Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

inşallah canım hayırlısıyla hepimizin yüzü güler inşallah.sende nasıl oldu adet dönemi gelmiş gibi sancılar oldumu.beni bu korkutuyo nolur ark böle olupda hamile kalan varmı içim rahatlasın biraz.yazasanız sevinirim

cnm bak bünyeden bünyeye değişiyomuş cnm kendini lütfen üzme....
kiminde adet ağrıları gibi bi ağrı olurmuş...
kimindede hiç bi belirti olmazmış lütfen bunlara takılma ve sterse girme cnm inş.hayırlı sonuçlar alırsında şuracıkta göbek atarımhihoyyytsositosositosositososito:sm_cool::sm_cool::dance::dance:

cnm benim eşimdekide sizinkinin tam tersi eşimin sperminin hareketliliği çok düşük hatta yok size bi faydası oldumu kullandığınız macun?

bızde de oyle ıste sperm sayımı yaptırmıstık tum sahada 3 sperm bı yerınde harektli bulundu macunlar ıse yaradı bıraz yukseldı canlı sperm sayısı

arkadaşım bizede yazarmısın yerini bilgi verirsen sevinirim.yada karışımın içinde neler olduğunu öğrenebilirmisin

bılmıyorum kafamı takmamaya calısıyorum ama ne yapayım olmuyor son uc gun kaldı bırde 3 gun kala ıdrar testınde bellı olyordu dedıler bende bugun test aldım yaptım ama negetif cıktı sımdı merakla cumayı beklıyorum

inşallah canım allah gönlümüzün muradını verir bende cumartesi yaptırcam test.merakla bekliyom cumartesini inşallah hepimizinki olumlu olur hayırlısıyla..

kızlar hamileyiiiiiiimmmmmmmmmmm:))))))))

canım çok sevindim gözün aydın.darısı hepimizin başına nasıl oldu transfer den sonraki dönem.benim 2 3 gündür çok sancım var bugün transferin 9.günü cumartesi test günü ama bu sancılar korkutuyo beni sende nasıl geçti bu dönem anlatırmısın sevinirim cevap yazarsan

kızlar çok sağolun rabbim duamı kabul etti sonunda..allah hepinize yaşatsın bu duyguyu tez zamanda.
ben şöyle anlatayım canım ilk 3 gün hiç kalkmadım.sonrasında azcık azcık kalktım hareket ettim ama hemen yattım gene.hergün ananas,günde bir kivi,badem ceviz antep fıstığı yedim.kabız olmamak için kayısı ve kuru üzüm hoşafı içtim.nesli canım benim de 9.günümde bir sancılar başladı anlatamam o korkumuzu.belim ağrıdı kasıklarıma kramplar girdi.sanki 5 dakka sonra adet görecekmişim gibiydim son 3 gün.bugün bile kan verdim sonuç beklerken durmadan lavaboya gidip baktım adet oldummu ki die.bence bu ağrılar sanzılar olumlu yönde belirti hiç korkmaa.. binlerce şükürler olsun ki gözünüzaydın dediklerinde koptum yaa anlatamam size.merkezin ortasında eşimle çığlık çığlığa sarıldık nasıl ağladık.bugünü hayatım boyunca unutmucam..

kızlar çok sağolun rabbim duamı kabul etti sonunda..allah hepinize yaşatsın bu duyguyu tez zamanda.
ben şöyle anlatayım canım ilk 3 gün hiç kalkmadım.sonrasında azcık azcık kalktım hareket ettim ama hemen yattım gene.hergün ananas,günde bir kivi,badem ceviz antep fıstığı yedim.kabız olmamak için kayısı ve kuru üzüm hoşafı içtim.nesli canım benim de 9.günümde bir sancılar başladı anlatamam o korkumuzu.belim ağrıdı kasıklarıma kramplar girdi.sanki 5 dakka sonra adet görecekmişim gibiydim son 3 gün.bugün bile kan verdim sonuç beklerken durmadan lavaboya gidip baktım adet oldummu ki die.bence bu ağrılar sanzılar olumlu yönde belirti hiç korkmaa.. binlerce şükürler olsun ki gözünüzaydın dediklerinde koptum yaa anlatamam size.merkezin ortasında eşimle çığlık çığlığa sarıldık nasıl ağladık.bugünü hayatım boyunca unutmucam..

allah hayırlısıyla cocugunuzuda kucagınıza almayı nasıp etsın benım de cuma gunu tahlılım ve cok korkuyorum benımde sancılarım oluyordu ama sımdı azaldı ınsallah hepımız senın gıbı hayırlı haberlerı alıroz

allah hayırlısıyla cocugunuzuda kucagınıza almayı nasıp etsın benım de cuma gunu tahlılım ve cok korkuyorum benımde sancılarım oluyordu ama sımdı azaldı ınsallah hepımız senın gıbı hayırlı haberlerı alıroz

hiç korkma canım..eminim ki sen de güzel haberi alacaksın cuma günü.herşeyin hayırlısı canım ya hep hayırlısını istedim hep.rabbim kabul etti dualarımı çok şükür..dilerim herkesin bu yolda emekleri boşa gitmesin..

canım çok sevindim allah tamamına erdirsin.allah hayırlısıyla kucağına almayıda sağlıklı sıhhatli bi şekilde nasip etsin inşallah.inan canım sizden gelen mesajlarla içim dahada rahatladı.mutluluğunu tahmin edebiliyorum allahım bizlerede yaşatır inşallah.ewet bendede öle sancı var ondan korkuyom zaten inşallah seninki gibi çıkar benimde sancılarımın sebebi...senin adına çok sevindim :1hug:

kızlar hamileyiiiiiiimmmmmmmmmmm:))))))))

canı her hamile haberi bizi mutlu ettigi gibi senin hamileliginde mutlu etti çok güzel canım.inş dogdugu günüde görürsün.saglıklı hamilelikler dilerim.bizede dua et canım

kızlar size bir şey sorabilirmiyim tüp bebekte kaç haftalık hamile olduğumuzu nasıl hesaplıyoruz ben kaç haftalık hamile olduğumu bilmiyorum

X