Turkcell Kurşunlara Gelesin... Turkcell kolkola paketi

"Tamam kapatın hattımı kullanmayacağım" de. Gerçekten kapattır bu blöfü bir kaç gün sürdür. Her gün başka uygun tarifeyle geliyorlar. :KK45:

D-S... için kullanıldı ve fatura yarıya düşürüldü..
He 1 sene süreceği zaten söylendi ve 1 sene sonra eski tarifeye geçildi. Yakında yeni bir blöf bekliyor onları. Ben 10tl ye alabildiğim hizmete neden 20tl ödüyorum diye soruyor insan..

Turkcell'den iyi kazık yedim zamanında sokağına uğramam deyyusların.. :sopa:

Turkcell kadar kazıklamalı başka operatör yok.. Zengin işi Turkcelll:) biz fakirler Türk Telekom kullanıyoruz:) şaka bir tarafa hakkaten Turkcell çok pahalı.. Operatör değiştirme şansınız varsa hiç uğraşmayın.. Bir kere Turkcell kullandım kontörlü idi.. Arkadaş kapattırana kadar iliğimi kemiğimi kuruttular.. Töve dedim..

Bütün hepsi aynı.Bizide digitürk defalarca kapattığımızı teyit ettirdiğimiz halde ödenmemiş bir fatura varmış ve biz o tarihte Kıbrıs a geçmiştik orada Digiturk yoktu o zamanlar ona rağmen 2007 yılında bize 700 lira ödettiler.Ödeyin sonra mahkeme açın dediler.Kıbrıs ta olduğumuz için mahkeme falan açamadık.Paramız yanlarına kar kaldı.Şimdi hala Digiturk bizi ne zaman arasa ister misiniz diye eşimde bende Allah ne verdiyse saydırıyoruz.Herkesi uyarıyoruz bunlar dolandırıcı sakın bağlatmayın diye.İnsanları bilinçlendirmeniz güzel.Size tavsiyem başka bir hatta geçin kapatma işlemlerini onlar halleder muhattap olmak zorunda kalmazsınız.Biz öyle yapıyoruz numaralarımızı değiştirmeden paketten pakete geçiyoruz geçtiğimiz şirket hallediyor kapatma işlerini.

Ben hicbisi anlamadim kim kimi kolluyor o_O su uzun yazilari okuyunca beyin kanamasi geciriyorum:KK12: sanirim olay su istediginiz pakete gecirmiyolar.gecirdikleri pakette cok pahali oluyor.biara bu turkcell kadinlar kulubu die bisi vardi cekemiyolar sizi neyse konustukca batiyorum

Cep telefonumu ilk kullandığım zamandan beri Turkcell hat kullanıyorum. Şu an Platinum üyeyiz eşim ve ben,hiçbir sorun yaşamadık çok şükür. Eşim önceleri birkaç kez diger operatörlere geçmişti,geçmesi ile tekrar Turkcell e geçmesi bir ay gibi bir sürede oldu :)) Oğlumun hattını alt pakete geçirdiğimiz oldu,sorun yaşamadık. Ben yani biz ailecek memnunuz şu ana kadar.
Bahsettiğiniz şikayet yazılan sitedende çok memnun kaldım. Tüm şikayetlerime firmalar olumlu geri dönüş sağladı ve sorunlar çözüldü . Sanırım şans işi K Kazen bey :))
Bir ara hattınız ile kontratlı şu şu yüksek model telefonu alabilirsiniz diye aramışlardı,bazı Turkcell mağazaları bunu onaylamadı,bazıları onayladı :) Yaşadığımız olumsuz olay bu olmuştu. Bunuda mağaza çalışanlarının acemi yada bilgisiz olmasına veriyorum.

Siz zaten her ay güzel bir para ödüyorsunuz tabi ki alt pakete geçmek isteyen ailenin bir üyesine neden zorluk çıkarsınlar ki?
Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez. Dünyanın en eski ve en etkili pazarlama taktiği.. :KK39:

Her devasinda yeni paket diye kandirilip yuksek faturalar oduyorum yokduran tarife degil uok bilmem ne eeee duran tarife olsun diyorum yapamiyoruzdiyolar valahi ben sunlarla basa cikamadim pes etim tahavuk suresinin bitmesini bekliyorum magdur magdur

Ben yeni geçtim turkcel faturalıya akıllı duran paketmiş umarm sıkıntı yaşamam..geçmiş olsun kazen..

Bende turkcell kullanmıyorum en pahalı gsm şirketi o.. gerçi hepsi aynı azcık kotayı geçsin 2 katı fatura geliyo.. turk telekom benim ki :KK66:

Turkcell pişmanlıktır Vodafone’a geçtim geçelim başım ağrımıyor

Siz zaten her ay güzel bir para ödüyorsunuz tabi ki alt pakete geçmek isteyen ailenin bir üyesine neden zorluk çıkarsınlar ki?
Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez. Dünyanın en eski ve en etkili pazarlama taktiği.. :KK39:
Ama platınum üye olmadan öncede bir sorun yaşamadık. Bir buçuk senedir falan platınum üyeyiz,ondan öncesi kaç sene var sonuçta. Eski üye olmamızdan ötürü yardımcı oluyorlarsa ne âlâ :)) :KK66:

bizim 05kdnlrklb numaramızı en düşük pakete geçirmeye çalışıyorum. Onun da doldu dün kontratı yok düşürtmüyorlar. Yahu diyorum eko paket var. bu telefon ile görüşme yapmıyorum sadece üyelerden mesaj geliyor üyelik aktivasyonu için ama yok. onu da 45 TL lik pakete üye ettiler ve asla düşmüyor. Diyorum ki telefon akıllı değil internet istemiyorum görüşme tamam 1000 dk olsun sms olsun ama telefon salak neden internet veriyorsunuz. öyle bir paket yok deniyor. Yahu diyorum bu telefon neden görüşme paketiniz yok internetsiz hayat mı olur gelen cevap : ))))

Ben göçebe gibi o gsm operatörü senin bu gsm operatörü benim dolaşıp durdum.Yerleşik hayata geçtim artık sanırım.Bu gezintiler sırasında farkettiğim,en pahalı ve en üçkağıtçı olanın türkcell olduğuydu.İyi ki kullanmıyorum.

X