Anket Türkan Şoray mı Angelina Jolie mi...?

Türkan Şoray mı Angelina Jolie mi...?

• Ankete Katılan
    425
hiç duygusal davranıp benim insanımdır diye daha güzel diyemicem kesinlikle angelina jolie lafa söze bil gerek yoksüprizzzzz fark ortada:1shok: şutarafagitti

Angelina Jolie tabiki,Türkan Şoray'da iyi hoşta çok iri kocaman gözleri var.

kara kaslı kara gozlu guzeller daha dıkkat cekıcı bana gore ama guzel olanı tabıı

Aaa olurmu Angelina da sıfır estetik asıl..Turkan Soray kac kere burnundan estetik oldu..hem cok kısa..cok tombul geliyor bana,yani eski zamanlar için muthiş guzelmiş..ama cagımız için degil..

"TÜRKAN ŞORAY Burun estetiğini sakladı
Sinemaya girdiği 60’lı yıllarda kemerli olan burnunu düzelttirmek için estetik olan Türkan Şoray, bu gerçeği uzun yıllar saklamıştı. Bu burun estetiğinin Şoray’a çok yakıştığı da bir gerçekti. "

94824937.png

20697201gu.jpg

turkansoray38.jpg

turkansoray44.jpg

turkansoray52.jpg

tabiki türkan şoray amaa ondada estetik warmışş:KK43:(

hiçbir zaman türkan şorayı güzel bulmadım yani benim için tabikide angelina. kadın gerçekten güzel ya:KK54:

tabi ki türkan şoray..angelina bu şeklini almak için evrim geçirdi resmen..ama türkanın normal günlük hayatında çekilmiş gençlik fotoğraflarını görme şansını yakalamış biri olarak onun gibisi gelmedi diyebiliyorum..

türkan şoray tabiki hakiki türk kadını hatlarını taşıyor kendisi..
ama gülşen bubikoğlu mu türkan şoray mı diye sorsaydınız kesinlikle
gülşen bubikoğlu yaaa:KK54:

kesinlikle Angelina diyorum.gencliklerinde olsa türkan soray derdim ama malesef bazi kadinlar yaslansada yasini göstermeyebiliyor.ama bazilarida kendini koyveriyo.

X