Tüm belirtiler var ama testler negatif çıkıyor

gizlii7

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2023
20
1
23
Merhaba hamileliğin tüm belirtiler var kaşık ağrısı meme hassasiyeti sabah bulantısı baş ağrısı sık idrara çıkma adetim ayın 20’sinde test yapıyorum negatif çıkıyor bugün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı bu ayı eşimle çok iyi değerlendirdik günaşırı ilişkiye girdik tüm belirtiler olmasına rağmen test negatif çıkıyor yardımcı olur musunuz lütfen

Bu ayın 20 sinde mi adet olmanız gerekiyor, eğer öyleyse testi erken yapmışsınız

Kasık ağrısı filan normal olabilir ama mide bulantısı için çok çok erken, aralık 20 ise adetiniz daha çok var en az bir hafta daha bekleyip yapın testleri

Bu belirtiler için çok çok erken psikolojik belirtiler yaşıyorsunuz malesef testler için çok erken. Ben 5 gün gecikmeyle ve çok yüksek beta değeriyle öğrendiğimde bile midem bulanmıyordu sonradan başladı bulantılar. Bence bekleyin düşünmemeye çalışın kendinizi yıpratmayın.

Merhaba hamileliğin tüm belirtiler var kaşık ağrısı meme hassasiyeti sabah bulantısı baş ağrısı sık idrara çıkma adetim ayın 20’sinde test yapıyorum negatif çıkıyor bugün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı bu ayı eşimle çok iyi değerlendirdik günaşırı ilişkiye girdik tüm belirtiler olmasına rağmen test negatif çıkıyor yardımcı olur musunuz lütfen

Bendede oluyo bazen böyle şeyler ama sonra geç adet oluyorum. İnşallah olmuştur ama bu belirtiler illa gebelik belirtisi değil.

Ama adetimden 14 gün sonra çok az bi kanamam oldu

Normalde yumurtalama günü zaten adetten 14 gün sonra oluyor. Yani çok kısa bi süre gebelik için. Ama inşallah pozitiftir. Şuan adetinize kaç gün var yada geçtimi?

9 gün var ayın 20 simde olucam
Canım daha çok çok erken. Zaten normalde adetten iki hafta sonra yumurtlama oluyor aşşağı yukarı. Bu günleride değerlendir.
Adetten sonra en az bir hafta geçmesi lazım sağlıklı sonuçlar için. Sakin olmaya çalış ve değerlendir günlerini.

Aynı seyleri yaşıyorum seninle bendede lekelenme oldu şimdide ara sıra.kasik ağrısı oluyor reglimede 9 gün var bende 20 si olmam gerekiyor bekliyorum mecbur
Lekelenme bende 2 defa oldu 2 gün arayla 1 i adetimden 14 gün sonra diğeri de 16 gün sonra sende nasıl oldu

Lekelenme bende 2 defa oldu 2 gün arayla 1 i adetimden 14 gün sonra diğeri de 16 gün sonra sende nasıl oldu
Bende reglden 14 gün sonra öldü önce çok açık pembe az bişey sonra kahverengi dahada olmadı şimdi sadece şeffaf akıntı var bide ara sıra kasık ağrısı oluyor bide aşırı halsizlik ve uyku hali nasip aslinda her ay hüsrana uğramak istemiyorum umutlanip :KK43:

Bende reglden 14 gün sonra öldü önce çok açık pembe az bişey sonra kahverengi dahada olmadı şimdi sadece şeffaf akıntı var bide ara sıra kasık ağrısı oluyor bide aşırı halsizlik ve uyku hali nasip aslinda her ay hüsrana uğramak istemiyorum umutlanip :KK43:
Bende de aynı şekil oldu o yüzden umutlanıyorum ama bilmiyorum adet günümü bekliycem

X