Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

amin canım inş benim 3 şubattı test günüm ben 10 gün dayanamadım 1 şubatta yaptırdım ilk gebelik testimi bugünde 3. testi yaptırdım herşey yolunda şimdilik şükürler olsun. senide tebrik ederim rabbim keseyide kalp atışlarınıda duymayı nasip eylesin hepimize

Canım tebrik ederim Allahım tamamına erdirir inşallah.:nazar::nazar:

Arkadaşlar hamiş haberleri alan herkesi kutluyorum.Rabbim tamamına erdirir inşallah.Benim gibi test günü bekleyenler sabır ve mutlu haberleri vermemizi diliyorum.Tedavi sürecindeki arkadaşarında en kısa zamanda bebişlerine kavuşmalaırın diliyorum...

arkadaşlar biraz önce test sonucumu aldım, transferin 11. günü 1 tane 3. günü embryosu.
sonuç: 95,5
çok mutluyum
nasıl sizce sonuç?
doktorum aslında ptesi baktırmamı istemişti kanda, ama ben dayanamadım...

arkadaşlar biraz önce test sonucumu aldım, transferin 11. günü 1 tane 3. günü embryosu.
sonuç: 95,5
çok mutluyum
nasıl sizce sonuç?
doktorum aslında ptesi baktırmamı istemişti kanda, ama ben dayanamadım...

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: yaa maşallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: kaç gündür hamiş kaynıyooor :nazar::nazar::nazar:
cnm delimisin sonucun harikaaaa ötesiiiiiiiii :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: tebrik ederiiiiiiiim :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: yaa maşallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: kaç gündür hamiş kaynıyooor :nazar::nazar::nazar:
cnm delimisin sonucun harikaaaa ötesiiiiiiiii :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: tebrik ederiiiiiiiim :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

sağol canım yaa rüya gibi. 1 yıldır bugünü bekliyordum. insan inanamıyor. Rabbim herkese tattırsın, hamilelerede kucağımıza almak nasip etsin.

sağol canım yaa rüya gibi. 1 yıldır bugünü bekliyordum. insan inanamıyor. Rabbim herkese tattırsın, hamilelerede kucağımıza almak nasip etsin.

Demek ki zamanı gelmiş tatlım harika bir duygu olmalı :))
Ben ne zaman bu sonuca ulaşıcam bilmiyorum ama herhalde inanamam şaka falan sanarım :KK1:
Eşin naptııı :KK70:

Demek ki zamanı gelmiş tatlım harika bir duygu olmalı :))
Ben ne zaman bu sonuca ulaşıcam bilmiyorum ama herhalde inanamam şaka falan sanarım :KK1:
Eşin naptııı :KK70:

Tüm dualarım bizim gibi anne olmak iseyenlere. seninde vaktine var demekki daha. En hayırlı zamanda verir Rabbim. ben aynen şaka sanıyorum. dünden beri rüyada yaşıyorum sanki. eşim çok donuk, inanamadı henüz, çok mutlu ama tepki veremiyor garibim. çook zor süreçler yaşadıklarımız, benimde tüp bebek, insana rüya gibi geliyor. Allah'ım sonuna kadar rüya gibi götürür inşallah.

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr hamileyimmmmmmmmmmmm 11. gün değerim 158,93 allahım isteyen herkese nasip etsin şimdi sizler için dua edicem

canım hayırlı olsun güzel Rabbim sonuna kadar sağlıkla götürsün ve kucağına almayı nasip etsin inşallah

aldım canım malesef negatif degerım 0.1 cıktı.bu kezde olmadı.hakkımda boylesı hayırlı belkıde bılemıyorum tek bıldıgım cok uzgunum,yorgunum,cok yıprandım 7 ay içinde 2 negetif sonuc almak agır gelıyo artık...
sen naptın bu arada evde test yapmıssın cıkmıs sanırım insallah sen iyi haberlerle gelde sana sevinelim...
idrarda yaptıysan içini rahat tut bence.yanılma payı yok denıcek kadar azdır.ben 12.gunumdede yaptım ama cıkmadı
iyi haberlerle gelırsın ınsallah...

canım ne desem bilmiyorum gerçektende kelimelerin yetersiz kaldığı an bu olsa gerek inşallah bir sonraki denemen de meleğine kavuşursun canım

kızlar doktordan yeni geldim ilk ultrasyon kontrolümüzü yaptıkkk ve çift keseyi gördükkk kalp atışlarınıda 7.haftayla 8. hafta da duyabilicekmişizzz bu bile bizim için çifte mutluluk ALLAHIM DAİM ETSİNNN:KK64::KK64::KK66::KK66:

ne kadar güzel bir haber bu böyle canım maşallah güzel rabbim iki meleğinide korusun ve kucağına sağsalim almanı nasip etsin inşallah canım

arkadaşlar hamileyimmmm.değerim ise 10.gün 2666.ALLAHIM herkese nasip etsin...:emir_bebek::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::

hayırlı olsun canım değerin çok güzel çıkmış bu haftasonu ne kadar güzel haberler aldık böyle maşallah ya:nazar: Allahım bizlerede yaşatır inşallah

meraba arkadaşlar bnde ocağın 30unda 3. transferimi oldum ilk 2 si tutmadı bugün 6. günüm az bişey pembemsi akıntım oldu moralim çok bozuldu sonucu şubatın 11 inde öğrenicem çok korkuyorum buda tutmaz die iki seferdede üçgünlük embriyo transfer ediliodu üçüncüde beş günlük embriyo transfer edildi sizce akıntının pembemsi gelmesi normalmi ?? :KK59:

meraba arkadaşlar bnde ocağın 30unda 3. transferimi oldum ilk 2 si tutmadı bugün 6. günüm az bişey pembemsi akıntım oldu moralim çok bozuldu sonucu şubatın 11 inde öğrenicem çok korkuyorum buda tutmaz die iki seferdede üçgünlük embriyo transfer ediliodu üçüncüde beş günlük embriyo transfer edildi sizce akıntının pembemsi gelmesi normalmi ?? :KK59:

canım merak etme o pembemsi akıntıya tutunma kanaması derler dereyi görmeden paçaları sıvama canım üzme kendin boşyere inşallah meleğin sana sonuna kadar tutunacaktır

bide göğslrmde şişlik ve sızı var kasıklarımda da ağrı var ilk ve ikinci denememde tutmadığı için hala aynı pskolojideyim inşallah bu sefer sonuç pozitif olur.

bide göğslrmde şişlik ve sızı var kasıklarımda da ağrı var ilk ve ikinci denememde tutmadığı için hala aynı pskolojideyim inşallah bu sefer sonuç pozitif olur.

göğüslerindeki ağrı sızı ve şişlik kullandığın ilaçlardan canım merak etme kasıklarındaki de normal umarım hepsi bebeğinin yüzünden oluyordur canım bu seferki son olur inşallah canım benimde ilk deneme tutmamıştı ikinciyi inşallah şubat sonu gibi başlayacağız

Aranızda İzmir'de tüp bebek yaptıran var mı ve nerede yaptırdınız arkadaşlar? olumlu olumsuz yönleri doktorunuz hakkında bilgi verirmisiniz?

yeni hemişlerrrrrrrrrrrr hepinizi kutluyorum canlarımmmmmmmmmm allah kucağımıza aldığımız günleride gösterir inşallahhhhhhhh

X