Tüp Bebek Deneyimleri Tüp Bebek Başarı Hikayeleri

kızlar merhaba yazılarınızı okurken bide ben kendimden bahsedeyim ve bir iki bişey danışayım dedim
ben 3.5 senelik evliyim ben hamile kalabiliyorum fakat sürekli düşük oluyor yani bebeklrin kalp atışını duyamadım aynı durum 5 defa gerçekleşti bende kan pıhtılaşması varmış 9 ay iğne vurulmam gerekiyor bunun için duymuşsunuzdur sanırım ancan son hamişliğimdede gayet ii giden bir dönemdi iğnelerim ilaçlarım hepsi tam olmasına rağmen genede kalp atışları olmadı ve kürtaj oldum bu ayın sonunda da eşimle birlikte kromozom tahlillerimiz var ve bazı doktorlarla yazışıyorum internetten bana tüp bebekten bahsediyorlar benim sizlerden almak istediğim cevap şudur bu tüp bebek masraflarının genel toplamı ne kadar oluyo ve işlemleri nelerdir belki bundan bahsetmiş olabilirsiniz diğer sayfalarda ama ben okuyamadım hepsini beni bilgilendirebilirseniz çok sevinirim teşekkürler allahım en kısa zamanda kucaklarımıza meleklerimizi nasip eylesin inşallah iyi akşamlar

kızlar merhaba yazılarınızı okurken bide ben kendimden bahsedeyim ve bir iki bişey danışayım dedim
ben 3.5 senelik evliyim ben hamile kalabiliyorum fakat sürekli düşük oluyor yani bebeklrin kalp atışını duyamadım aynı durum 5 defa gerçekleşti bende kan pıhtılaşması varmış 9 ay iğne vurulmam gerekiyor bunun için duymuşsunuzdur sanırım ancan son hamişliğimdede gayet ii giden bir dönemdi iğnelerim ilaçlarım hepsi tam olmasına rağmen genede kalp atışları olmadı ve kürtaj oldum bu ayın sonunda da eşimle birlikte kromozom tahlillerimiz var ve bazı doktorlarla yazışıyorum internetten bana tüp bebekten bahsediyorlar benim sizlerden almak istediğim cevap şudur bu tüp bebek masraflarının genel toplamı ne kadar oluyo ve işlemleri nelerdir belki bundan bahsetmiş olabilirsiniz diğer sayfalarda ama ben okuyamadım hepsini beni bilgilendirebilirseniz çok sevinirim teşekkürler allahım en kısa zamanda kucaklarımıza meleklerimizi nasip eylesin inşallah iyi akşamlar

sevgili arkadaşım öncelikle çok geçmiş olsun dileklerimle.merakımdan şunu söylemeden geçemiycem doktorlar genelde 2 düşükten sonra muntazam sebep arıyorlar ve buluyorlar genelde.seninkini neden 5. den sonra buldular anlamadım. herşeyin hayırlısı.tüp bebek için devletten faydalanmak istiyorsan devlet bazı kreterler getirmiş onları taşır ve rapor alırsan ilaçlar için 440 tedavi için 804 lira ödüyorsun yok raporsuzsan 3200 tedavi vede 1500 ilaç parası ödüyorsun.ama senin gebe kalmanda sorun yok sanırsam tutunmada sorun oluyor.seni takip eedn doktorlor sana tüp derse mutlaka düşün ama. benim bu cumurtesi belli olcak mesela hamile olup olmadığım.sen beni özele ekle ordan konuşuruz. ok. kendine iyi bak

sevgili arkadaşım öncelikle çok geçmiş olsun dileklerimle.merakımdan şunu söylemeden geçemiycem doktorlar genelde 2 düşükten sonra muntazam sebep arıyorlar ve buluyorlar genelde.seninkini neden 5. den sonra buldular anlamadım. herşeyin hayırlısı.tüp bebek için devletten faydalanmak istiyorsan devlet bazı kreterler getirmiş onları taşır ve rapor alırsan ilaçlar için 440 tedavi için 804 lira ödüyorsun yok raporsuzsan 3200 tedavi vede 1500 ilaç parası ödüyorsun.ama senin gebe kalmanda sorun yok sanırsam tutunmada sorun oluyor.seni takip eedn doktorlor sana tüp derse mutlaka düşün ama. benim bu cumurtesi belli olcak mesela hamile olup olmadığım.sen beni özele ekle ordan konuşuruz. ok. kendine iyi bak
merhabalar öncelikle cevapladığınız için teşekkür ederim aslında bütün kontrollerim oldu rahim filmi adetin üçüncü günü yapılan tahliller çatlatma iğneleri aşılama herşey oldu bi dönem steresten hamile kalamadımğım için aşılamada oldumda ancak bitürlü şöyle ii bi doktora denk gelemedim en sonunda gittiğim doktorum kocaeli üniversitesi araştırma hastanesine yönlerdirdi beni ve orda bu tahlillerim oldu martın 30 undada en son olarak kromozon tahlilim var eşimle birlikte ikimizede bakılacak ben ve doktorum bu düşüklerin kan pıhtılaşmasından olduğunu düşünüyoduk ancak bu sefer bütüün iğne ve ilaçlarımı kullanmama rağmen gene kalp atışları olmadı bende internetten görüştüğüm doktorlarada danıştım onlarda bana tüp bebeği tavsiye ettiler nedeni ise kromozomlarda olan bir promblemse düzgün olanları döller onları sana naklederiz dediler doğrusu okadar yoruldumki belki benden daha çok uğraşanlar vardır ama yaşadığım ortamda gerçekten zor anlar yaşıyorum eşime karşı suçluluk duymaya başladım ve psikolojim tamamen bozulmuş durumda artık bir an önce çocuk sahibi olmak için bu yönteme karar vermek istiyoruz ancak tabiki bu kriz ortamında biraz zor olucak ama ben net fiyatlardan haberdar olamadığım için sizlerle iletişim kurmak istedim ilginden dolayı teşekkürler sizi arkadaş listeme ekledim görüşmek dileği ile

ayrıca şunu eklemeyi gözden kaçırmışım hayırlısı ile inşallah hamile olur bebeğini kucağına alırsınız iyi haberlerinizi bekliyorum

arkadaşlar 7.mart.cumartesi saat 11.00 da Alman Hastanesi Konferans salonunda Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle tüp bebek konsunda seminer düzenlenecek . hatta kilolu anne adaylarının gebe kalamama nedenleri hakkında da bilgi verilecekmiş. ilgilenenler ve bilgi sahibi olmak isteyenler katılabilir.çok faydalı olacağı kanaatindeyim.

selam ben ilk denememi gaziantepte yapmıştım 2003 yılında.şimdi yeniden denemek istiyorum erkek infertilitesinde başarılı olanların bana özelden mesaj yazmasını istiyorum umuda çok ihtiyacım var

Arkadaşlar, 8. gün kan değerim 38.22 çıkmıştı. Yarın test günüm sabah kan vereceğim ve ben çok korkuyorum. Sizden dualarınızı eksik etmemenizi rica ediyorum. İnşallah yarın değerim yükselmiş olur. Gün boyu ayağa kalktıkça belimde ağrılar oldu. Buda beni tedirgin ediyor.

Arkadaşlar, 8. gün kan değerim 38.22 çıkmıştı. Yarın test günüm sabah kan vereceğim ve ben çok korkuyorum. Sizden dualarınızı eksik etmemenizi rica ediyorum. İnşallah yarın değerim yükselmiş olur. Gün boyu ayağa kalktıkça belimde ağrılar oldu. Buda beni tedirgin ediyor.

cnm içini ferah tut..hamişsin sen hamiş cnm benim...iyi ol pozitif ol....az kalmış sık dişini...güzel haberlerini bekliyoruz cnm benim...:1hug::CüvCüv:

Tuğbaa sağol hayatım benim. İnşallah yarın benim değerimin yükseldiğini hemen arkasındanda senin pozitif sonuçlarını alırız canım benim. Dualarım seninle hayatım

Tuğbaa sağol hayatım benim. İnşallah yarın benim değerimin yükseldiğini hemen arkasındanda senin pozitif sonuçlarını alırız canım benim. Dualarım seninle hayatım

inş. cnm benim allahım hakkımızda ne hayırlısıysa onu yaşatsın bize...benim dualarımda seninle cnm...ama sonuç ne olursa olsun üzülme olurmu...:1hug:

Kızlar imdat!!! Çarşamba günü 214 olan değerim bugün 338 çıktı. İkiye katlamamış yani:KK43:(
Doktor, hemen moralini bozma üçüzden ikize düşmüştür belki dedi. Pazartesi testi tekrarlıycam. Ama ben yıkıldım.
Tecrübesi olan, fikri olan nolur söylesin. Ama moral vermek için değil gerçekleri yazın lütfen. Boş yere ümitlenmek istemiyorum.

Arkadaşlar merhaba ;
Bende bir tüp bebek başarı hikayemi sizinle paylaşmak istedim.2007 yılında tüp bebek yaptırdım sonuç pozitifti aralık 2007 de bir oğlum oldu. Bu kadar basit çabucak yazdığıma bakmayın hayatımız en uzun ve en heyecanlı 9 ayıydı bu süreç.Oğlumun doğumundan 7 ay sonra tekrar hamile olduğumu öğrendim (doğal yollardan) şu anda 28 haftalık hamileyim ve bir kız bebek bekliyoruz.Dİliyorum Rabden isteyen herkese Rab istediği kadar bebek versin.SEvgilerimle

Kızlar değerim 38.22 den 121 e yükselmiş tahminimden fazla vallaaaaaaa...
Yani artık HAMİŞİMMM diyebiliyorummmmmm. :CüvCüv: Allahım hepinize bu duyguyu tattırır inşallahhhhhhh:lepi::sm_cool::sm_cool: :teytey::teytey:

özlenözlem bugün kaçıncı günün. benim 10. gün ve sonucum 190. acaba normal mi?

X