş gibi:))Seninki 2 günde fark etmişti benim kaç gün oldu bilmiyorum ama sürmeye devam...

güneşten koruman en önemli aşama.. ben de bugün güneşteydim hep daylong olmasa yanmıştım gerçekten güneşten koruyomuş şimdiye kadar kullandıklarımı güneş kremi sanıyomuşum .. teninin renginde bi açılma da mı hissetmedin bi kaç gün daha bekle bakalım bi de güneş kremine dikkat et

Bakıyorum kremi sürdüğüm yerler beyazlıyor sadece dudak üstüne sürüyorum ben bütün yüzüme değil gitgide değişiyo sanki bu sabah kalktım böyle minik minik sanki beyazlıyo gibi bir değişiklik var.Lekenin dışında kalan bir iki yer var bakıyorum rengi açılmış oraların işe yarayacak bence benim lekeler eski 2 yılı geçti olalı derindeler bi de ondan zaman alabilir.Güneşten korumam şart doğru ben resmen gittim deniz kenarına serildim...Bu yaz denizi falan unutmak lazım.Bir de elimde sebamed var solante var onca para döktüm şimdi de daylongmu alsamki...

Evet alcam karar verdim şu an:))Acaba bu daylong losyon mu yoksa krem mi??Ben krem tarzında istiyorum güneş losyonu gibi sevmiyorum.Solante de losyondu...Biraz kıvamlı olsa...Seninki nasıl bişey...Nette baktım bi sitede krem demiş birinde losyon demiş

benimki extereme olanından yannda küçük bi de krem hediyesi vardı kapıda ödemeyle 50 ye aldım.. losyon bu arada kremi var mı bilmiyorum sebamed kadar olmasa da hafif bi beyazlık bırakıyo yüzünde ama sebamed gibi yoğun değil..

Slm kızlar,merak edenler bekleyenler vardı eczaneden gelen kremler maalesef bende işe yaramadı:KK43:(Gece kreminin pek bir etkisi olmadı gündüz kremi ten rengini beyazlatıyor kesinlikle ama lekelere etki etmedi bende.Şimdi expigmente başladım bakalım...

bak üzüldüm şimdi canım yaa.. benim lekelerimi bırak koyu iki tane benim vardı çenemde onları bile açtı.. acaba çok mu derinde senin lekelerin biraz daha kullansan ? bu arada ben tretinle beraber kullandım daha hızlı sonuç veriyo diye.. su anda güneş kremi ve arada tretinden başka bişey kullanmama gerek kalmadı. expigment bi zamanlar kullanmıştım beni çok kötü yaptı orayı kapkara yaptı yanık gibi kullanırken dikkat et. güneş kremini değiştirdin mi ? ya gereçekten çok üzüldüm ben.. birde canım ordaki tüy var mı ? lazerden önce ordaki tüyler olmasa bile çıkacak olanların kökleri gri bi görünüm veriyodu bi de tüyleri almak için ikide birde ip yada cımbızla oynayınca da tahriş oluyo.rr

Belkide trtinle beraber kullandığın için etkili olmuştur ya da dediğin gibi bendeki lekeler derin sanıyorum...Aslında tretini ben de denemek istiyorum bir sitede expigment ve tretin beraber kullanılabilir yazmış.Bilmiyorum belki devam etseydim etki ederdi ama fark göremedim ben .Güneş kremimi değiştirmedim sebamede devam ediyorum beni en iyi o koruyo sanırım her cilt tipine uymuyo her krem maalesef.Zaten dışarı hiç çıkmıyorum evdeyim bakalım expigmenti daha önce bir kez denemiştim bir kaç kısım leke açılmıştı baya.Şu an küçük küçük soyuluyor bir kaç hafta deniycem bunu da:KK43:(Naapalım...

bu expigmentin içindeki hidrokinon zararlıymış diye duydum hatta leke kremlerinin bazılarında hidrokinon içermez diye not düşüuolardı görmüştüm.. bi arastır istersen

Evet canım biliyorum ben de duydum onu ama naapayım artık mecburum biyerde.Sen tretin kullanıyosunya kızarıklık soyulma olmuyomu??Herkes ondan yakınmış bir bktım da ben de expig ve tretini beraber kullanıcam.Tretini 2 günde bir falan sürerim.Bu da son çarem oldu oldu olmadı böyle yaşıycam artık.

X