Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

İyi akşamlar arkadaşlar selamünaleyküm bugün transferimin 4 günün bugün sanki adet ağrısı gibi ağrı var kasıklarımda ve belimde sizce bu hayırlı bir haber olabilir mi ki?

tranferden sonra neler yapilmali. hamile kalan arkadaslar bilgilendirebilirmisiniz?
kimi yat surekli diyor kimi yatma diyor hangisi dogru dur . ne yapsam bilemedim.
Bence kendini fazla yormadan günlük işlerini yapmak ara ara dinlenmek en iyisi sanki. Böylece vakit geçiyor. Sürekli yatınca insan sürekli kendini dinliyor.

kizlarr meraba benimtransferimin ikinci gunu bugun dunbutun gun yattim bugunde aksama dogru biraz kalktim dolsatim ama bole yattigim zaman surekli bi belirti arastiriorim ne yemeli ne icmeli ne yapmali ne yapmamali :))) kafayi yicem sanirim siz nasi geciriosunuz bu sureci bide belirtiler ne olur

kizlarr meraba benimtransferimin ikinci gunu bugun dunbutun gun yattim bugunde aksama dogru biraz kalktim dolsatim ama bole yattigim zaman surekli bi belirti arastiriorim ne yemeli ne icmeli ne yapmali ne yapmamali :))) kafayi yicem sanirim siz nasi geciriosunuz bu sureci bide belirtiler ne olur
Neden yatıyorsunuz? Tam tersi normal hayatınıza devam etmelisiniz ki rahim kanlansın bana doktorum bütün gün yatmama gerek olmadığını yapılan araştırmalarda yatmanın extra bir faydası olmadığının ortaya çıktığını söyledi tam tersi normal yaşama devam etmek rahimin kanlanmasını sağlar ve kafanızda kurmanızı engeller,ben transferimin olduğu gün misafir ağırladım. Sadece yukarıya uzanmayın ve birlikte olmayın. Belirtiye gelince çok erken bence, ben kan tahlilinde görene kadar hiç bir belirti hissetmedim göğüslerim bile şişmedi. Sadece transferin olduğu gün 1-2 saniyrlik bir kasılma gibi bişey hissettm rahimde o kadar o da herkeste olcak diye bişey yok. Umarım her şey gönlünüzce olur Allahım sağlıcakla kucağınıza almayı nasip eder:)

Neden yatıyorsunuz? Tam tersi normal hayatınıza devam etmelisiniz ki rahim kanlansın bana doktorum bütün gün yatmama gerek olmadığını yapılan araştırmalarda yatmanın extra bir faydası olmadığının ortaya çıktığını söyledi tam tersi normal yaşama devam etmek rahimin kanlanmasını sağlar ve kafanızda kurmanızı engeller,ben transferimin olduğu gün misafir ağırladım. Sadece yukarıya uzanmayın ve birlikte olmayın. Belirtiye gelince çok erken bence, ben kan tahlilinde görene kadar hiç bir belirti hissetmedim göğüslerim bile şişmedi. Sadece transferin olduğu gün 1-2 saniyrlik bir kasılma gibi bişey hissettm rahimde o kadar o da herkeste olcak diye bişey yok. Umarım her şey gönlünüzce olur Allahım sağlıcakla kucağınıza almayı nasip eder:)
cok saol canim allah razi olsun insallah yuzume guler allahm ve isteyen herkesin ne bilim en zor surec bu sanirim beklemek insani deli ediyor

kizlarr bilmiyorum bana yardim edicek icimi rahatlaticak birileri varmi ama bugun acayip derecede karinagrim var adet olacakmisim gibi vok korkuyorum acaba tutmadimi diye:KK43: siz neler hissettiniz pozitif olanlar sadeve kasik ve bel agrisi yazmislar

Slm Kizlar lütfen belirtim yok diye üzülmeyin. Ben 4 kez tup bebek yaptırdım. Hiçbirinde de bişey hissetmedim. Tutmadığını düşündüm. Üzüldüm. Bu sayfaları defalarca okudum.bişeyler aradım bi belirti. Son tup bebeğim çok sukur tuttu.Rabbim isteyen herkese nasip etsin.buraya Size umut olsun diye yazdım. Biliyorum ki bu yazıları okuyunca insan mutlu oluyor.

Kızlar bende bütün gebelik belirtileri vardı her şey çok olumluydu ama 2.tup bebek denemesi de olumsuz oldu..boşu boşuna kendinizi dinleyip oldu mu olmasını diye stres yapmaya gerek yok..o belirtilerin tamamı kullandığımız ilaçlardan kaynaklı..ben günlerce bu sayfada belirti aradım ama malesef yine eli boş dondum hastahaneden...rabbim daha fazla aratmasın vesile olacak insanlara yönlendirsin...

Kızlar bende bütün gebelik belirtileri vardı her şey çok olumluydu ama 2.tup bebek denemesi de olumsuz oldu..boşu boşuna kendinizi dinleyip oldu mu olmasını diye stres yapmaya gerek yok..o belirtilerin tamamı kullandığımız ilaçlardan kaynaklı..ben günlerce bu sayfada belirti aradım ama malesef yine eli boş dondum hastahaneden...rabbim daha fazla aratmasın vesile olacak insanlara yönlendirsin...

Slm bugün transerimin 10 günü ve tek embiriyo ile sonucum 63 çok şükür tuttu.sadece adet olacakmış gibiyim onun dışında hiçbir belirti yok. Rabbim herkese yasatsin bu duyguyu. 5 yıllık evliyim.Kurtköy emseyde yaptirdim.yedi milyar verdim

7.günüm idrar testi yapsam cikarmiki
Bel,kasik agrisi batmalar ayaginin buz tutmasi
Arada ateş basmasi
Bugunde dudaklarim kurudu yaniyo
Belirtidir ins ya

Slm bugün transerimin 10 günü ve tek embiriyo ile sonucum 63 çok şükür tuttu.sadece adet olacakmış gibiyim onun dışında hiçbir belirti yok. Rabbim herkese yasatsin bu duyguyu. 5 yıllık evliyim.Kurtköy emseyde yaptirdim.yedi milyar verdim
Aa selam bende nesrin hanima yaptrdm 19 kasm kan vericm

Arkadaşlar herkese selam. Benim transfer sonrası 8. Günüm. Okuduklarımdan öğrendiğim tek şey lütfen belirti arayıp kafayı kırmayın. Belirtilerin çoğu ilaçlar yüzünden bunu çözdüm. İnsan ister istemez her belirtiyi acaba hamilemiyime yoruyor ama sanırım hepsi ilaçlardan. Çoğu normal gebe regl tarihi geçene kadar anlamıyor bile. Bende öncesini düşündüm göğüs hassasiyeti estrofemden kasık ağrılarının çoğu progesterondan ve bel ağtısıda ne yazıkki yatmaktan yada hareketlerinizi normal hayattaki gibi yapmamaktan oluyor. Umutlu olun, dua edin ve sadece bekleyin bence tahlil gününüzü diğer türlü psikolojik işkenceye dönüyor bir süre sonra. Herkes için hayırlısı olsun

Arkadaşlar ben ilk çocuğuma doğal yoldan hamile kalmıştım ve adet gecikmesi dışında hiç belirtim olmamıştı 2-3 ay sonrası aşırı uyku isteği ve bel ağrıları başlamıştı. Şimdi ise tüp bebekle 2. Çocuğuma hamileyim 11. Haftadayız bu hamileliğimde uyku isteği yorgunluk sık idrara çıkma bulantım var ama bunların hepsi de 7-8 haftalıkken başladı ondan önce hiç belirtim olmadı demek istediğim belirtileri düşünüp hiç kafanızı yormayın güzel düşünün güzel olsun inş

Arkadaşlar ben ilk çocuğuma doğal yoldan hamile kalmıştım ve adet gecikmesi dışında hiç belirtim olmamıştı 2-3 ay sonrası aşırı uyku isteği ve bel ağrıları başlamıştı. Şimdi ise tüp bebekle 2. Çocuğuma hamileyim 11. Haftadayız bu hamileliğimde uyku isteği yorgunluk sık idrara çıkma bulantım var ama bunların hepsi de 7-8 haftalıkken başladı ondan önce hiç belirtim olmadı demek istediğim belirtileri düşünüp hiç kafanızı yormayın güzel düşünün güzel olsun inş
Benim sadece suan sık idrar var persembe test gunum bakalm

X