Tüp bebekte cinsel ilişki

ya zaten ben tüp bebekten soraki ay hamile kaldıydım ya ama ben negatif sonucu aldığım gibi evde kendimizi y... od. bulduk..........kaydirigubbakcemile3

Bende yatak odasındaydım ama kendimi oradan oryaa atıyodum ağlamaktan 3 ayda hep agladım zaten

Bende yatak odasındaydım ama kendimi oradan oryaa atıyodum ağlamaktan 3 ayda hep agladım zaten

valla ben yolda böğüüürerek ağladım eve gelene kadar yani 2.5 saate geldik unuttum ne yapiiim yaaaaa ne benden ne eşimden kıymetli boşverdiiiim ama olduda düştü halen öle düşünüyom olsa süperr olcak ama olmazsada yıpratamam kendimi

alkisalkisalkis maşallahhhh azmine gücünee cnaım ben ıo kadar güclü değilim

:jeyyar: ben bi goncagülümü arım(kocam)

alkisalkisalkis maşallahhhh azmine gücünee cnaım ben ıo kadar güclü değilim

:jeyyar: ben bi goncagülümü arım(kocam)

kızlar hepiniz stresten ne yapacağınızı şaşırmışsınız vallakafamçokkarıştı.biz ilk tedavimizde dr.ilaçlara başladığın gün cinsel ilişki yasak demişti.benim eşimde azosperm.neden diye sorduğumda ilaçlara başlamadan önce antibiotik kullanıyorsun ya vucuttaki mikropları yok etsin diye.eğer ilişki olursa eşinden enfeksiyon kapabilirsin ilişki sırasında dedi.bu yüzden yasakmış.bizde zaten sonucu öğrenene kadar kardeş kardeş geçindik.sonuç olumlu olunca 9 ay gene kardeşliğe devam sonra birde 40 çıksın diye bekledik.sizin anlayacağınız 1 sene unutun birbirinizi hamile kalınca.

artvınlı canım çok ılgınç senın doktor ıyı onlem almış.......kaç arkadaşım var ve kaç defa denedık dedımya doktor yasak yok dedı.....demekkı bı onlem amaçlı bıze tıorpıl geçtıler onemlı olan çatlatmadan sonra yum çatlatmasın dıye .neyse zaten çok yokkk....bekleyen beklemeyoı goze almıştır ....ne yapalım.........allah eşlere sabır versın..............canım semn hamılemısın ya çok sevındımmmmmmmmmmmm

ee çok sacma ama bizimde ilkinde yasaktı hayır birde eşimde antibiyotik kullandıydı
ilişki belki gebeliğe hazırlar ben yararı olur diye düşünüyom
ama benim canım çekmiyo belki bu gece belkii

kız nasıl gebelıge hazırlıcak ya................tedavıye gırmışsın ....doğalımı kalmış bu işin................aman cekmesın.....senın canın cekınce ıyı olmaz bebiş lazım bıze...............

kaydirigubbakcemile5 ne bilim öyle düşündüm

hayret bışısınnnnnnnnnnnnnnn.............neyse dığer sayfada bulımm senı...............alkisalkisalkis

WALLA SİZİ BİLMEM DE BENİM CANIM ÇEKİYOcokacimcoook
SANIRSAM ZOR Bİ SÜREÇ BEKLİYO-tatlicadiarzu-

hihoyyyt genemii anammm uyyy uyy biz 21.den beri nanay yok
attile gittik yapamadık kuzenler vardı adet oldum geldik
canım çekmiy
adamda korkuy benden bana türbe gibi dayranıy

hihoyyyt genemii anammm uyyy uyy biz 21.den beri nanay yok
attile gittik yapamadık kuzenler vardı adet oldum geldik
canım çekmiy
adamda korkuy benden bana türbe gibi dayranıy

ALLAH İYİLİĞİNİ VERSİNkaydirigubbakcemile3
KIZ BOŞA GEÇİRİYORSUNUZ ÖMRÜNÜZÜdelikafadulden
BEN AŞIKIMMMM:asigim:

selam kizlar kiz gulen burayi da karistirdin sen heeee
bende ilk tedavide ilk bi hafta yaptim sonra yapmadim dr o zamana kada izin vermisti simdi isesormadim bugun1.gun bence bisey olmaz ben bugun yapiyimda yarin sorariz artik ama hamile kalinabilir diye yasaklandigini duymustum
oda son gunler diye biliyorum

canım hamıle kalınmaz daha yum buyucek çatlatmaışğnesınden sıonra hamıle kalma yum çatlama rıskı old için yasakkkk............ve transferden sonra yasakkk.......şimdi serbestttsınızzzzzzzzzzzzzzzz

kizlar yazdiklarinizi okudum.acaba yine tepki alirmiyim diye yazmakta kararsiz kaldim.bende tedaviye baslamadan önce hiç istemezdim.hep kaçarsim esimden.ama kulladigim ilaçlarin etkisinden sanirim hamile kaldiktan sonra istek artti.rüyalarimda orgazm olmaya baslamistim.bi kaç kezde esimle birlesme olmadan rahatliyoduk.bende çok korkuyodum bi zarari olurmu diye.doktorumada soramiyodum utancimdan.iliskiyi yasaklasmisti aslinda.yarin kontrolüm var.insallah bebisimden güzel haberler aliriz.sizlerde bebislerinize kavusuesunuz insallah.

X