Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

saol canım evet hayırlısı ne yapalım

cnm 2 denememdede negatif sonuç aldım bende evleneli 1.5 sene oldu senin yaşın da çok genç yaaaa sende beklesen olur biraz vücudun dinlensin çünkü bu aşamada bayanlar çok yıpranıyo....

tubacım benim de ilk deneemde tutmamıştı,biz de çok şaşırmıştık,
fkaat hemen tekrar denemek istedim,
doktorum bile bu kadar zamandır bu işi yapıyorum hala sürprizlerle karşılaşıyoruz demişti o kadar emindi,
sonra 3 ay ara verelim dedi,ne zaman kendini iyi hissedersen o zaman dedi,
ben de ne zaman yavrularıma kavuşursam o zaman iyi olcam dedim ve hemen bir sonraki ay tekrar denedik,
inan yıpranmak için bir sebep yok,
ben ilkini hşiiiç olmamış kötü bir rüyaymış gibi düşündüm,
sende de o isteği görüyorum,
seni takip edeceği,embriyo sayısını hiç düşünme,Rabbim yazdıysa güçlük mü var..

Rabbim hepinizin yardımcısı olsun arkadaşlar..

slmlar ben bu siteye yeni üye oldum bundan 15 gün önce tüp bebek yaptırdık şuan hamileyim test yapmadan önce belirtilerimde vardı gögüslerde gerginlik ve kasık agrılarım vardı rabbim herkese nasib etsin rabbim herkese tattırsın inşallah sizlerinde olur:1hug::1hug::1hug::teselli::teselli::teselli:

slmlar ben bu siteye yeni üye oldum bundan 15 gün önce tüp bebek yaptırdık şuan hamileyim test yapmadan önce belirtilerimde vardı gögüslerde gerginlik ve kasık agrılarım vardı rabbim herkese nasib etsin rabbim herkese tattırsın inşallah sizlerinde olur:1hug::1hug::1hug::teselli::teselli::teselli:

cnm gözün aydın rabbim kucağına aldığın günüde göstersin inş.
hayırlı evlatlar nasip etsin rabbim her kim istiyosa:emir_bebek::Saruboceq:

bende 2 sat önce test yaptırdım sonuçlarını birazdan alacam .......dua edin bana arkadaşlar

allah sağlıklı bi şekildee doğumunuda nasip etsin inşallah...

canım gozun aydın rabbım kucagına dasaglık bır sekılde almanı nasıp etsın ınsallah ılk denemenmıydı

bende o gebelik belirtierin hiç biri yok ama hayırlısı

hayırlısı bende de bır sey olamamıstı ama herkesde belırtı olcak dıye bırsey yok kı ınsallah hayırlı sonuclar alırsın saat kacta verdın kı testı benım kı ıkı saat olmadan cıkmıstı

selam nesli ben yeniyim henüz sitede umarım pozitiftir sonucun canım allah yardımcın olsun

benimde 2i denemem suan 5i gun embriyosu ttarnsferi yapıldı ayn 12 sınde 22 sı test gunum ama adet olacakmısım gıbı ve jelımın ucundanda kan pıhtıları gordum moralım cok bozuldu

bende o gebelik belirtierin hiç biri yok ama hayırlısı

cnm senin test günün bugünmüydü...
inş.hayırlı sonuçlar alırsın cnm benim yaaaa o beklemek varyaaaa adamı öldürüyo inş.hayırlı haberlerini alırız.....olumunekankayizsmile

kıslar merhaba nasılsınız neslinin sonucunu büyük heycanla bekliyorum yaaa
daha çıkmamışmı bu sonuççç:uhm:

daha cıkmamıstı ama cıktı heralde neslı cıkmıs sıteden allah korusun acaba olumsuz sonucmu cıktı

ya offff bende çok heycanlandım karnıma ney ağrılar girdi çıksa hemen haber verirdi herhalde ya oooof inşallah hayırlı sonuçlar almıştırrr:emir_bebek:

ya offff bende çok heycanlandım karnıma ney ağrılar girdi çıksa hemen haber verirdi herhalde ya oooof inşallah hayırlı sonuçlar almıştırrr:emir_bebek:

sımdıye kadar cıkması gerekıyor du cıktı heralde ama ınsallah kotu bır haber almamıstır

X