Tüpbebekte döllenmesi gerçekleşmeyen arkadaşlar,olumlu sonuç alan yokmu?

Yok dolleniyor olgunda çıkıyor fakat bolunme sorunu var geriden ve yavas suanda 2 adet prpnin etkisimi o ayin verdigi biseymi bilmiyorum 3 gun 8 hucreli embriyom var dondurulmus henuz transfere hazirlik asamasi olacak baya bi zaman var 8 hafta filan ama bilmiyorum nolacak 2 inci yi 1 ay arayla yaptirdim fazla embriyom olsun die onlarda fos cikti dedigim gibi

En sondaki toplamada kalsiyum iyonofor kullanıldı bende şaşırdım benim dedim döllenme sorunum yokki olsun Biz kullanıyoruz dedi ama bi faydası olmadi bölünmeler geriden ama 4 tane dondurdular.onlar içinde bir sürü para isteyecekler transfere kadar kararsizim 6 5 5 5 hücreli bilemiyorum daha önceden bu hücreler olmamıştı tutmamisdi belki 5 güne gitmesini isteyebilirim aşılamadir bilmediğim bir sürü maliyeti ödememe gerek kalmaz şuan en kötüsü çalışmıyorum evdeyim 2 buçuk senedir tedaviyi rahat rahat geçireyim izin almam zor stres oluyorsun boşa durmuşum sanki evde

Bu 6 inci denemem
Bende 7 kere denedim.simdi tekrar merkez arastiriyorum.olgun yumurta az cikiyor kaliteli embriyo elde edemedik hic. Bir iki doktora gittim daha zorlama diyorlar sonuc ortada iyi bi tablo yok cok fazla denemissin dediler napicaz bilmiyorum.😔

Olana kadar devam vazgeçme benim transferim olduktan sonra eğer sonuç alamazsam 1 sene ara vercem madden çöktük benim yaş 30

Olana kadar devam vazgeçme benim transferim olduktan sonra eğer sonuç alamazsam 1 sene ara vercem madden çöktük benim yaş 30
Insan ister istemez yıkılıyor. Artik donasyon yaptir diyen doktormu dersin parani harcama 7 deneme yapmissin artik birak diyenmi dersin.son bi kere daha denemek istiyorum bakalim nolcak .

Sen başkalarının dediklerine bakma millet 17. Denemede buluyor bebeği.denemenin sınırı yok.ben prp yaptırdım ve dhea gonamax omepa q10 kullandım 10 ila 11 ila olan yumurta 13 oldu 2 ay sonra 11 oldu prp evet etkisi bende çabuk bitti daha önce 8 hücreli elde etmemiştim prp bağlıyorum ama bilmiyorum ali osmana koyuncuogluna gittiğimde senin gibi olgun çıkmayan bir kadin kendiliğinden hamile kalmış yumurtaları boşmuş olacağı varsa oluyor cnm sabir gerek

Insan ister istemez yıkılıyor. Artik donasyon yaptir diyen doktormu dersin parani harcama 7 deneme yapmissin artik birak diyenmi dersin.son bi kere daha denemek istiyorum bakalim nolcak .
Vazgecme devam et 8inci 10uncu denemesinde hamile kalan var. Drlere bakma onlar robota baglamislar.

En sondaki toplamada kalsiyum iyonofor kullanıldı bende şaşırdım benim dedim döllenme sorunum yokki olsun Biz kullanıyoruz dedi ama bi faydası olmadi bölünmeler geriden ama 4 tane dondurdular.onlar içinde bir sürü para isteyecekler transfere kadar kararsizim 6 5 5 5 hücreli bilemiyorum daha önceden bu hücreler olmamıştı tutmamisdi belki 5 güne gitmesini isteyebilirim aşılamadir bilmediğim bir sürü maliyeti ödememe gerek kalmaz şuan en kötüsü çalışmıyorum evdeyim 2 buçuk senedir tedaviyi rahat rahat geçireyim izin almam zor stres oluyorsun boşa durmuşum sanki evde
Bence calismakta fayda var cunku cok maliyetli hersey ve de ne zaman olacagini bilmiyoruz.

Arkadaşlar donasyon bende düşünüyordum yani olmazsa ilerde Allah kimseyi o duruma getirmesin dinende günah diyorlar bilmiyorum doğrumu?evlatlik alsan tv lerde görüyoruz kendi biyolojik annelerini arıyorlar.yani her ikisine yanaşamıyorum bu çok yürekli ve olağan-üstü birşey.sanirim ben yapamam.:KK43:

Arkadaşlar donasyon bende düşünüyordum yani olmazsa ilerde Allah kimseyi o duruma getirmesin dinende günah diyorlar bilmiyorum doğrumu?evlatlik alsan tv lerde görüyoruz kendi biyolojik annelerini arıyorlar.yani her ikisine yanaşamıyorum bu çok yürekli ve olağan-üstü birşey.sanirim ben yapamam.:KK43:
Cok büyük bir karar.
Herkesin kendi fikri tabi ama acik acik zinaya giriyor.
Ve dogacak cocuk yumurtadan yani anneden de gen alicak karakteristik ozellikleri hastaliklari yasami hersey ona gore belirlenicek. Ve sonra kendiliginden hamilelik olsa bakis acisi nasil olucak biri canin kanin degeri baskasinin cok buyuk kararlar Allahim firsat kalmadan kendimizin olani versin insallah isteyen dileyen herkese.

Benimde öz ailem yok annemin kardeşi baktı bana en iyi ben bilirim yaşadım çünkü o yüzden belki yapamam ayrımcılık oluyor hissediyorsun buram buram kendi çocuklarına sen yaptığını bile farkına varamayacak kadar ayrımcılık yapıyorsun ve en kötüsünün kötüsünü yaşıyorum Suanda ailem olmadığı gibi çocuksuz..

Merhaba arkadaşlar, uzun zaman önce açtığım konuya inşallah ufakta olsa bir umut ışığı yakmak istedim. 18 Ağustos ta 5. kez tüp bebek denemesine başladık, bu kez yumurtalarım yavaş büyüdüler ve daha öncekilerden sayıca da az oldular. 8 tane yumurta toplandı 5 tanesi olgun çıktı ve Allah'ıma sonsuz şükürler olsun ki 2 tanesi döllendi. Bugün 3.günleri ve transfer için haber bekliyorum. İnşallah sizlere hamilelik haberimi de vereceğim. Rabbim hepimizin muradını en kısa zamanda versin inşallah...
Aradan yıllar geçmesine rağmen sizin gibi aynı durumu yaşayan biriyim 🥲 2defa döllenmeyen başarısızlığım var . Sizinde yüzünüz şişli memorialde gülmüş bnde Memorial düşünüyorum inşallah benimde yüzüm orada güler 🙏🙏 sizinde erkek faktörü mu dendi

X