Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

valla aklım hep sende kaldı.. Bugün ağrım çoğaldı korkuyorummm...İnnşallah tutunurlarda bizimde yüzüümüz güler.. Sen yarında kan testi yaptır canım.. Öyle kanamalar olabilir demişlerdi bana.. Ben yarın gideceğim teste.. birde çok kötü mide ağrısı çekiyorum ..Midem taş gibi olduu.. Bakalım hayırlısı...

mideme taş oturutyor gibi oluyor iki üç gündür seninki de öyle mi?
yarın benimde test günüm :KK49:
heyecandan yerimde duramıyorum:KK9:

kızlar biliyorum çok zor günler bunlar.ben tahlilden 2-3 gün öncesinde nefes bile alamıyodum heyecandan.sonra dünyanın en büyük sevincini yaşadım.keseydi,kalp atışıydı derken mutlulğumuz katlandı.ben artık hayattan hiç bişi beklemiyom bu bana yetr diyodum.ama 8. hafta bebeğimizi görmeye gittiğimizde 1-2 gün önce kalbinin durduğunu öğrendik,yıkıldık.
söylemeye çalıştığım şu ki gücünüzü şimdiden tüketmeyin.birkaç gün sonraki test aslında çok önemli diil.devamının gelmesi önemli.şimdi heyecanınız ne kadar çok lursa sevinci de o kadar çok olur ki sevinmek için çooooook erken.aman gücünüzü tüketmeyin.daha çooook var kritik süreci atlatmak içi.3 ay çok uzun bi süre .göreceksiniz günler geceler geçmiycek.ben 2 ayı 2 yıl kadar yavaş yaşadım.nolur sabırlı olmaya çalışın.alllah benim evladımın ömrünü sizinkilere versin.inşallah kucağınıza alırsınız sağlıkla.

kızlar biliyorum çok zor günler bunlar.ben tahlilden 2-3 gün öncesinde nefes bile alamıyodum heyecandan.sonra dünyanın en büyük sevincini yaşadım.keseydi,kalp atışıydı derken mutlulğumuz katlandı.ben artık hayattan hiç bişi beklemiyom bu bana yetr diyodum.ama 8. hafta bebeğimizi görmeye gittiğimizde 1-2 gün önce kalbinin durduğunu öğrendik,yıkıldık.
söylemeye çalıştığım şu ki gücünüzü şimdiden tüketmeyin.birkaç gün sonraki test aslında çok önemli diil.devamının gelmesi önemli.şimdi heyecanınız ne kadar çok lursa sevinci de o kadar çok olur ki sevinmek için çooooook erken.aman gücünüzü tüketmeyin.daha çooook var kritik süreci atlatmak içi.3 ay çok uzun bi süre .göreceksiniz günler geceler geçmiycek.ben 2 ayı 2 yıl kadar yavaş yaşadım.nolur sabırlı olmaya çalışın.alllah benim evladımın ömrünü sizinkilere versin.inşallah kucağınıza alırsınız sağlıkla.

ne kadar güzel yazmışsın
asşında pozitifi görünce hersey bitecek sanıyoruz ama asıl ozaman başlıyor
yaşayan daha iyi bilir tabiki, yaşadığın şey çok zor Allah kimseye ve sana da bir daha yaşatmasın:KK70:

aslında haklısın.. Diyecek söz bulaamıyorum.. abbim sağlıklı evlatlar nasip etsin.. Ve sana da tekrar böyle bir olay yaşatmasın.. Dua etmek lazımm..Allaım sabır versin sana da...:KK50:

mideme taş oturutyor gibi oluyor iki üç gündür seninki de öyle mi?
yarın benimde test günüm :KK49:
heyecandan yerimde duramıyorum:KK9:

Canım ya anlamsız bir ağrı.. Taş gibi süt içtim yine banamısın demiyor Cumadan beri böyleyim... Karnımda ara ara ağrıyooo... Gülsezere de Allahım sabır versinn.. imseye göstermesin...
Yarın sonucunu muhakkak yaz olur mu.... İnşallah yarın ilk sınavımızı olumlu geçiririzz...

Canım ya anlamsız bir ağrı.. Taş gibi süt içtim yine banamısın demiyor Cumadan beri böyleyim... Karnımda ara ara ağrıyooo... Gülsezere de Allahım sabır versinn.. imseye göstermesin...
Yarın sonucunu muhakkak yaz olur mu.... İnşallah yarın ilk sınavımızı olumlu geçiririzz...

çok korkuyorum sürekli'ya olmazsa' diye geçiriyorum aklımdan
aslında hep pozitif baktım ama
hayırlısını diliyorummm:KK49:

güzel dilekleriniz ve dualarınız için teşekkür ederim.rabbim yüzünüzü güldürsün, hiçbirimizin boynunu bükük bırakmasın.

mrb kızlar benimde bugün 9 günüm ara ara benimde ağrılarım oluyor adet agrısı gibi inşallah iyiye işarettir bunlar

Allah'ıma binlerce şükürrr
ha-mi-le-yimmmm
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
hamileeeeeyimmmmmmmmmmmm
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
benim yüzümü güldüren Rabbim hepinizin yüzünü güldürsün inşallah
:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::49
:

ha-mi-le-yimmmm
hamileeeeeyimmmmmmmmmmmm
:

canım çok sevindim hayırlı olsun banada dua et nolur bende sonuç bekliyorum şuan hamilelerin duaları kabul olurmuş

ha-mi-le-yimmmm
hamileeeeeyimmmmmmmmmmmm
:

selam hayirli olsun saglikla kucaginada alirsin insallah bende sonucu bekliyorum 1 saate belli olur

ha-mi-le-yimmmm
hamileeeeeyimmmmmmmmmmmm
:

Rabbim bana bu heyecanı yaşattı... Umarım her isteyene yaşatsın:)))))) Bugün sonuç alanlar adına çokkk sevindimm.. Rabbim yolumuzu açık etsin inşallahh...

,mrb kızlar,hamişlere çok sevindim çıkmış olduğunuz bu yolculukta bebişleriniz sizinle olsun,sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah.bizleride unutmayın emi dualarınızı eksik etmeyin ki bizde hamiş haberlerini verebilelimmm...

,mrb kızlar,hamişlere çok sevindim çıkmış olduğunuz bu yolculukta bebişleriniz sizinle olsun,sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah.bizleride unutmayın emi dualarınızı eksik etmeyin ki bizde hamiş haberlerini verebilelimmm...

canım çok tsk ederim:KK9:
inşallah bu mutluluğu sende yaşarsın
Allahım hasret olan herkese yaşatsın :KK52: :KK34:

X