Tup bebek raporu olup ozelde tedavi gorup ilaci sgk anlasmali hastaneye recete edebilirmiyim?

Arkadaslar merhaba.benim devlet hastanesinden tup bebek raporum var.suan 2.tedavideyim.yalniz tedavi oldugum yer tamamen ozel hastane.sgk ile anlasmasi yok.dolayisiyla ilaclari rapora dahil edemiyorum.bunu sgk ile anlasmasi olan ozel hastane yada devlet hastanesinde yazdirabilirsem dahil olcak.elimde kaşeli imzali recetem var.tup bebek raporum var.ama bir iki hastaneye sordum yapmadilar orda tedavi olmadigim icin.aslinda yapilabilir bisey.sonucta dedigim gibi recetem kaşeli imzali ve rapor var.daha once boyle bi islem yaptiran oldu mu?nolur bana bi yardimci olsaniz.yoksa cebimden alicam mecbur ve zorlanicam baya.ustelik o raporu cikarmak icin cok ugrastim,cok zaman kaybettim.bosu bosuna asilama oldu sirf rapor icin.yonlendirecek yardimci olacak arkadaslardan fikir bekliyorum.
Merhaba
Nasıl yazmıyorlar
Ben de özel hastanede tedavi oluyorum sgk anlaşması yok, dediğiniz gibi onlar reçete edemiyor
Ama devlet hastanesinde herhangi bir kadın doğum doktoruna gittim gayet yazdı ilaçları ama bir kısmını yine karşılamıyor devlet malesef
Bugün de bitenleri tekrar reçete yazdırdım başka bir devlet hastanesinde…
Başka bir özele de gittim sgk anlaşmalı onlar da gayet yazıyor ilaçları

Estroferm karşılıyor
Ecoprin karşılıyor
Kan sulandırıcı iğne karşılıyor
Progestan 200 mg fitil karşılıyor
Progestan 25 mg dex karşılamıyor malesef ki bu en pahalı olan

Merhaba
Nasıl yazmıyorlar
Ben de özel hastanede tedavi oluyorum sgk anlaşması yok, dediğiniz gibi onlar reçete edemiyor
Ama devlet hastanesinde herhangi bir kadın doğum doktoruna gittim gayet yazdı ilaçları ama bir kısmını yine karşılamıyor devlet malesef
Bugün de bitenleri tekrar reçete yazdırdım başka bir devlet hastanesinde…
Başka bir özele de gittim sgk anlaşmalı onlar da gayet yazıyor ilaçları

Estroferm karşılıyor
Ecoprin karşılıyor
Kan sulandırıcı iğne karşılıyor
Progestan 200 mg fitil karşılıyor
Progestan 25 mg dex karşılamıyor malesef ki bu en pahalı olan
Bunlari karsiliyor zsten sgk.bunun ic8n rapor olmasina gerek yok.benim bahsettigim yumurta buyutmede kullanilan igneler.gonal f,pergoveris tarzi igneler.

X