.tüp bebek denemesi negatif olupta kendiliğinden hamile kalan arkadaşlar!

maşallah canım ne güzel.inşallah bizede böyle olur.

doğa ve zencefil kızlar adet oldunuzmuuuu?iyi bi haberiniz var mıı?merak ettim..

hayır canım ben olmadım bugün evde test yaptım ikinci çizgi silik çıktı bide biraz geç çıktı sizce pozitifmidir

hayır canım ben olmadım bugün evde test yaptım ikinci çizgi silik çıktı bide biraz geç çıktı sizce pozitifmidir

Doğa 87 canım bence senin pozitif ya kusura bakmazsan problem neydi umut olursun bizlerede yazarsan çok sevinirim

doğacım yaniadetinden 13 14 falan geçti üzerinden..alahallaaa..aslında hamileysen çizginin gaYET NET ÇIKMASI GEREK BENCE.AMA ÇOK HEYCANLI YAAA.EĞER OLMASAN NİE 2. ÇİZGİ ÇIKSIN..İNŞALLAH HAMİŞLESNDİR.KAN TESSTİ YAPSANA CANIM HEMEN...BEKLİYORUM GÜZEL HABERLERİNİİİ.

Doğa 87 canım bence senin pozitif ya kusura bakmazsan problem neydi umut olursun bizlerede yazarsan çok sevinirim

canım ben geçen ay tüp bebek denedim ve negatif sonuçlandı bu ayda gecikince belki bi ihtimal kendiliğinden olur diye ümitlendim ama dün ikinci çizgi silikte olsa çıktı bugün sabah tekrar yaptım tek çizgi çıktı çok üzgünüm herhalde yine olmadı

selam,ben sekiz günün sonunda adet oldum.inşallah doğacım senden güzel haberler alırız.bencede en iyisi kan testi yaptır.hadi bakalım iyi haberler ver bize...

canım ya bugün ikinci çizgiyi görmedim korkuyorum yok diye

canım ya bugün ikinci çizgiyi görmedim korkuyorum yok diye

doğacım böyle merak içinde kalacağına kan testi yaptır.eğer hamile değilsende adet olmak için doktorun bişeyler önerir belki.belirsizlik içinde olmak daha kötü bir duygu.:teselli:

benimde 2 gün gecikti reglim.sewindim gene salak gbii:)idrar testi yaptım.kabak gbi tek çizgi gene:))bi iki saat sonrada kanamam geldi gene.galiba ben kndmi yönlendrmişim...doğa senin sonucu merak ediyorum hala...

X