Türkiye bu kayıp gelini konuşuyor

Damat adaylarının ellerinde resim vs varsa takılar için mahkemeye verebilir

Bende Müge hiç izlemezdim ama son zamanlarda denk gelirsem bakıyorum
Bence bu kızı yine babası saklıyor
Baktılar iş ciddiye bindi nikah yapıldı kız gidiyor sakladılar hemen
Yoksa kırk kere daha nişanlar dolandırırlar milleti

Kız bulunmuş kızlar,kütahyada sevgilisine kaçmış 1 yıldır görüştügü birisi varmış,babasıda tutuklanmış.Damat adaylarının elinde fotolar var,en son evlendigi kişi yaptıgı bütün masrafların faturasını almış tek tek liste halinde.

Kız bulunmuş kızlar,kütahyada sevgilisine kaçmış 1 yıldır görüştügü birisi varmış,babasıda tutuklanmış.Damat adaylarının elinde fotolar var,en son evlendigi kişi yaptıgı bütün masrafların faturasını almış tek tek liste halinde.

Kız evli ve başka birine mi kaçmış

İzledim bunu 23 nisan tatiline denk gelince inanamadım yaa.

Stüdyoda iki kişi oturuyor ikisi de kızın nişanlısı sadece 20 gün arayla nişanlanmışlar. Hatta kız biriyle görüşmeye gidiyor parmağında öbürünün taktığı yüzüğü unutmuş çocuk soruyor bu yüzük ne diye işte parmağım şişti de olmadı daha diyor 20 gün önce takmışım ne şişmesi diyor çocuk yani. İkisi de kandırılmış hatta birine düğün yemeği denerek kilolarca erzak aldırılmış, elden 10.000 lira verilmiş bilezikler altınlar. Hatta hepsini nişanda takmayacaklarmış illa takılsın demiş kızın babası. Çocuğun babası tüm masrafları listelemiş neler var neler. Öbür aile de öyle. Hatta annesi oradaydı taktığı eşarp nişanda çocuğun kıza aldığı eşarpmış kadın takıyor düşünün öyle deyince kadın çıkardı onu. Telefonla da sanırım 5-6 kişi bağlandı valla sayamadım. Nasıl polise gidip şikayetçi olmamışlar anlamadım ya da nişanı bozduk mu dediler bahaneyle bilmiyorum da hiçbir alınanı o insanlara geri vermemişler. En sonunda kız bu stüdyodakilerden biriyle kına gecesi yapılırken kaçıyor ama sevdiği biri mi vardı kaçtı, yoksa baba işler mi çeviriyor anlamadım da anne bir şeyler biliyor babadan korkuyor 2 gün olmuş kaybolalı hemen programa çıkmış babasına sorun suçum yok diyor yahu kocası kızı resmen satıyor. Kaç tane telefon aldırmış kıyafetler. Yani kız yolda birine çarpsa nişanlısı çıkacak o derece. Anne babaya kesinlikle dava açılmalı dolandırıcılıktan, kızını kötü emellere alet etmekten mutlaka hapis yatmalı. Kız sadece 17 yaşında kaç yaşından beri bu işin içindeler Allah bilir. :KK47:

Bulunmuş mu eh sonunda olacağı buydu sen ne yaparsan yap kız zaten başkasıyla görüşüyormuş gitmiş kaçmış daha 17 yaşında yaa. Babasının zoruyla nelere alet edilmiş okul okuması gereken yaşta kaç kişiyle nişanlanmış, dolandırıcılığa alet edilmiş kurtulmak için de kaçmış sonunda yazık günah. Kaçtığı çocukta öğrendiyse zaten istemez. Bundan sonra sahip çıksalar kıza bari. Bu küçücük yaşta yaşadıklarına bak babası tüm sorumlusu kız korkudan yaptı büyük ihtimalle paraları altınları alan zaten hep baba. :KK50:

Kız evli ve başka birine mi kaçmış
Evet resmi nikahı kıyılmış bir adamla kına gecesi kaçmış,uzun zamandır bende programı izlemiyordum bu olay üzerine izledim,az önce programa birisi bağlandı yanlış duymadıysam ve doğruysa gülşahın babası kendi karısını bile başka birisiyle tanıştırmış kardeşim diye 12 binliranın üzerinde masraf ettim diyor,şikayette bulunmuş adam.

Son düzenleme:
Bulunmuş mu eh sonunda olacağı buydu sen ne yaparsan yap kız zaten başkasıyla görüşüyormuş gitmiş kaçmış daha 17 yaşında yaa. Babasının zoruyla nelere alet edilmiş okul okuması gereken yaşta kaç kişiyle nişanlanmış, dolandırıcılığa alet edilmiş kurtulmak için de kaçmış sonunda yazık günah. Kaçtığı çocukta öğrendiyse zaten istemez. Bundan sonra sahip çıksalar kıza bari. Bu küçücük yaşta yaşadıklarına bak babası tüm sorumlusu kız korkudan yaptı büyük ihtimalle paraları altınları alan zaten hep baba. :KK50:

​Kızın bir suçu yokki canım kaçtığı kişide 18 yaşındaymış.Başkasıyla evlendigini biliyormuş ama diğer nişanlılardan haberi yok mu bilimoyrum.Stüdyoda dilek diye biride var bir kadın bağlandı üvey anne senin 3 çocuguna işkence ediyor diyor ama kadında tık yok ya bir damla yaş bile yok gözünde.

Son düzenleme:
​Kızın bir suçu yokki canım kaçtığı kişide 18 yaşındaymış.Başkasıyla evlendigini biliyormuş ama diğer nişanlılardan haberi yok mu bilimoyrum.Stüdyoda dilek diye biride var bir kadın bağlandı üvey anne senin 3 çocuguna işkence ediyor diyor ama kadında tık yok ya bir damla yaş bile yok gözünde.

O Dilek midir nedir, Allah bilir ama, suratındaki ifade bile fer fecirlik akıyor ya hu. Ne biçim kadın anlamadım.

Evet resmi nikahı kıyılmış bir adamla kına gecesi kaçmış,uzun zamandır bende programı izlemiyordum bu olay üzerine izledim,az önce programa birisi bağlandı yanlış duymadıysam ve doğruysa gülşahın babası kendi karısını bile başka birisiyle tanıştırmış kardeşim diye 12 binliranın üzerinde masraf ettim diyor,şikayette bulunmuş adam.

Allahım adama bak kendi karısını kızını çıkarmış meydana.

Ben de 23 nisan tatilinde izlemiştim. Bir kadın bağlandı, Gülşah'ın annesi için bu kadın yollarda yol param yok, yol parası verin diye arabaları durduruyor dedi.

O Dilek midir nedir, Allah bilir ama, suratındaki ifade bile fer fecirlik akıyor ya hu. Ne biçim kadın anlamadım.

Allahım adama bak kendi karısını kızını çıkarmış meydana.

Ben de 23 nisan tatilinde izlemiştim. Bir kadın bağlandı, Gülşah'ın annesi için bu kadın yollarda yol param yok, yol parası verin diye arabaları durduruyor dedi.
Az önce köylerinden bir bey konuştu vtr de bunlar 25 senedir bu işi yapıyor diyor adam.

X