Tüp bebek olur mu?

Memorial tüp bebek merkezine gittim. Unut olsaydı yapardılar
merhaba. en başta hakkınızda hayırlısı olsun. sadece diyeceğim şu ki; bende aynı süreçteyim. önümüzdeki ay tüp bebek tedavisine başlayacağız. rakamlara, fsh lara , değerlere takılmayın. ben de doktorumda asla onlarla ilgilenmiyoruz. Zaten muayenede doktor herşeyi görebiliyor. yumurtayı sağlığını, rahim duvarı kalınlık vs. yani rakamlar bazen umutsuzluk yaratabilir. umudunuzu kesmeyin.

Merhaba, yaşadığınız sürece çok üzüldüm, umarım en kısa sürede derdinize derman bulursunuz ❤️
ben tüp bebek sürecindeyim ama sebep bulunamadı, o yüzden hikayenizle ilgili bir şey söyleyemiyorum fakat zor vakalarda menopoz gibi durumlarda Cem Çelik karşıma çıkıyor hep. Ben olsam kendisiyle görüşürdüm ❤️

Merhaba, yaşadığınız sürece çok üzüldüm, umarım en kısa sürede derdinize derman bulursunuz ❤️
ben tüp bebek sürecindeyim ama sebep bulunamadı, o yüzden hikayenizle ilgili bir şey söyleyemiyorum fakat zor vakalarda menopoz gibi durumlarda Cem Çelik karşıma çıkıyor hep. Ben olsam kendisiyle görüşürdüm ❤️
Yazmadan geçemedim cem hoca zor vakalarla malesef uğraşmıyor bana boşuna uğraşma dedi bir çocuğum var diye para için bile yapmadı o yönden taktire şayan aret kamar hoca ilgileniyor zor vakalar bence ona gitmeli

merhaba. en başta hakkınızda hayırlısı olsun. sadece diyeceğim şu ki; bende aynı süreçteyim. önümüzdeki ay tüp bebek tedavisine başlayacağız. rakamlara, fsh lara , değerlere takılmayın. ben de doktorumda asla onlarla ilgilenmiyoruz. Zaten muayenede doktor herşeyi görebiliyor. yumurtayı sağlığını, rahim duvarı kalınlık vs. yani rakamlar bazen umutsuzluk yaratabilir. umudunuzu kesmeyin.
Merhaba, tüp bebek şansı vermiyor menepoz başlamış deyip bitiriyorlar. Umarım yakın zamanda sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alırsınız 🙏 Benim de mucizem olur İnşallah

Yazmadan geçemedim cem hoca zor vakalarla malesef uğraşmıyor bana boşuna uğraşma dedi bir çocuğum var diye para için bile yapmadı o yönden taktire şayan aret kamar hoca ilgileniyor zor vakalar bence ona gitmeli
Gerçekten mi ya, bu sosyal medya paylaşımları tamamen yalan o zaman. Neye inanacağımızı şaşırdık.

Merhaba, tüp bebek şansı vermiyor menepoz başlamış deyip bitiriyorlar. Umarım yakın zamanda sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alırsınız 🙏 Benim de mucizem olur İnşallah
Çok teşekkür ederim, siz de lütfen umudunuzu yitirmeyin ❤️

Pazartesi arar görüşürüm ama zannetmiyorum bu kadar büyük iyi bir yer iki kere olmaz dedi o da farklı desin. Yılldır ölümü yaşıyorum. Eşim kabullenmiyor ben iyice bitiyorum onu gördükçe insan bile bile evlenmemeli bekarken en azındna böyle acı vermiyordu.
Merhaba kac kez tup bebek denedim nasip olmadi aret kamara basladim gecen ay folikulum bos cikdi bu ay 1 yumurtam cikdi ve bugun donduruldu aret beye mutlaka gidin elinden gekeni yapior cok ilgii doktor pes etmeyin

Merhaba, amh değerim 0,01 ve yumurtalarım çok az, çok küçük. 2 yıl önce doktor milyonda bir çatlar belki hamile kalırsın demişti. Bu şartlarda tüp bebek şansım var mı? Memorial hastanesinde gözükmüştüm o ara tüp bebek için konuşmamıştık. Şimdi tekrar aradım ama doktor dönene kadar çatlayacağım günlerdir şansım varsa yıllar sürsede yaptırmak istiyorum. Yaşım 32 ilaçla adet görüyorum. Bilen cevap verebilir mi? Tüp bebek olmaz deme şansı var mı?
Merhaba,evet değeriniz belki çok iyi olmayabilir ama inanın bu işler hiç belli olmuyor. Henüz yaşınız genç ,bu sebepten dolayı başarı sağlayabilirsiniz lütfen kendinizi üzmeyin🌸 benim gittiğim klinikte bana 0,... Şu amh larla uğraşıyoruz biz demişlerdir. Bence iyi bir merkez ve iyi bir doktor bulursanız sizin de hayalleriniz gerçek olabilir. 🙏

Merhaba,evet değeriniz belki çok iyi olmayabilir ama inanın bu işler hiç belli olmuyor. Henüz yaşınız genç ,bu sebepten dolayı başarı sağlayabilirsiniz lütfen kendinizi üzmeyin🌸 benim gittiğim klinikte bana 0,... Şu amh larla uğraşıyoruz biz demişlerdir. Bence iyi bir merkez ve iyi bir doktor bulursanız sizin de hayalleriniz gerçek olabilir. 🙏
Umarım gerçek olur hepimizin hayali dua etmekten başka çarem yok

Merhaba, amh değerim 0,01 ve yumurtalarım çok az, çok küçük. 2 yıl önce doktor milyonda bir çatlar belki hamile kalırsın demişti. Bu şartlarda tüp bebek şansım var mı? Memorial hastanesinde gözükmüştüm o ara tüp bebek için konuşmamıştık. Şimdi tekrar aradım ama doktor dönene kadar çatlayacağım günlerdir şansım varsa yıllar sürsede yaptırmak istiyorum. Yaşım 32 ilaçla adet görüyorum. Bilen cevap verebilir mi? Tüp bebek olmaz deme şansı var mı?
Merhaba hangi memorial e gittiniz acaba?
Ben de 32 yaşındayım benimde amh 0,03 tü ama bu sefer 0,01 çıktı 1 ay ara farkla. Aynı durumdayız benimde folikullerin görünüyor ultrasondan bende memorial e gittim ve doktor normal yolla %1-2 gebe kalırsın tüp bebekle de oran düşük dedi. Ama prp ve havuz yapacağını söyledi hazırsan başlayalım dedi maddiyattan ötürü havuza hazır değiliz 2 ay mecbur bekleyeceğiz o zamana kadar olan yumurtlarım da tükenmezse inşallah

E2<5 çıktı fah 61.9 olmaz dedi
Benim fsh 74 e yükselmişti ama estradiol um güzeldi 49. Doktor umut olmasa baştan söylüyoruz dedi Bana. Bilmiyorum bi deneyeceğiz ama şu an maddi acıdan hazır değiliz 2 ay ücreti biriktirmeye çalışacağız. 001 amh ile de çok hamile kalan var hem doğal hem tup bebek biz umudumuzu kesmeyelim çabalayalım.

Doktorun verdiği ilaçlar ve kendi çabamla fsh 35 e düştü şu an hala düşmesi için çabalıyorum. Ama estradiolda düşmüş bilmiyorum belki geçici bi duruştur estradiol 11 olmuş. Sonuçta küçükte olsa yumurtanız var onları geliştirmek kalitelilestirmek için çabalayın

X