Tüp Bebek Deneyimleri Tüp Bebek Başarı Hikayeleri

--------------------------------------------------------------------------------

kızlar merhabab allahım inş hepimizi yavrularımıza kavuştursun bende 1.tüp bebek denemem negatif sonuçlandı merkezimden hiç memnun kalmadım merkez araştırıyorum tabii bu arada birde maddi olarak toparlanmam gerekiyor benide listeye ekler misiniz kızlr sizler birden fazla deneme yatığınz için bilirsiniz sizden histereskopi yapılanlar oldumu bana merkez sorun bulamadıklarını ve histereskopi yapacaklarını söylediler maliyeti 2000 dediler bana çok fazla geldi bu konuda yardımcı olur musunuz yaptıran varsa kaça yaptırdı ve merkezinden memnun olanlar lütfen yardım edin

merhaba ben geçen ay İstanbul Üniversitesi Tıp fakültesinde (Çapa) oldum. Toplamda 500 ytl gitti. bu konuda devlet hastanesini tavsiye ediyorum. Üstelik devlet hastanesinde tüm teknoloji en ileri seviyede, aletler en optik görüntüleri sağlıyor. Rahimin iç yapısını ekranda bende izledim o sırada. Arkadaşlar içimizde olağanüstü bambaşka bir dünya var.

arkadaşlar ilk negatif sonuç aldıktan sonra benden gittiğim merkez histereskopi istedi ve fiyatının 4 milyar fakat bana 2milyara yapacaklarını söylediler ben merkezimden memnun kalmadığım için farklı merkezler araştırıyorum aradığım başka bir merkeze başımdan geçenleri anlattım ve histereskopi fiatını sordum 1200 dedi fakat yaptırmam gerekip gerekmediğine dr muayene ettikten sonra karar versin dedi kafam çok karıştı ne yapacağimı bilmiyorum daha önce sizden istendimi yaptırıp fayda gören oldumu yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşlar ilk negatif sonuç aldıktan sonra benden gittiğim merkez histereskopi istedi ve fiyatının 4 milyar fakat bana 2milyara yapacaklarını söylediler ben merkezimden memnun kalmadığım için farklı merkezler araştırıyorum aradığım başka bir merkeze başımdan geçenleri anlattım ve histereskopi fiatını sordum 1200 dedi fakat yaptırmam gerekip gerekmediğine dr muayene ettikten sonra karar versin dedi kafam çok karıştı ne yapacağimı bilmiyorum daha önce sizden istendimi yaptırıp fayda gören oldumu yardımcı olursanız sevinirim

Ben mikro ya başlamadan önce İstanbul da Brüksel Kadın Sağlığı Merkezinde Prf.Dr Yücel Karaman a gittim 3 milyar civarı histeroskopi ameliyatı oldum..Çok başarılı bir ameliyattı ..ameliyat dvd sini de verdi...İstanbulda en iyi histeroskopi ameliyatı yapan bu dr......a.s

slm canim ilk olarak insallah bu seferki denemen basariyla sonuclanir ve hamile kalirsin :Saruboceq:.bende almanyada yasiyorum ve 5 kez tüpbebek transferi yapildi hepside negativ ama doktorlar hicbir arastirma yapmiyor hic birsey söylemiyolar benimde hala 3 embriyom var ve bende devam edip etmemekte kararsizim.benim sorunum sadece tüplerimin kapali olmasi baskada bi problemim yok bence birde türkiyede deneyelim sevgilera.s.

sagol arkadasim,
benim bu seferde tutmadi, ve bende tedavilere ara vermeye karar verdim!!
mayista doktorda randevum var bakalim ne diyecek..
aslinda bizde turkiyeyi dusunuyoruz ama 8tane embriomada kiyamiyorum:KK43:((
bakalim kismet
rabbim hakkimizda hayirlisini versin

Ben mikro ya başlamadan önce İstanbul da Brüksel Kadın Sağlığı Merkezinde Prf.Dr Yücel Karaman a gittim 3 milyar civarı histeroskopi ameliyatı oldum..Çok başarılı bir ameliyattı ..ameliyat dvd sini de verdi...İstanbulda en iyi histeroskopi ameliyatı yapan bu dr......a.s

badem sende kocaelidensin seni takip ediyorum ben ilk denememi bürükselde yaptım ve hiç memnun kalmadım artı çok pahalı çok paracılar

kızlar ilk tüp bebek denemem ve bugün test günümdüüüüü veeeeeeeeeeeeeee

hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hihoyyyt

izmir özel ege tüp bebek merkezi,,Dr um Kağan Bozkurt.

Merhaba,
O halde bekleme bu süreci yaz nasıl olsa bu süreçten bunu deneyen herkes geçecek :)

Ben neler yazacağım bekleyin görün ...
merhaba ben aranıza yenı katıldım.39 yasındayım.iki cocuğum var.tekrar anne olmak istıyorum.ama yasımdan ötürü tüp bebek yapmak durumunda kaldım.benım gıbı geç annelerle yazışmak,dertleşmek istiyorum.şu an da tüp bebek tedavısındeyım.

kızlar ilk tüp bebek denemem ve bugün test günümdüüüüü veeeeeeeeeeeeeee

hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hihoyyyt

izmir özel ege tüp bebek merkezi,,Dr um Kağan Bozkurt.

canım çook sevindim hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin inşallah.Darısı başıma inşallah 11 nisan test günüm benimde ilk tüp denemem. haftaya bende mutlu haber verebilsem keşke....................

canım çook sevindim hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin inşallah.Darısı başıma inşallah 11 nisan test günüm benimde ilk tüp denemem. haftaya bende mutlu haber verebilsem keşke....................

saol tatlım inş bende senin güsel haberlerini bekliorummmmmmmm hihoyyyt

slm kizlar, sizlere bisey soracaktim belki aranizda bilen vardir

ben 4asilama(hepsi negatif)
ve 5kezde tup bebek trasnferi oldum(2 kez taze embriyo 3kez dondurulmus)
dondurulmuslardan bikere +sonuc aldim ama dusukle sonuclandi!
su an 5. transferimdeyim(dondurulmus)sali gunu sonucum belli olacak, ancak aklima takilan bisey var benim bu kadar basarisiz denemelerim oldu ama hiç arastirma yapilmadi, sizce normalmi?
bende pko esimdeyse morfolojik sorun var...
ve eger bu denememde basarisiz olursa daha 8tane dondurulmus embriyom var, korukorune devam etmek istemiyorum ama doktorda arastirmaya gerek yok en azindan dondurulmuslar bitene kadar dedi!!!
boyle deneyimi olan varmi?(ben belçikada yasiyorum)

canım yakın bi arkadaşım 8 kere tüp bebek yaptırdı...olmadı...tam tedaviyi bırakıyodu eltisiyle alman hastanesine gittiler...oradakilerde bunun normal olmadığını söylemişş...sonra eşiyle kendisine genetik tarama yaptılar...eşinin genleri bozuk çıktı..gen taramasıyla sağlıklı spermleri buldular..sadece 2 spermmm...ve hamiş kaldı...şimdi bebişi kocaman olduu..hiç gen taraması yaptırdınızmı bide onu deneyin bencee..inşaallah mutlu sonuca ulaşırsınnn

slm benim adım ümran bende tüp bebek yaptırdım 4 yıl önce başarısız geçti lütfen adanada yaptırıp hamile kalanlar varsa beni bilgilendirsin bende yaptırmayı düşünüyorum ama şu an çok kararsızım çünkü başarısız geçtiği için karar veremiyorum hangi tüp bebek merklezinde yaptıracağıma iyi sonuçlar alıp hamile kalnalar lütfen msj yazınn

:CüvCüv:
Rica ederim, İnşallah hepimizin iyi haberlerini duyarız çok yakında. Ben yarın başlayacağım tedaviye kısmetse, eğer karar verip İstanbul'a gelirsen, merak ettiğin her konuda elimden geldiğince yardımcı olurum. İnşallah Cem Bey senin için de son deneme olur ve bebeğine kavuşursun. Görüşmek üzere... ben 6.ayda geliyorum kismet olursa görüsmeye gidecegim.tekrar tesekkürler sevgilera.s.
:emir_bebek:hamileyim arkadaşlar ve 3 yumurta tıransfer yapılmıştı veeeeeeee 3 de tutmuş allahım ne diyeyimm cokkk mutluymm allah herkese versinn mide bulantılarımm cokkk varr ama bunuda atlatırımm işallah arkadaşlar umutlarınızı kaybetmeyimm benn cıkıyorumm cünküü mmidemm cokk bulanıyooyerimseniben..

Hadi gözün ayın.Sağ salim kucagına al bebişlerini inşallah.Darısı benim ve her kesin başına.Ben de de 3 embriyo transfer edildi..

Arkadaşlar merhaba ,
ben ilk ve tek tercihini umut tüp bebekten yana kullananlardanım ve 2.denemem neticesinde şu anda hamileliğimin 23.haftasındayım.Bu merkeze giderken hiç tereddüt yaşamadım ve sizlere de tavsiye ederim.
Ayrıca yeni bilgi edindiğim bir duyuruyu size ileteyim. Bahçeci grubuyla (yani umut ,bahçeci veya alman hastanesi ) anneliği yaşamış veya şuan bebek bekleyen anne adayları için , Anneler günü vesilesiyle , hikayesini kaleme alan annelere ödüller var. Neler yaşadınız , neler hissettiniz ve ne hayaller kurdunuz , hikayenizi yazıp fax veya mektupla Bahçeci kliniğine 01 Mayıs 2009 tarihine kadar ulaştırın. Dereceye giren annelere verilecek ödüller şöyle;
1. ye : Fethiye Ölüdeniz Resort Otel de 3 gün konaklama
2. ye : Cunda Haliç Park Otel de 2 gün konaklama
3. ye : Pembe Mavi Çocuk Yuvasında 6 aylık % 50 indirim
4. ye : Arçelik ten küçün ev aletleri
Dereceye giren dört anne www.bahceci.com da duyurulacak.
Haydi arkadaşlar , yaşadığımız bu meşakkatli mücadeleyi ve bir o kadar da zevkli ve heyecanlı anları , bütün içtenliğimizle kağıda dökelim ve herkeze umut olalım. :emir_bebek:

selam arkadaşlar,
aranıza yeni katıldım.uzun protokolden sonra nihayet gebeyim:) ikiz bekliyorum.5.haftam.Allah herkese nasip etsin.Umarım herşey yolunda gider...

ARZUAF27 tebrikler canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kaydirigubbakcemile5 ben de kısa protokol yeni başladım 3. günüm. darısı benim ve tüm isteyenlerin başına kaydirigubbakcemile3

Amin.Çok stresli bi süreç.Eşimle birbirimize destek olduk sürekli.Keselerini bide nokta hallerini:) gördük.dr.süpriz yapıp kalp atışlarını dinletti bize.benim kalbim duracak sandım.Yeditepe Cem bey herkese tavsiye ederim.

:CüvCüv:merhaba bende aranıza yeni katıldım.2 negatif aşılamadan sonra tup bebek denemeye karar verdik lucrin ve gonal-f kullanıyorum.yumarta toplama gunu daha belli olmadı.2 gunde bir gidiyorum.çok zor bir surec.allah hepimizin yardımcısı olsun.hakkımızda hayırlı ve sağlıklı bebişler nasıp etsin.

X