Tüp Bebek Deneyimleri Tüp Bebek Başarı Hikayeleri

amazoncum merhaba arkadaşım hamilesin bence bilmem okurken içimden böyle geldi.Bende dokuz yıllık evliyim iki aşılama negatif bir tüp bebek negatif ikinci tüp bebek kimyasal gebelik. olumsuz sonuçtan 15 gün geçmesine rağmen hala kanamam var hakkımızda hayırlısı olsun bakalım sonum nereye varacak ama çok geçmeden senin güzel haberini alacağız gibi geliyor bana selamlar

sağolasın YÜCEM inşallah ALLAH söyletmiştir diyorum tabiki öyle olmasını umuyorum ALLAH olmayan herkese en kısa zamanda nasip etsin inşallah

sevgili amazon bende okurken sanki hamilesin gibi geldi hayırlı olsun inşllh her şey istediğin gibi olur

arkadaşlar allah hepimizin yardımcısı olur inşallah banada bu ay tüp bebek uygulaması yapılacak ve cok korkuyorum ve şimdiden cok heycanlıyım.

slm arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza bende tüp bebek için tedavi görüyorum çok heyecanlıyız . acem kızı nerde yapılacak sizin tüp bebek uygulaması

kardeşim ve eşinde de hiç bir sorum olmamasına rağmen 3,5 senelik evliliklerinde çocukları olmadı.aşılamayı denediler olmadı.tüp bebeği denediler.ilk deneme olumsuz.yılmadılar.2.yi denediler.dün sonucunu aldık bu sefer tutmuş.yılmayın arkadaşlar.allah nerde isteyen varsa hepsine nasip etsin.

acemkızı ve sudeli hayırlı olsun tedaviniz inşallah istediğiniz sonucu alırsınız

merhaba arkadaşlar bende gectiğimiz yaz tüp bebek yaptırdık ve ılk denemede tuttu ve şuan 8aylık hamıleyım ve ıkız bebeklerım olcak bır kız bır erkek cok mutluyum allah herkese nasıp eder ınşallah cok güzel bır duygu ben 8 yıl bekledım bebışlerımı ama yaptığım tek şey tedavı süresınce gayet rahat olmak ve sıtres yapmadım bu tedavıde sıtres cok önemlı böyle arkadaşlar ve 20 günün kaldı gün sayıyorum

ben çok heyecanlıyım vede korkuyorum bende bi sorun yok eşimde var hareketlilikte sorun var onun için tutmaz diye korkuyorum ama allah hayırlısını versin diyorum yinede bizim gibi sorunu olan varmı acaba

teşekkür ederim yücem allah razı olsun çok heyecanlıyım yaa inşll sonuçta güzel olurda allahım bütün isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın allah herkese nasip eder inşll

canım ben bursada bursa tüp bebek merkezinde yapılacak allahım inşallah bizlere hayırlısıyla nasip eder inşallah

günaydın arkadaşlar bu gün beni klınikten arayıp kanamanız var mı mens oldunuz mu diye aradılar şimdi heran hasta olucak mışım gibi hissediyorum size böyele şeyler oldu mu ya ben de korkmaya başladım

benim artık son aşamalar acem kızı inşll hayırlısıyla iyi sonuçlar alırız. hiç bir zaman ümitsiz olma hep pozitif düşün ve düşünelim. amazon canım inşll hayırlı haberlerini alırız

kızlar kızlar ne bu ya hepiniz bi panik ve olumsuzluk endişe havasındasınız.Şimdi bu işi iki defa denemiş birinde hiç bi sonuç alamamış ikincisinde 5+2 güne kadar devam edebilmiş ,üçüncesinde ise tecrübelerinden ve çıkarımlarından ve de allahın izniyle başaracak biri olarak sizlerle paylaşmak istediklerim var.Şimdi şunu baştan kabul edelim.Ben şuan da çok mutluyum ben sağlıklıyım eşim sağlıklı Allah'ın bize verdiği bir sürü nimetler var ve bunlar için Allahıma teşekkür ediyorum.Şu an dada mutluyum ama bir bebek mutluluğumu daha da çok artıracak bu yüzden bebeğim olmasını çok istiyorum ama bebek hayatımın merkezi değil.Bunu bi kabul ettirin kendinize.Bebek için elimden geleni yapıyorum,ya olmazsa düşüncesini aklımıza getirmeyelim.Bi sürecimiz var bu süreçte sakin sukunetli olalım ve hücrelerimizi germeyelim.Olumsuz hiç bi şeyi aklımıza getirmeyelim ve kendimize meşgaleler bulalım hiç bi şeye vaktinden evvel üzülmeyelim.Olumsuz en ufak bi şey yok hemen zihnimizden uzaklaştıralım.Bebek hücremizede kendimizede ne kadar güçlü olduğumuzu ve bu işi birlikte başaracağımızı Tabi allahın izniyle başaracağımız telkinini verelim.İşte gerisi o büyük güce kalmış ve kendimizi ona teslim etmekten başka çaremiz yok ama biz bize düşeni en iyi şekilde gerçekleştirmeliyiz.Merak etmeyin her şey güzel olacak

inşallah söylediğiniz gibi olur arkadaşlar hakkımızda tabiki hayırlısı ama ben sona yaklaştığım için çok gerilmeye başladım her an kanamam olacak gibi hissediyorum yaaa bu gün ve yarın nasıl geçecek bilmiyorum

X