Tüp bebek deneyim

Bende ilk kez duyuyorum biraz açıklar mısın nasıl bir yöntem yani? Transferin nasıl olacak? rahminin kendiliginden kalinlasmasini bekleyecek muhtemelen ama rahmi hazirlamayacak mı onun dışında? İlk kez duydum ama kulağa kötü gelmiyor aslında umarım güzel sonuçlanır 🥰
Bugün gittim kan verdim ultraskn çekildim sonuçlarıma göre hocanin karar vereceğini söylediler sonra aradılar işte dedikleri doğal rahim hazirlama yapacağız ilaç yok vitaminleri kullanıp 8 Mayıs'ta gelin dediler sizlerin nasıl oldu anlatır mısınız

Bugün gittim kan verdim ultraskn çekildim sonuçlarıma göre hocanin karar vereceğini söylediler sonra aradılar işte dedikleri doğal rahim hazirlama yapacağız ilaç yok vitaminleri kullanıp 8 Mayıs'ta gelin dediler sizlerin nasıl oldu anlatır mısınız
Zaten 2 adet dönemi bekledik rahim dinlendirme yapmıştık yumurta toplama sürecinde ilaçlar kullandım sonrasında bir şey kullanmadım

Benim ikinci bu dondurulmuş transfer oldu.
Yine ilkindekiyle ayni sekilde oldu. Once adetimden itibaren estrofeme başladık daha sonra transferden 5 gün öncesinde progestan igne fitil kan sulandırıcı vs bunlara başlayarak rahim hazırladılar

kusura bakmayın bişey soracam istanbul avrupa yakasında tüp bebek önerisi in bilginiz bi yer varmı
Canım bende Maslak Acıbadem başlıyorum yeni hayırlısı .. Memorial semra hanım da var git bir görüş .. ben bu 3 cü doktorum o kadar çok yaşadıkki yaşıyoruz ki rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın hepimizin sınavı farklı bizede bu düştü ... sen kime gittin daha önce yaşın kaç Allah'ım hayırlısını versin ....

istanbulda fatihta özel klinik var nasıl aksel diye o hocada tedavi gördşm rahim filmine kadar çekti bişey çıkmadı saglıklısnızj kocamda sende dedi eşimde çok istiyor ilk defa deneyecez tüp bebegi memoriali söylüyor herkes oraya gidecez

Benim ikinci bu dondurulmuş transfer oldu.
Yine ilkindekiyle ayni sekilde oldu. Once adetimden itibaren estrofeme başladık daha sonra transferden 5 gün öncesinde progestan igne fitil kan sulandırıcı vs bunlara başlayarak rahim hazırladılar
Anladım bende şuan transfer aşamasındayım işte bu şekilde yol izlendi hayırlısı olsun inşallah dogalda bende kendimde ilk defa duydum bakalım deneyimlerimi yazarım 🤭 3 kutu progestan ilacım var sanırım onuda transfer sonrası falan kullanırım devlette yaptırıyorum ben siz neredesiniz

Anladım bende şuan transfer aşamasındayım işte bu şekilde yol izlendi hayırlısı olsun inşallah dogalda bende kendimde ilk defa duydum bakalım deneyimlerimi yazarım 🤭 3 kutu progestan ilacım var sanırım onuda transfer sonrası falan kullanırım devlette yaptırıyorum ben siz neredesiniz

Ben Memorialde yaptıriyorum. Devlette doğru düzgün yapiyorlarmi? Benim hic aklıma gelmedi devlette yaptırmak 🙈

Merhaba benimde bugün belli oldu yöntemim doğal rshim hazırlama yontemi seçti doktorum bu yöntem nasıldır ilacliya göre ben bir ton ilaç kullancagimi düşünüyordum bir tuhaf oldu 🤭 ilaçlı olsa daha mi iyiydi acaba diyorum tutunması için vs bu şekilde doğal yontemle rahim hazirlama görüp tranfer olan var mı
Evet doğal transfer deniyor,benim bu sefer öyle yaptı doktorum tutundu çok şükür inşallah sizin de pozitif olur 🤲🏻

Ben Memorialde yaptıriyorum. Devlette doğru düzgün yapiyorlarmi? Benim hic aklıma gelmedi devlette yaptırmak 🙈
Ben Hacettepe'ye gidiyorum zaten en iyi doktorlar orada yetişiyor ama tabi özel konforunda değil sadece doktoruma çok inandığım için orda başladım umarım güzel sonuçlar olur

Evet doğal transfer deniyor,benim bu sefer öyle yaptı doktorum tutundu çok şükür inşallah sizin de pozitif olur 🤲🏻
Çok sevindim inşallah hayirlisi ile kucağınıza almak nasip olsun darisida bizlere olsun 🤲 neler yaptınız biraz bahseder misiniz transfer sonrasından da mı hiç ilaç vs kullanmadiniz ve nelere dikkat ettiniz 😇

Çok sevindim inşallah hayirlisi ile kucağınıza almak nasip olsun darisida bizlere olsun 🤲 neler yaptınız biraz bahseder misiniz transfer sonrasından da mı hiç ilaç vs kullanmadiniz ve nelere dikkat ettiniz 😇
Amin çok teşekkür ederim 🌸 yine adetin 2. Günü gittim,yumurtlama günümü takip etti haftada 2-3 kez gittim.rahim kalınlığı da doğru düzeyde olduğunda Dr transfer gününü belirliyor çatlatma iğnesi verdi onu yaptım 5 gün sonra transfer oldu,transferden sonra bikaç ilaç kullandım sadece.bazı doktorlar hiç ilaç vermiyormuş ama benim doktorum az da olsa verdi

Amin çok teşekkür ederim 🌸 yine adetin 2. Günü gittim,yumurtlama günümü takip etti haftada 2-3 kez gittim.rahim kalınlığı da doğru düzeyde olduğunda Dr transfer gününü belirliyor çatlatma iğnesi verdi onu yaptım 5 gün sonra transfer oldu,transferden sonra bikaç ilaç kullandım sadece.bazı doktorlar hiç ilaç vermiyormuş ama benim doktorum az da olsa ver

Birşey sormak istiyorum bu bahcecide paket fiyatın içine yumurta toplayıp transfer etme dahil mi acaba yoksa transfer icin ayrı mı ödeme yapıyoruz. Bilginiz var mı acaba
Yumurta toplama ve transfer fiyatı bir,ama rahim dinlendirmeye ayrı,embriyo dondurmaya ayrı ve doktor muayenesine tek seferlik ücret ayrı ödeniyor

Yumurta toplama ve transfer fiyatı bir,ama rahim dinlendirmeye ayrı,embriyo dondurmaya ayrı ve doktor muayenesine tek seferlik ücret ayrı ödeniyor
Peki rahim dinlendirme yaptıktan sonra transfer edilirken embriyolar dondurulmus oluyor ya onun icin veriyormuyuz

Bende bahceciye yeni basladım suan ilaç kullanma aşamasındayım da pazartesi kontrolum var ilk defa yaptırıyoruz o yüzden ayrıntılı sordum kusura bakmayın 🍀

X