Türkan Şoray mı Gülşen Bubikoğlu mu?

tabıkı gulsen bubikoglu beni cok benzetırler cokta memnunum benzemekten:KK16:tarık akanla bı fılmı vardı su an hatırlamıyorum:44: hanı bır suru nısanlısı vardı:KK1:ıste o fılme bayılıyorum o fılımde gulsen bubuk oglu cok surundurmustu tarık akanı geber ol felan dıyodu bı ara nısanlıyken bende nısanlımı surundurmustum kusmustum geber demıstım ayrıldıgımızda o fılmı ızleyıp ızleyıp benı arıyodu benı ona benzetıyodu:KK9:gulsen bubıkoglunun fılımdekı tavırlarıda gercekten benzerlıklerımız var saclarımızda cok benzıyo gulsen bubuk oglunun çooooooooooooooooooooooooooooooooooook sevıyorum:KK54:

ahhhhhhhhh ahhhhhhhhhh bana gulsen bubıkoglu demeyın aklıma eskı balyajlı saclarım gelıyo 2senedır balyaj balyaj dıye oluyom ama olmuyo offfff

Eklentiler

• $16032009522.jpg
    $16032009522.jpg
    54,6 KB · Görüntüleme: 123
Son düzenleme:
tabii ki gülşen bubikoğlu türkan şoray çok don bi kadın yaa.ayrıca burun çok önemli bi organ o değişince herşey değişiyor.

Oldum olası Türkan Şoray'ı soğuk ve itici bulmuşumdur,gülşen Bubikoğlu'na ise sempati duymuşumdur.Gülşen Bubikoğlunu,daha tarz daha güzel daha başarılı buluyorum.Oyunculuk olarak bakarsak ikiside çok başarılı.

aynen katılıyorum ben de Gülşen Bubikoğlu diyorum daha doğal geliyor bana bi de Türkan şorayın o aygın baygın bakışlarını nasıl da güzel buluyor insanlar anlamıyorum sadece gözünün akı görünüyor, itici ötesi bişi....yapmacık ve bayağı...

türkan şorayı oldum olası beğenmemişimdir ve neden beğenildiğini de bi türlü anlamam :KK19:
ama gülşen bubikoğlu bi kere çok kibar yüz hatlarına sahip :21:
ve alımlı bi bayan..
gerçekten güzel :KK31:

Bu konuyu tarştışmaya açmanız bile Gülşenime ayıp olur ya :KK37:
tabikide Gülşen Bubikoğlu lütfen googledan açıp ikisinide resimlerine bakın farkı görürsünüz

X