Tüp bebek için bilgi istiyorum

YoncaEflin

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2023
82
10
Merhaba Kizlar. Belki dalga geçeceksiniz ama insan empati yaparsa beni daha iyi anlar. Ben 44 yaşında ve 115 kiloyum anne olmayı çok istiyorum (geç evlenenlerdenim) benimle bu kriterlere sahip olup Tüp Bebek yaptıran ve anne olan varmı aranızda. Cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim 🥰

Merhaba ne hakla,kimse böyle bir duygu ile dalga geçemez.Bu çok insani bir duygu
Bende 40 yaşımdayım geç evlenenlerden ☺️
Yaşadığınız şehiri bilmiyorum ama iyi bir merkez ve ekip ile güzel sonuç alabilirsiniz hayırlısı olsun inşallah

Merhaba Kizlar. Belki dalga geçeceksiniz ama insan empati yaparsa beni daha iyi anlar. Ben 44 yaşında ve 115 kiloyum anne olmayı çok istiyorum (geç evlenenlerdenim) benimle bu kriterlere sahip olup Tüp Bebek yaptıran ve anne olan varmı aranızda. Cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim 🥰
Anneliğin yaşı yok bence rabbim herkese nasip etsin biraz kilo vererek tedaviye başlayın birde öncesinde vücudunuzu hazırlayın arı sütü bal polen karışımı ve hayıt suyunu kullanmaya başlayın şimdiden şifa olsun inşallah

Merhaba ne hakla,kimse böyle bir duygu ile dalga geçemez.Bu çok insani bir duygu
Bende 40 yaşımdayım geç evlenenlerden ☺️
Yaşadığınız şehiri bilmiyorum ama iyi bir merkez ve ekip ile güzel sonuç alabilirsiniz hayırlısı olsun inşallah
Eşimin işi gereği tayinimiz Bitliste. Tüp bebek merkezi ise Diyarbakır da.

X