Tüm belirtiler var ama testler negatif çıkıyor

Bende de aynı şekil oldu o yüzden umutlanıyorum ama bilmiyorum adet günümü bekliycem
Bekleye bilirsek tabi kimisi 9 gün kala öğreniyor regline Rabbim inşallah bize de nasip eder bu ay 🥺🙏 benim 4gun sonra normal kontrolüm var doktor ben istesem de istemesemde bakıyor betaya bakım ne cikicak

Bekleye bilirsek tabi kimisi 9 gün kala öğreniyor regline Rabbim inşallah bize de nasip eder bu ay 🥺🙏 benim 4gun sonra normal kontrolüm var doktor ben istesem de istemesemde bakıyor betaya bakım ne cikicak
Ona göre beni de bilgilendir lütfen sen kaç aylık evlisin ve kaç yaşındasın

Merhaba hamileliğin tüm belirtiler var kaşık ağrısı meme hassasiyeti sabah bulantısı baş ağrısı sık idrara çıkma adetim ayın 20’sinde test yapıyorum negatif çıkıyor bugün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı bu ayı eşimle çok iyi değerlendirdik günaşırı ilişkiye girdik tüm belirtiler olmasına rağmen test negatif çıkıyor yardımcı olur musunuz lütfe

Asla ama asla hamilelik belirtilerine inanamıyorum. Size şöyle anlatayım. 1 yıldır deniyorum. Burayı aradım taradım tek bir belirtiye rastlamak için hepsini kendimde gözlemledim hepsi hüsran.

Öreğin;

1)kasık ağrısı bende oldu bazı aylar şiddetli oldu mutfakta bulaşık bile yıkayamıyordum, bazı aylar hafif geçici oldu.

2) idrar rengi, kokusu, köpürmesi, yok bilmem tortulu, yok bilmem parlak açık asla hepside 1 yıl içinde oldu bazen köpürdü bazen koyu oldu bazen açık parlak bazen kokulu bazen kokusuz ha bide uykudan uyandıran idrar sıklığı inanmayın

3)göğüs dolgunluğu, damarlanma, meme hasassiyeti, göğüs ucu halkasında genişleme, uclarda acıma, sızı hepsi oldu bende.

4)kirpik kırışması o kadar çok olurdu ki gözlerime batardı kirpiklerim. Bu da boş inanmayın

5)Biri der ağzımda kuruluk vardı hamileyken, diğeri der kızlar hamikelik belirtierimde ağzımda yoğun salya oluştu. Buda boş inanmayın

6)iştah mesela biri der benim belirtilerimde iştahım yok biri der benim vardı iştahlıydım öyle hissettim vs. Ben de kızlar bazı aylar iştahlıydım bazı aylar iştahsız. Ne kime inanayım şimdi?

7) tiksinme. Bakın bu da vardı bende kuabiye aşığı olan ben gebelikten şüphelendiğim bir ay kurabiye kokusu beni tiksindirdi böğürdüm annem şok dedi sen kurabiye severdin acaba hamile misin dedi heyecanla test yaptık hop negatif:KK43: yani bu da boş paranıza yazık.

8) baş dönmesi, benim yine bir ay böyle başom dönüyordu kuaförde sandalyeye oturdum kız kaşımı alcak başım döndü oturamadım. Gözlerim karardı yine reglime çok yakındı eve dönüşte test alıp yaptım yine gebe değilim yine sonu hüsranla bitti.

9)sürekli uyku hali ben mesela regle yakın sürekli uykum gelir. Gece uykumu alsam bile gün ortası yatağa girer uyurdum. Yani bu da boş!

10)sabah veya gece gelen mide bulantısı veya böğürme de olabilir, ya da kusma bunlar da oldu bende ama sonuç yine hiç!

11)çene altında sivilcelenme bu da oluyor bende çok fazla şekerli veya aşırı tuzlu besin yiyince ya da susuzluktan oluyor. Bu da yalan.

12) yerleşme kanması gibi lekelenme bak bu da saçma geliyor artık bana adetime 2 gün vardı lekelenmem oldu koyuydu pıhtısızdı. Sonra kesildi. Pet 2 gün temizdi. 2 gün kuru geçti sonra tamamen kanamam oldu. Hiç unutmam o ay adetim 3 gün sürdü. Zaten kist vs vardır korkusuyla hastaneye gittim baktı çocuk sahibi olman içün hiçbir engelin yok dedi. Kan da idrarda rahim muayenesi falan da yapıldı gayet sağlıklısın dedi. Kızlar yemin ediyorum 1 ay o kadar çok belirtim vardı 4 defa gebelik testi yaptım sonuç negatif. Artık eczaneye gitmeye utanıyordum. Evimin etrafındaki eczaneler hepsi beni tanıyor. Ha bide ovulasyonu da düzenli takip edip gün aşırı düzenli ilişkiye de girerdik.

Bakın bunlar benim 1 yıl boyunca kendimde gözlemleyip yazdığım şeyler. Bir defter tuttum her ay regle 1-2 gün kala ya da gecikince hissettiğim belirtilerimi yazdım. Hatta her ay göğüslerimin fotosunu çekerdim. Her ay faklı duruyordular bazı aylar damarlı bazı aylar sönük bazı aylar koyu , bazı aylar ucu çıkık, bazı aylar ucu çökük sonuç elde var koca bir sıfır. Zaten bu ay eşimin azosperm olduğunu da öğrendim. ŞOk ! Dünyam başıma yıkıldı 3_4 gün kendime gelemedim. Ağlamaktan içim ezildi. Şişeyi duvara fırlattım heryer tuzla buz oldu. Oturdum karanlıkta çaresizce

Yani hamilelik belirtisi diye bişey yoktur. Adetim 10 gün geciktiği bile oldu. Gelde şüphelendim ama sonuç adet oldum. Muayene oldum ne kist ne ur hiçbir şey yok rahminde sağlıklı ve kalın dedi bir sürü yumurtaların da var dedi hormonlar da iyi dedi ama olmuyor. Bakın mesela adetim yarın olcam. sırt ağrım yok sadece göğüs uçlarım acıyor ve idrar sıklığım var son zamanlar uykumdan idrara kalkıyorum. Şuan uykum da var yatakta uzanmışım öyle. Ama gebe miyim diye bile düşünemiyorum artık çünkü eşim azosperm hastası gebelik bizim için imkansızın da imkansızı. 😔yani muayenenizi olun sıkıntınız yoksa duaya sığının ve salıverin takmayın kafaya belirtilere de inanmayın sizlere tavsiyem sağlıkla kalın.

Canım benim adetim oldu ama dört gün gecikti maalesef
Ben daha olmadım inanır mısın geçen ay ayın 24 du olmuştum bu ay dört gün önceye atıyordu yani 20 sine ama 20 si olmadım bugünde ayın 24 du sadece çok az ve açık renk kahverengi akıntı geldi başka birşey yok hiç böle olmazdim korkuyorum acaba duzensizlikmi başladı diye

Ben daha olmadım inanır mısın geçen ay ayın 24 du olmuştum bu ay dört gün önceye atıyordu yani 20 sine ama 20 si olmadım bugünde ayın 24 du sadece çok az ve açık renk kahverengi akıntı geldi başka birşey yok hiç böle olmazdim korkuyorum acaba duzensizlikmi başladı diye
Test yaptı mı

X