Tüp bebek olur mu?

frem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2024
46
6
32
Merhaba, amh değerim 0,01 ve yumurtalarım çok az, çok küçük. 2 yıl önce doktor milyonda bir çatlar belki hamile kalırsın demişti. Bu şartlarda tüp bebek şansım var mı? Memorial hastanesinde gözükmüştüm o ara tüp bebek için konuşmamıştık. Şimdi tekrar aradım ama doktor dönene kadar çatlayacağım günlerdir şansım varsa yıllar sürsede yaptırmak istiyorum. Yaşım 32 ilaçla adet görüyorum. Bilen cevap verebilir mi? Tüp bebek olmaz deme şansı var mı?

Canım benim bunu ancak uzmanlar söyleyebilir araştırmadan sonra. Biz ne desek boş🥹

Canım benim bunu ancak uzmanlar söyleyebilir araştırmadan sonra. Biz ne desek boş🥹
Olmaz hiç uğraşmayalım diyecekler diye ölüyorum artık. Olmaz diye denemedim ama burada mucizeleri okuyunca benim de belki gözyaşım diner bir çözüm bulunur belki dedim

Saglikli yumurta toplamayi denerler, once ilac igne vs ile gelistirip sonra toparlama yaparlar. Saglikli yumurta olusmazsa donasyon dusunmez misiniz? Memoriala gittinize gore maddi durumunuz uygundur.

0.1 ile hamile kalan çok gördüm buralarda süreci sabırla devam ettirirseniz olacaktır 🙏🙏🙏

Saglikli yumurta toplamayi denerler, once ilac igne vs ile gelistirip sonra toparlama yaparlar. Saglikli yumurta olusmazsa donasyon dusunmez misiniz? Memoriala gittinize gore maddi durumunuz uygundur.
Donasyon istemiyor eşim. 3 yılda ikna edemedim.

Yumurtalarım çok az derken kaç tane mesela? Yani 2 yıl boyunca beklediniz mi?

Merhaba, amh değerim 0,01 ve yumurtalarım çok az, çok küçük. 2 yıl önce doktor milyonda bir çatlar belki hamile kalırsın demişti. Bu şartlarda tüp bebek şansım var mı? Memorial hastanesinde gözükmüştüm o ara tüp bebek için konuşmamıştık. Şimdi tekrar aradım ama doktor dönene kadar çatlayacağım günlerdir şansım varsa yıllar sürsede yaptırmak istiyorum. Yaşım 32 ilaçla adet görüyorum. Bilen cevap verebilir mi? Tüp bebek olmaz deme şansı var mı?
Merhaba! Olur neden olmasın denemenız lazım ımı yol önce neden tüp bebek dusunmedınız acaba

Olur niye olmasın yaşın genç Aret kamara git onunda böyle bir hastası varmış bir kaç ayda bir yumurta verip o yumurta ile hamile kalıp dogurmuş. Kendisi anlatmıştı

Yaşınız genç şans olabılır prp falan denedınız mı hıc
Denemedim hiç bir şey burayı okuyana kadar hep yas tutuyordum. Cahil bir insan değilim öğretmenim aslında ama yumurtalık donarasyonu tavsiyesi ve eşim kabul etmediği için çocuğumun olmayacağını hiç düşündüm başka yolum yok dedim. Eşimle çok sorun yaşadık evlenmeden önce durumum ortadaydı biliyorduk ama evlenince o baba olamamayı çok içselleştirdi depesyona girdi bende 3 yıldır onunla savaşırken tekrar tekrar yıkılmaktan korktum. Umarım azıcık şansımı da kaybetmemişimdir neredeyse 3 yıllık evliyiz kabus gibi çöktü üzerimize bu konu çok severek evlendik mutlu değiliz ne olmayacağını kabullendi benle nede mücadele etti sustu yas tuttu. Kemik erimem vardı onla uğraştım olumlu sonuçlar elde ettim bu süreçte. Ama hata ettim ilk günden tedaviyi zorlamalıydım

Olur niye olmasın yaşın genç Aret kamara git onunda böyle bir hastası varmış bir kaç ayda bir yumurta verip o yumurta ile hamile kalıp dogurmuş. Kendisi anlatmıştı
Şimdi hastaneye geldim. Yumurtalıklarıma baktıracağım kan verdim sonuç bekliyorum. Ona göre bakacaklarmış azıcık bile şansım varsa elimden geleni yapacağım

Doktorla görüştüm tüp bebek için olmaz dedi…
Şimdi tabiki doktorlar iyisini bilir ama bu söylem bana hiç denemeden manasız geldi hangi doktora gittiniz tüp bebek konusunda uzman mi kadın hastalıkları ve doğum uzmanı mi yani bence beslenmenizi düzenleyerek yumurta kalitesini artırmakda ise yarayabilir bir yumurta olsa yeter lütfen tek doktorla inancınızı kaybetmeyin Allah karşınıza en doğrularını çıkarsın inşallah ☘️

Şimdi tabiki doktorlar iyisini bilir ama bu söylem bana hiç denemeden manasız geldi hangi doktora gittiniz tüp bebek konusunda uzman mi kadın hastalıkları ve doğum uzmanı mi yani bence beslenmenizi düzenleyerek yumurta kalitesini artırmakda ise yarayabilir bir yumurta olsa yeter lütfen tek doktorla inancınızı kaybetmeyin Allah karşınıza en doğrularını çıkarsın inşallah ☘️
E2<5 çıktı fah 61.9 olmaz dedi

Memorial tüp bebek merkezine gittim. Unut olsaydı yapardılar

X