Anket Türkan Şoray mı Angelina Jolie mi...?

Türkan Şoray mı Angelina Jolie mi...?

• Ankete Katılan
    425
kıyaslamak çok zor

ikisi de ayrı güzel

Ne angelinası ya tabikide bizim türk hanımları türkan şoray muhteşem bir bayan o gözlerini çok beğeniyorum

ne angelinası yaa ölü balık gibi gözleri dudakları zaten kabusum olur rüyalarıma girer o derece. türkanın kara kaşı kara gözü yeter sadece. benim oyum tabikide alyazmalıma:)) erkeklerdende kadir inanırın gençliğini tekk geçerimm.

dayanamadım ben cok sevıyorum da :KK52: :78:
sultan :KK51::KK51:
$turkan1.jpg $turkan2.jpg

hani türkan şorayı angelina jolie ile değilde başkası ile kıyaslasanız belki dicem ama yok yok:) türkan şorayın tek rakibi kendisidir bence.estetiksiz ,doğal yüz hatları ile etkileyici ve doğal bakışları kimsede yoktur.heleki angaline ile kıyaslama gafleti?gerçekten komik.. yapay ,heryerinden bilhassa -dudak estetik akan donuk bakışlı yapmacık ifadeli ve devamlı seksi görünmek için dudak büzen, bacak açan birisi ile türkan şoray gibi bir afeti devran hatunu kıyaslamak gerçekten tuhaf.ama güzellik göreceli bir kavram tabi..kişiye göre değiir ama eminim bir çok kişi benim gibi düşünüyordur yapaylık ve soğuk bakışlar konusunda..türkan şoray ve banu alkan bence gelmiş geçmiş en güzel beyaz perde yüzleridir..

hani türkan şorayı angelina jolie ile değilde başkası ile kıyaslasanız belki dicem ama yok yok:) türkan şorayın tek rakibi kendisidir bence.estetiksiz ,doğal yüz hatları ile etkileyici ve doğal bakışları kimsede yoktur.heleki angaline ile kıyaslama gafleti?gerçekten komik.. yapay ,heryerinden bilhassa -dudak estetik akan donuk bakışlı yapmacık ifadeli ve devamlı seksi görünmek için dudak büzen, bacak açan birisi ile türkan şoray gibi bir afeti devran hatunu kıyaslamak gerçekten tuhaf.ama güzellik göreceli bir kavram tabi..kişiye göre değiir ama eminim bir çok kişi benim gibi düşünüyordur yapaylık ve soğuk bakışlar konusunda..türkan şoray ve banu alkan bence gelmiş geçmiş en güzel beyaz perde yüzleridir..

ayrıca o kadında garip bir uzaylı tipi var gözlerimi desem ölü balık gibi adriana da öledir mesela..kayık gibi gözler .

türkan şorayda ruh var bi kere angelina ölü gbi sadece gözlerini garip garip kısıp duruyo:KK76:

Angelina Jolie :KK34:

ayrıca Türkan Şoray'ın estetikli güzellerden olduğunu biliyorum, Angelina Jolie ise doğal güzel ve çok da seksi, kadınsı..

$jph1za.jpg $celebs_then_now_44.jpg $27.12.07_22.42.40.jpg

görüldüğü gibi Angelina Jolie daha 20li yaşlarına gelmeden önce bile ortalama bir güzellik tanımının çok çok üzerindeymiş, ben tüm dünyayı kavurur da geçerim diye uyarmış resmen :KK9:

X