TÜP BEBEK YAPTIRMAK İSTEYENLERRRRR

ebru coban

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2024
5
3
37
Başlık biraz reklam kokar gibi oldu ama TÜP BEBEK düşünen herkesin bu doktoru keşfetmesi lazım. İstanbul'da OP. Doktor FATİH ÖĞÜÇ . Yaklaşık 1 yıldır tüp bebek sürecinden geçtim şu an 13 haftalık gebeyim. Öncesinde 1 dış gebelik 1 biyokimyasal gebelik olmak üzere kayıplar yaşadım. Psikolojik olarak bitik durumdaydım. inanın cinsel hayatımda bile sorunlarla karşılaşıyordum. Sonrasında En pahalısından özel hastaneler , doktorlar gezdim sırf ne olduğunu bilmek için ve hiç biri sorunun ne olduğunu anlayamadı. Ta ki FATİH hocayla tanışana kadar. Rahim filmi sonrası dedi ki tüpleriniz şiş alınmalı, bunu daha önce hiç bir doktordan duymamıştım. önce biraz korktum tabi ama sonra bana faydası olmayan bir şeyin vücudumda durması da mantıklı gelmedi ki gebeliğe de bu engel oluyormuş. 7 haziran gibi tüplerim alındı 4 ay sonra gebelik haberini aldım ve 13.haftaya ulaştım. Çok değerli eşi Embriyolog Merve hanımla birlikte (o artık ailemizden biri gibi ) Doktorumun hastayla olan iletişimi, ekibinin güler yüzü , süreci sıkı sıkıya takip etmeleri ve işlerini özveriyle severek güler yüzleriyle yapmaları bu süreci kolay atlatmama olanak sağladı. Eğer erkek olursa Sünnetini de Fatih hoca kendi hastanesinde ücretsiz yaptıracakmış :) İnanın fiyatlandırma konusunda o kadar yardımcı oldular ki beni kendi ailelerinden biriymişim gibi hissettirdiler. Tüp bebek için doktor arayışında iseniz hiç düşünmeyin pişman olmayacaksınız. Böyle bir bilgi donanım ilgi özel hastanede para verip bulamazsınız.
bu arada OP.DR. FATİH ÖĞÜÇ' hocanın kendine ait hastaneleri var ve orda hizmet veriyor.
İyi ki varlar, her gün dua ediyorum
Umarım isteyen dileyen herkese Allah nasip eder.

X