Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

canım gebelik belirtiside adet belirtisi gibi olduğu için 2 si karıştırılıyor ondan dolayı test günün gelmeden zaten tam gebelik belirtilerini göremezsin kendini adet olacakmış gibi hissedersin ben sadece şundan şüpelenmişdim bende her adet döneminden 4 gün önce titreme terleme olurdu o olmamışdı birde yine bir kaç gün önce sivilce çıkardı oda çıkmamıştı şükür şuan 3 aylık hamileyim bende tahlil günüme 1 gün kala idrar tahlili yapmıştım 2. çizgi silik çıkmışdı

emsalll35 bugün tst günündü merak ettim sonucu olumlu olumsuz yaz lütfen...dualarımız seninle hayırlı haberlerini bekliyoruz..

canım inşalalh ikimizde mutlu haberi buradan duyururuz.sen de bir değişiklik yada belirti var mı?

Sevgili İclal,
belirtiler denildiği gibi: göğüslerde şişlik, kasıklarda sızı..sanki adet olacakmışsın gibi kıpırdamalar oluyor..bende ayrıca acaip karın şişliği oldu..kabız olmamaya çalış demişlerdi..gaz vs olunca acaip şişmişti karnım..bol sıvı, su ..çorba ağırlıklı beslen..
İnş.olumlu sonuçlar alırsın..

test günü gelen arkadaşlar sonuçlarınızı yazarsanız sevinirim. merak ediyorum hem bize de umut olursunuz

test günü gelen arkadaşlar sonuçlarınızı yazarsanız sevinirim. merak ediyorum hem bize de umut olursunuz

canım teşekkür ederim benim ilk mikroenjeksiyon denememdi 12. gün degerim 37.28 dr.um hamile degilsin diyemem ama deger düşük dedi yarın testi tekrarlayacagız inşallah artmıştır yine yazarım sizlere Rabbim hepinizin hepimizin gönlüne göre versin

kızlar hamile değilim ilk tüp bebek denememdi.beta hcg değerim0,01 anlıcanız moralim sıfır.

iclal üzülme canım benim de ilk denemem malesef ama inan canım bu acı insanı öldürmüyor dahada güçlendiriyor unutma insanı öldürmeyen şey güçlendirir bu yüzden daha sakin ve olumlu olacağızki 2.ciyi 3.cüyü deniyebilelim ve en sonunda zafer allahın izniyle bizleride bulsun hayırlısı olsun canım moralini bozma olurmu:içelim:

merhaba kızlar .ben daha yeni hamişim.belirtilerimi anlatıyım.transferden sonra 4-5 gün midemde ve boğazımda yanma vardı.hafif bulantı. 2 gün baş dönmem oldu.ve en son test gününe üç 3-4 gün kala sürekli bir kasık ağrısı hafif adet sancısm vardı.bu belirtileer oldu bende .anladım kadarıyla herkeste farklı belirtiler oluyor . hamilelim kesinleşince de sadece bir kere kusma oldu.yanmayla birlikte midem bulandı ve kendiliğinden çıktı.hepinizin tedavisi hayırlı olsun ,allah gönlünüze göre versin.

kızlar merhaba benimde transferimin 2.günü bende terleme mide bulantısı sürekli açlık hissi ancak canım bir şey istemiyor. karnım şiş ve gurultu var... allahım bebeişlerimizi kucağımıza almak nasip et

Canım benim 12.günüm. değeim 262 hamileyim. Benim 6.microm bu.

o kadar cok sevındımkı anlatamam bızlere umut oluyorsunuz allah tamamını erdırsın ınsallah canım bende 5 denedım tesrt tarıhım 20 subattt ınsallah benımde son denemem olur bu arada oncekılerde hıc hamıle kalabıldınmı canım ben hıc kalamadım

o kadar cok sevındımkı anlatamam bızlere umut oluyorsunuz allah tamamını erdırsın ınsallah canım bende 5 denedım tesrt tarıhım 20 subattt ınsallah benımde son denemem olur bu arada oncekılerde hıc hamıle kalabıldınmı canım ben hıc kalamadım
Canım benim iki tanesi tutup düştü. Meğer ben de anda pıhtılaşma varmış lun için bebek beslenemiyorşuz. onun sonuncunda dğşğk oluşuyor.bİZE PGT yapıldı. hem benim ve eşimin genetiğinde sorun olduu için . Kromozom analizi yapıldı. Sağlam embriyolar yerleştirildi. HSALIKLI OLANLAR YERLEŞİRİLMEDİ. Genartta yaptık. çOK MEMMUN KALDIK.

benimde cuma transferim vardı ama sadece göğüslerim ağrıyor bugün 3.gün ama bişey yok test günüm 18 şubat ve merakla bekliyorum daha ilk denemem inşallah hayırlısı ile gelir bebişim bu arada tek yumurtam döllendi

benimde cuma transferim vardı ama sadece göğüslerim ağrıyor bugün 3.gün ama bişey yok test günüm 18 şubat ve merakla bekliyorum daha ilk denemem inşallah hayırlısı ile gelir bebişim bu arada tek yumurtam döllendi
ler
canım mrb seninle tranfer tarihlerimiz ve sonucu öğrenme tarihimiz aynı tarihler umarım hayırlısı olur umarım emeklerimizin sonucunu alırız

merrhaba arkadaslar benımde 5.gun transferde kasıklarımda batmalar oluyor rahımdede kramplar gırıyor sızce durum ne merk edıyorum belırtıler cokmu erken acaba

X