Tüp Bebek Deneyimleri Tüp Bebek Başarı Hikayeleri

önerin ve güzel dileklerin icin tesekkür ederim canim.bende ufacikda olsa bir umut arayisi icindeyim.sanada tedavin hayirli olsun insallah ilk denemende tutar ve hayirlisiyla kucagina alirsin bebisini iyi haberlerini bekliyorum.allah yardimcin ,yardimicimiz olsun.:Saruboceq:

Rica ederim, İnşallah hepimizin iyi haberlerini duyarız çok yakında. Ben yarın başlayacağım tedaviye kısmetse, eğer karar verip İstanbul'a gelirsen, merak ettiğin her konuda elimden geldiğince yardımcı olurum. İnşallah Cem Bey senin için de son deneme olur ve bebeğine kavuşursun. Görüşmek üzere...

Canım ben de PCOS hastasıyım ben de de yumurta gelişmiyordu.Ben de adet düzenleyici kullandım 6 ay olmadı.Ameliyat oldum.Kistlerin üzerini çertdiler.bu ameliyatın ismi umurtalık kuaterizasionu dur.Ameliyatdan hemen sonra adetim düzene girdi.Yumurtam da gelişmeye başladı.Ama çatlamadı.Çatlatıcı iyneyle bile çatlamıyor.O yüzden artık tüp bebek tedavisine karar verdim canım.Bir de biz yumurtalıklarımıza yardımcı olmamız için kilo vermemiz gerekli biliyorsundur muhakkak..
Ne ise allah yardımcın olsun inşallah.Morelini yüksek tut..
tşkler canım cevabın icin benimm işlemm olduu yanii yumrtalıklarımm alındı tıransver de yapıldı bu ayın 18 de gidecem hamillelik varmi diye işallah olur ne diyeyimm cokkk ineler yedimm. işallah cabalrımıza karşı 1 tane olsun ama herşey allahdan duva ediyorum allah olmayanlara versin 18 de belli olcak hamile olup olmdıhım yazarım buraya arkaşlarr...
a.s:ecrin_bebek:

Rica ederim, İnşallah hepimizin iyi haberlerini duyarız çok yakında. Ben yarın başlayacağım tedaviye kısmetse, eğer karar verip İstanbul'a gelirsen, merak ettiğin her konuda elimden geldiğince yardımcı olurum. İnşallah Cem Bey senin için de son deneme olur ve bebeğine kavuşursun. Görüşmek üzere... ben 6.ayda geliyorum kismet olursa görüsmeye gidecegim.tekrar tesekkürler sevgilera.s.

Yaklaşık olarak 4000-5000 TL sanırım. Ama kişiye, protokollere göre değişiyor.

çokk teşekkürlerrr....ya bide özür....sana teşkür edecektim yazıyı değerlendireyim derken yanlişlıkla bu yazıya katılmıyorumu işaretlemişimm...aslında yazına katılıyorumm..kaydirigubbakcemile5 inşallah sende en yakın zamanda meleğine kavuşursunn:Saruboceq:

arkadaşlar selam,
aranızda ıst-amerikan hastanesinde tüp bebek yaptıran var mıdır acabaaa?
Ben 5 gün evvel 1.transferimi yaptırdım, şimdi o endişe dolu bekleme sürecindeyim de..bu arada deneyimlerinizi merak ettim ..
herkese iyi haftalar

gecen yıl ıkı defa tup bebek yaptırdım.esım varıkosel amelıyatı gecırdı.benım ıse yumurta sayım az.bırıncıde kısa protokol uygulandı.ıkıncı denemede ıse uzun fakat yumurtam ıkı veya bır tane olustu.ıkıncı denemem de bebek tuttu.fakat bır sancı nedenı ıle yok oldu.heralde ıdrar yolu enfeksıyonuydu.benım onerım kendınızı ıdrar yolu enfeksıyonundan koruyun.senağlama yoksa cok sancınız olur.ve bebek tutmayabılır.

merhaba arkadaşlar, fsh değerim 14 yani yuumurta rezervim oldukça az ve sanırım olan yumurtamda kalitesiz. çünkü 3 ay önce sekiz haftalık hamileyken bebeğimin kalbi durdu. şimdi pazartesi rahim filmi çekilecek ve ben nisan ayında tüp bebek tedavisi olucam. çok korkuyorum iki gündür sürekli ağlıyorum allah hepimizin gönlünün muradını versin. sabretmemiz için bize güç kuvvet versin

merhaba kızlar ben yenı uyenızım.Bende gecen sene ıkı defa tup bebek yaptırdım.fakat tutmadı.Herkese bol sans dılıyorum.:ecrin_bebek:Bu sene tekrar denemeyı dusunuyorum.Umudumu hıc yıtırmedım.:emir_bebek:

merhaba arkadaşlar ben yeni üyenizim. benim bu sene ikinci tüp bebek denemem. ilki kısa protokoldü olmadı. ikincisi uzun protokol ve şu an 8 haftalık hamileyim hihoyyyt. rabbim isteyen herkeze en kısa sürede nasip etsin.

kızlar selamar,
Aranıza yeni katıldım tup bebek tedavisine basladım .lucrınkullaıyorum hafta sou gonalf e baslıcam gecırdıgınız deneyımlerı transfer olana dek yasana bılgılerınızı benımle paylasırsanız sevınırım .

yeni katılan arkadaşlar aramıza hoşgeldiniz. tedavisi devam denlerinki hayırlı olsun inşallah, hamileleri de tebrik ediyorum

--------------------------------------------------------------------------------

kızlar merhabab allahım inş hepimizi yavrularımıza kavuştursun bende 1.tüp bebek denemem negatif sonuçlandı merkezimden hiç memnun kalmadım merkez araştırıyorum tabii bu arada birde maddi olarak toparlanmam gerekiyor benide listeye ekler misiniz kızlr sizler birden fazla deneme yatığınz için bilirsiniz sizden histereskopi yapılanlar oldumu bana merkez sorun bulamadıklarını ve histereskopi yapacaklarını söylediler maliyeti 2000 dediler bana çok fazla geldi bu konuda yardımcı olur musunuz yaptıran varsa kaça yaptırdı ve merkezinden memnun olanlar lütfen yardım edin

çokk teşekkürlerrr....ya bide özür....sana teşkür edecektim yazıyı değerlendireyim derken yanlişlıkla bu yazıya katılmıyorumu işaretlemişimm...aslında yazına katılıyorumm..kaydirigubbakcemile5 inşallah sende en yakın zamanda meleğine kavuşursunn:Saruboceq:

Rica ederim
. İnşallah hepimiz hayırlısıyla kauşuruz meleklerimize...

slm kizlar, sizlere bisey soracaktim belki aranizda bilen vardir

ben 4asilama(hepsi negatif)
ve 5kezde tup bebek trasnferi oldum(2 kez taze embriyo 3kez dondurulmus)
dondurulmuslardan bikere +sonuc aldim ama dusukle sonuclandi!
su an 5. transferimdeyim(dondurulmus)sali gunu sonucum belli olacak, ancak aklima takilan bisey var benim bu kadar basarisiz denemelerim oldu ama hiç arastirma yapilmadi, sizce normalmi?
bende pko esimdeyse morfolojik sorun var...
ve eger bu denememde basarisiz olursa daha 8tane dondurulmus embriyom var, korukorune devam etmek istemiyorum ama doktorda arastirmaya gerek yok en azindan dondurulmuslar bitene kadar dedi!!!
boyle deneyimi olan varmi?(ben belçikada yasiyorum)

slm kizlar, sizlere bisey soracaktim belki aranizda bilen vardir

ben 4asilama(hepsi negatif)
ve 5kezde tup bebek trasnferi oldum(2 kez taze embriyo 3kez dondurulmus)
dondurulmuslardan bikere +sonuc aldim ama dusukle sonuclandi!
su an 5. transferimdeyim(dondurulmus)sali gunu sonucum belli olacak, ancak aklima takilan bisey var benim bu kadar basarisiz denemelerim oldu ama hiç arastirma yapilmadi, sizce normalmi?
bende pko esimdeyse morfolojik sorun var...
ve eger bu denememde basarisiz olursa daha 8tane dondurulmus embriyom var, korukorune devam etmek istemiyorum ama doktorda arastirmaya gerek yok en azindan dondurulmuslar bitene kadar dedi!!!
boyle deneyimi olan varmi?(ben belçikada yasiyorum)

slm canim ilk olarak insallah bu seferki denemen basariyla sonuclanir ve hamile kalirsin :Saruboceq:.bende almanyada yasiyorum ve 5 kez tüpbebek transferi yapildi hepside negativ ama doktorlar hicbir arastirma yapmiyor hic birsey söylemiyolar benimde hala 3 embriyom var ve bende devam edip etmemekte kararsizim.benim sorunum sadece tüplerimin kapali olmasi baskada bi problemim yok bence birde türkiyede deneyelim sevgilera.s.

Ah..........

Meleklerim kardeşlerini gönderirlerse ve eve sağlıklı bir şekilde götürmek nasib olursa buraya ben de bir başarı hikayesi yazarım inşallah....Erken doğum olmasaydı mucizelerimi yazacaktım ama nasib olmadı.......

İkiz ve çoğul gebeliklerde muhtemel olan risk faktörleri konusunda doktorların herhangi bir uyarıda bulunmamaları büyük eksiklik...

Başarı hikayelerinde bende yazayım ve yazılarım sondan başa doğru olacaktır.

Emir doğduğu gün annesi ve oğlum hastanedeydi eve geldim tek başımayım yatağa sırt üstü uzandım ve "Allah'ım şimdi canımı alabilirsin" dedim. Böyle bir duyguymuş babalık. Kısacık bir anı ama dediğim gibi sondan başa doğru diğer süreçleride zaman zaman anlatacağım.

Bu duyguyu bu konuda tedavi gören herkesin tadması için elimden geleni yapmaya çalışıyorum, neler yaşayacağınızı az çok biliyorum. Aynı süreçlerden bizde geçtik. Bir çok hastane ile yazıştım memorial hastanesi biraz ışık yaktı ama ışık bir kez daha yanmadı. İmkan olursa şu reklam anlaşmasını yapabilirsem her ay 1 üyeye ücretsiz tüp bebek denemesi için çalışmalarım devam etmektedir. Bu sonuçlanmadan yazmak istemiyordum ama içimde kalsın da istemedim.
senağlama senağlama senağlama senağlama
Rabbim bu duyguyu hepimize yaşatsın herşeyden önemliside Baba olmayı öyle çok hak eden eşime :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: senağlama senağlama

ben 2000 senesinde kizimi kucagima aldim 97 de evlendim...kizima hamile sorunsuz kaldim,,,kizim 3 yasinda idi,2.bebegimin 2ayi bitecegi gun,mutfakta yemek yapiyodum ve karnima birden agri girdi,mutfaktaki sandalyeye oturdum,gecti gene kalktim ve devam ettim yemegime,bikac dakka sonra tuvalete gitmem gerektigini hissettim ve kal geldigini gordum,,,yok hayir benim bebegim dusemez,bu gibi seyler olabilir,yok yok benim bebegim benden gitmez,hem niye gitsinki o beni cok seviyo ayni benim onu sevdigim gibi...:a015:eek: gece uyuyamadim,hala kendimi kaldiriyorum sabaha kadar,senağlamave sabah bi kosu tuvalete gittim ,yemin ederim icimden biseyin akip gittigini hissettim,bebegim gidiyodu,beni birakiyo,tutamiyorum onu,dustu bebegim gordum onu,et parcasini aldim elime ,bebegimdi o benim,sessizce bagirdim bagirdimsenağlamagitti yavrum ,annesinin bebegi gittiiisenağlama,saatlerce o et parcasina baktim,duvarlara vurdum,nolur gitme anneeem,beni birakma yavruuum,yalvardim ona ,ama gitti,senağlamaben sana zibinlar aldim,coraplar aldim simdi onlari kim giyecek,senağlamadeprosyona girdim,durup durup aglama nobetleri gelirdi,artik kizim bile derdi anne aglama olurmu,boyle gozyaslariyla ve bi umitle bi seneyi gecirdik asagi yukari,tekrar denedik ama olmadi,bu sefer gene yikildim,tamam dedim,bana ikinci cocuk haram,yok olmuycaksenağlamadoktora gittik,testler falan filan derken kanallarimin tikali oldugu anlasildi ,ameliyat oldum,cok mutluydum :1rolleyes:artik ikinci anne olabilirdim,ama ameliyattan sonra bir kez adet olmam gerekiyodu(niyeki hemen olsa olmuyomu,bu doktorlarda hic insani anlamiyolar)dedigini yaptik doktorun ve ben 2,ay hamile kaldim,:lepi:iste o sevinci anlatamam,kizim bile o kadar sevindiki,ananesini aradi ve dediki annemin karninda bebek var,annemin cigliklarini duymaliydinizhihoyyyt,ama hep bi korku icimizde ya buda dusersesenağlamave oyle boyle 9 ayim gecti,son kontrolumde herseyin yolunda oldugunu ve sunu sanci ile dogum yapmam gerektigini,cunku zamaninin geldigini beklemememiz gerektigini soyledi doktorum,elim ayagim titredi,hem korku,hem heyacan,hem mutluluk karma karisik hersey,28 si suni sanci icin hastaneyi gidecektik,27si herseyim hazirdi zaten son hazirliklari yaptim,bekliyorumdelikafaduldenderken aksam 12 bisanci geldi dedim bise degil ,ama bikac dakka icinde cogaldi velaelaelaelaelae3.36da oglumu dunyaya getirdim,oglum annecim ben kendim gelirim ,ben seni cok seviyom dedi ve geldi kucagima,gordugum gibi dedim,ben bunu bi yerden taniyom,cunku ayni ablasi:1rolleyes:yok boyle bi mutluluk,:sm_cool:gecenin bi yarisi yikti hastaneyi,:ecrin_bebek:dedim oglum sus ,kovacaklar bizi:mymeka:bunun kafasi sac dolu,ablasi keltos dogdu:roflol:demek onu icin yandi durdu midem,seni kereta:mymeka:yavrum benim ,ballim benim,yakisiklim benim,,,gamyoncuiremsuevlatlarimi cok seviyorum ben,karakizimikaydirigubbakcemile2balli oglumugamyoncuiremsuher anne gibi....

uzun oldu ama kusura bakmayin,diyecegim su ,ne olur umutsuzluga kapilmayin,hersey yoluna girecek iyisallah:Saruboceq: Allahimin izni ile,umudunuzu yitirmeyin,ve hep dua edin,bigun sizde anne olucaksiniz,,:1rolleyes:,Allahim istiyen herkesi,hepinizi evlat sahibi yapsin,hayirli,saglikli evlatlar nasip etsin hepinize,umudunuzu yitirmeyin:Saruboceq:

X