tup bebekleri tutanlar lütfen merkez ismi ve sebebi nedir

benimde sebepsiz infertilite ilk deneme ferticenter pozitif ama kimyasalla sonuçlandı ikinci denemem ferticenter dondurulmuş embriyo pozitif ama malesef 7+5 kalbi durdu miniğimin 3.denemeyide kalamış tüp bebek celalettin örneğe gidicem kısmetse ama şimdilik hazır değilim :KK43:

1.deneme ASM saygı,güleryüz ,konfor var yalnız 2 dr olduğu için hastaya muayenelerde pek vakit ayırmıyorlar ve çok kalabalık,bekletildim 1 saati geçkin.. Negatifle sonuçlandı.
2.deneme Brüksel Tüp Bebek saygı,güleryüz ,fazla yoğun değil,randevu saatinde muayene olursun. fiyatta indirim yaptırma şansın yok doktor yücel bey başta soğuk gibi gelse de çok anlayışlı ve babacan.
Kimyasal Gebelikle sonuçlandı.
3.deneme Brüksel yine dondurulmuş çift embriyo ve şu an 6+3 hamileyim
bizde ki problem: Tüpler den biri kapalı, pcos..

Son düzenleme:
bizim sebepsiz infertilite. bende pco vardı ama tek sebep bu olsaydı 5. denemeye kadar kalmazdınız dediler...

üniversite hastanelerini hiçç önermiyorum

bahçeci kliniği halit fırat erden öneriyorum iyi bi doktor ve iyi bir merkez. ancak çok paragözler ve ilaç ve tetkikleri fazla istiyorlar. ayrıca bir aile hekimine yönlendiriyorlar 6 ay kadar oraya muayene ve ilaç parası veriyosun biraz sıkıcı... ama sonucum dış gebelik de olsa pozitif oldu

Anadolu hastanesi Aydın Arıcı yı ve ebru hanımı öneririm. çünkü paragöz değiller. sonuçalarım ; bir denemem dış gebelik oldu, diğeri ise tuttu çok şükür. şuan ikiz hamileyim. biraz yoğunlar ama merkez çok iyi. opu da da transferde de gayet konforlu geçti...

umut tüp bebek biraz ucuz olduğu için belki örneğim iyi olmayacak ama kesimhane gibi çalışyor, fabrika gibi.... ama denenebilinir.
sevgilerimle

tabirin hiç hoş değil..kesimhane ve fabrika gibi çalışıyorlar da ne demek biraz açarmısın???

yazmşmıydım bilmiyorum ama tekrar olsun yinede

1.maya tüp bebek kimyasal
2.maya tüp bebek dondurlmş negatf
3.erdem hastanesi pozitif:nazar: kalb atışımızı duymayı bekliyoruz ınşşş:KK49::KK49:

bizim sebepsiz infertilite. bende pco vardı ama tek sebep bu olsaydı 5. denemeye kadar kalmazdınız dediler...

bahçeci kliniği halit fırat erden öneriyorum iyi bi doktor ve iyi bir merkez. ancak çok paragözler ve ilaç ve tetkikleri fazla istiyorlar. ayrıca bir aile hekimine yönlendiriyorlar 6 ay kadar oraya muayene ve ilaç parası veriyosun biraz sıkıcı... ama sonucum dış gebelik de olsa pozitif oldu

Anadolu hastanesi Aydın Arıcı yı ve ebru hanımı öneririm. çünkü paragöz değiller. sonuçalarım ; bir denemem dış gebelik oldu, diğeri ise tuttu çok şükür. şuan ikiz hamileyim. biraz yoğunlar ama merkez çok iyi. opu da da transferde de gayet konforlu geçti...

umut tüp bebek biraz ucuz olduğu için belki örneğim iyi olmayacak ama kesimhane gibi çalışyor, fabrika gibi.... ama denenebilinir.
sevgilerimle
bencede tabirin hiç hoş değil hiçde söylediğin gibi değiller bence ben onların sayesinde hamileyim şuan Allahıma şükürler olsun.

1.ve 2. denem medical park negatif tabikiiiiii kesimhaneeee

3. denemem umut tüp bebek dr um Süleyman Tosun çok şükür pozitiff:nazar::nazar: hemşiresinden doktoruna hastabakıcısına kadar itina ile ilgilendiler. kötü duyduklarım yüzünden tereddütteydim ama iyiki gitmişim . ilk defa benimle oturup sorularıma cevap veren bir doktorla karşılaştımm..

morfoloji şekil bozukluğu umut tüp bebek ulun bey
kalp atışlarını dinlemedik daha henüz ama sonuç pozitif ilk denemem

sevgilerimle

Seni şiddetle kınıyorum.Sen hiç umutta deneme yaptın mı?Gidip onlarla görüştün mü?Embriyoloji lab. sorumlusunun son 2 yıldır avrupa infertilite birliğinden sinyor sinyor yani hocaların hocası ünvanını aldığını biliyormusun? Neden merkez hakkında böyle konuşuyorsun.Bilmediğin bir yer için olumsuz hele kesimhane ifadesi çok çirkinŞu an bu sayfayı gören Umut kızları senin siddetle kınayacaklardır.Bilmiş ol.:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:

bende umut tüp bebek merkezinden çok memnun kaldım...onlar sayesinde kızım şuan kucağımda..ve bende dr.undan ,hemşiresine, sekreterine herkesden memnundum..
ayrıca dr.um ulun beyin üstüne dr tanımam tüp bebek konusunda..o yazdığını görünce çok şaşırdım burayı okuyup o senin yazdıkların yüzünden oradan vazgeçenler olabilir ki bence tabirin yanlış dört dörtlük çalışıyorlar..insanların kafasını karıştırmaktan başka bişey değil...
benim ilk denemem erdem hastanesinde oldu ve kesinlikle memnun kalmadım.umuta gidince farkı anladım..ve herkese tavsiye edeceğim merkezdir UMUT TÜP BEBEK MERKEZİ...

bende umut tüp bebek merkezinden çok memnun kaldım...onlar sayesinde kızım şuan kucağımda..ve bende dr.undan ,hemşiresine, sekreterine herkesden memnundum..
ayrıca dr.um ulun beyin üstüne dr tanımam tüp bebek konusunda..o yazdığını görünce çok şaşırdım burayı okuyup o senin yazdıkların yüzünden oradan vazgeçenler olabilir ki bence tabirin yanlış dört dörtlük çalışıyorlar..insanların kafasını karıştırmaktan başka bişey değil...
benim ilk denemem erdem hastanesinde oldu ve kesinlikle memnun kalmadım.umuta gidince farkı anladım..ve herkese tavsiye edeceğim merkezdir UMUT TÜP BEBEK MERKEZİ...

mrb bende 2.tüpbebek tedavisine başlayacagım eşim ASM istiyor ben umut tüpbebek merkezini karasız kaldım burda fiyatlar nasıl yardımcı olursanız sevinirim

bence sadece doktorun (özel bir hastalığınız yoksa) çok da fazla bir etkisi olduğunu düşünmüyorum.iyi bir hastane ve iyi bir ekip (doktor-embriyolog-hemşire) çok önemli bence ve kendinizi rahat bırakmanız ve Tevekkül çok önemli kısmetinizde yoksa en iyi doktor en iyi hastane boş
1.deneme ist.süleymaniye negatif
2.deneme samsun ilkadım 2 aylık düşük
3.deneme samsun ilkadım negatif
4 deneme ankara fatih üni.-negatif
5.deneme ankara fatih üni.-2 aylık ikizlere hamileyim
Bu vesileyle Fatih üni.tüp bebek personeline teşekkür ediyorum:nazar:

mrb bende 2.tüpbebek tedavisine başlayacagım eşim ASM istiyor ben umut tüpbebek merkezini karasız kaldım burda fiyatlar nasıl yardımcı olursanız sevinirim

ya canım 2009 yılının sonunda denemiştim ve raporlu denemiştim..raporsuz o zamanlar 5 000 di şimdi ne kadar bilmiyorum...

bence sadece doktorun (özel bir hastalığınız yoksa) çok da fazla bir etkisi olduğunu düşünmüyorum.iyi bir hastane ve iyi bir ekip (doktor-embriyolog-hemşire) çok önemli bence ve kendinizi rahat bırakmanız ve Tevekkül çok önemli kısmetinizde yoksa en iyi doktor en iyi hastane boş
1.deneme ist.süleymaniye negatif
2.deneme samsun ilkadım 2 aylık düşük
3.deneme samsun ilkadım negatif
4 deneme ankara fatih üni.-negatif
5.deneme ankara fatih üni.-2 aylık ikizlere hamileyim
Bu vesileyle Fatih üni.tüp bebek personeline teşekkür ediyorum:nazar:

evet kısmette yoksa en iyi dr.da en iyi hastanedede olmaz ama tecrübe var yaaa...tecrübesiz bir yerle tecrübeli yer arasında çok büyük fark var..bunu yaşayan biri olarak yazıyorum..bazıları moral bozar bazıları moral verir ve bizler için moralde çok önemli...
bu arada ikizlerini sağlıklı,sıhhatli bir şekilde kucağına alırsın inş..

sevgilerimle

size kesinlikle katılmıyorum.bende bir umut annesi adayıyım ikinci denememde cok şukur tuttu doktorum ulun beydi benden hiç ıvır zıvır istemedi bi kantahlili dışında hiçbirşey istemediki oda mecburu duşununki benden ne rahim filmi bile istemedi ve şukur hamileyim ayrıca ilgisini anlatamam bir doktor transferde ancak hastasıyla bukadar ilgilenir ben doktorumu gordugumde tam tersi ferahlıyordum cok guven veren bi doktor bu arada beni hiçbir yere felan yonlendirmediler her hastanın protokolu ayrıdır demkki senin oraya yonlendirilmen gerekiyormuş luzumsuz hiçbirşey yaptırmadıklarına kesinlikle eminim araştırıp etmeden bunları yapmanız cok yanlış sadece bunları dile getirmek istedim allah sizin evladınızada saglıklı gelişim nasip etsin iyi akşamlar

sevgilerimle

merhaba bende asm de tüp bebek yaptırdım. 1 deneme de tutmadı.2 denemede hamile kaldım. 5 sene sonra dr aydın arıcı çok iyi bir doktor. şuan 36 hafam bitmek üzere. :nazar:

aynen sana katılıyorum arkadaşım bende ilk 2 denememi erdemde yaptırdım bende hiç memnun kalmadım bize söyledikleriyle dosyamıza yazdıkları çok farklıydı.umutun sayesinde Allahıma şükürler olsun hamileyim şuan

aynen sana katılıyorum arkadaşım bende ilk 2 denememi erdemde yaptırdım bende hiç memnun kalmadım bize söyledikleriyle dosyamıza yazdıkları çok farklıydı.umutun sayesinde Allahıma şükürler olsun hamileyim şuan

söledikler bişeyde yokki yaa...
tüp bebek bölümündeki yazılarıda okuyorum ama bişey yazmak istemiyorum..daha önce yaşadığım şeyleri yazdığım için arandım..halbuki herkes memnun kalmayabilir merkezden ki umutdan bile memnun olamyanlar var...
embryoların kaç hücreli olduğu dahi sölenmiyor..bana kaç yıl önce 5 tane embryo koyuldu ve sonuç yani bana sölenen bebeğin tuttuğu fakat rahimde tutunamadığı..ve ilk denememdi birde hemen histeroskopi istendi benden..bunada çok şaşırmıştım..bide denemeden önce elimde rahim filmimde vardı..
bu arada sonuçlarımıda yazıyım ilk değer 38.34
2.değer 44
3.değer 51
4.değer 6 ve sonrası 0 oldu..ve ben avrupa yakasında oturuyorum defalarca oraya gidip durdum..zaten tedaviye başladığımda lukrinden dolayı kist oluştu ve tedavim ertelenmişti..bunlardan dolayıda çok moralim bozulmuştu o zaman..ama kist oluşabiliyormuş tedaviye başlandığında..neyse daha fazla uzatmıyım..

mrb bende 2.tüpbebek tedavisine başlayacagım eşim asm istiyor ben umut tüpbebek merkezini karasız kaldım burda fiyatlar nasıl yardımcı olursanız sevinirim

merhaba arkadaşım bende ilk tüp bebeğimi nenehatun hastanesinde aytuğ kolonkaya yaptı pozitif sonra düştü ikincisini asm de yaptırdım tek embriyo tutmadı :KK43:
Mayıs da üçüncü sü olacak dondurukmuşlarım var fiyata gelince tüp bebek 3,600 tl dondurulmuş transfer 1860 tl ayrıca hastanenin içinde eczaneden ilaç alırsanız ucuz benim eczacı tanıdığım olmasına rağmen orada daha ucuzdu asm den memnun kalırsın ilgi çok fazla çok hijyenik tertemiz tutarmı tutmazmı onu bilemem hiçkimse bilemez çünkü bu iş nasip işi :KK34:allah hepimize yardım etsin :KK19:

X